بیوه ۸۸ ساله WF Childress به یاد می آورد که شوهر می گوید زمان بیشتری با هم داشتند. – دی ال آیتی dl-it


اسمیت پوینت، تگزاس (KTRK) – بیوه یک ماهیگیر که بعد از ظهر سه شنبه در سدی در شهر تگزاس پیدا شد، گفت که WF Childer 88 ساله صبح دوشنبه با قایق خود بیرون رفت و دیگر برنگشت. اکنون او برای تشییع جنازه او آماده می شود.

داستان اصلی: گارد ساحلی به جستجوی قایقران ۸۸ ساله که در سد شهر تگزاس پیدا شده بود پایان داد.

گزارش کالبد شکافی Chilldras منتشر نشده است، اما کلانتر شهرستان Cherks گفت که او ممکن است نتوانسته است یک بندر امن در طول طوفان روز دوشنبه پیدا کند. همسرش نیز به مشکلات قلبی اشاره کرد. با وجود این و سن او، او گفت که احساس می کند زمان بیشتری را با هم دارند.

لیدیا چیلدرس گفت: “من هرگز انتظار نداشتم در ۱۰۰۰ سال گذشته چنین اتفاقی بیفتد، اما او در آنجا از همه خوشحال بود. در یک قایق روی آب.”

مکان شاد WF Childress تقریباً آخرین مکان استراحت او شد.

لیدیا گفت که صبح دوشنبه اسکله ساخته شده در حیاط آنها را ترک کرد و به او گفت که فوراً برگردد.

لیدیا به یاد می آورد: “حدود ساعت ۱:۰۰ شروع به نگرانی کردم. به یکی از دوستانم زنگ زدم تا بیرون بروم و او را جستجو کنم و او نتوانست او را پیدا کند.”

گارد ساحلی ایالات متحده در نهایت او را در یک سد شهر تگزاس بعد از ظهر سه شنبه پیدا خواهد کرد. چند ساعت قبل و در حدود ۱۰ مایلی جسد او، مقامات قایق میگوی واژگون شده او را نیز پیدا کردند.

لیدیا گفت: “او فکر می کرد که در حال بازنشستگی است، اما آب نمک در رگ هایش وجود داشت. بنابراین او یک رهاسازی کوچک را با یک توری میگو درست کرد. این دقیقاً همان کاری بود که او می خواست انجام دهد … فقط میگوهای ما را بگیرید.”

لیدیا گفت چه طوفان باشد چه قلبش، زمان شوهرش کوتاه شده است.

او گفت: “او ۸۸ ساله بود، اما من به شما می گویم، شما این را باور نمی کردید.” “او خیلی خوب بود. او گران بود. از هر کسی بپرسید.”

حالا آب نمکی که او خیلی دوست داشت، چهره افرادی را که WF Childress را دوست داشتند و از دست دادند، لکه دار می کند. او یک مرد خانواده بود که در جاده ماهیگیر زندگی می کرد و در آبی مرد که می دانستند او شادترین است.

برایان کونر را در فیس بوک دنبال کنید تا آخرین اخبار این داستان را دریافت کنید. توییتر و اینستاگرام

حق چاپ © ۲۰۲۲ KTRK-TV. تمامی حقوق محفوظ است.