رژیم لاغری سریع

بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در تهران کشف شد


بیش از 1000 میلیارد تومان کالای قاچاق در تهران کشف شد

دیدارنیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق توسط این پلیس در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

سرهنگ علی ولیبر گدرزی در خصوص اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه با قاچاق کالا گفت: با پیگیری های فرمانده انتظامی تهران بزرگ و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم برخورد با عوامل تخریب در نظام اقتصادی و امنیتی. در سال ۱۴۰۰ میلادی وظایف اصلی پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد.

وی ادامه داد: در این راستا طی سال ۱۴۰۰ مجموع کشفیات کالای قاچاق در تهران بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش در حوزه کشفیات داشته ایم.

بیشترین مواد قاچاق به تهران چیست؟
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ درباره موارد قاچاق به تهران گفت: بیشترین قاچاق به تهران مربوط به لوازم خانگی، منسوجات، پوشاک و … است که البته بیشترین کشفیات پلیس در این زمینه است. حوزه.”

ولیبور گفت: در سال ۱۴۰۰ حداقل ۳۵ باند زمین خواری شناسایی و منهدم شد که طی آن ۷۵ نفر دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در مجموع این عملیات پلیسی ۳۲۰ هزار متر مربع از اراضی ملی را که بیش از ۴ هزار میلیارد تومان ارزش ریالی دارد، حذف کرد.

همانطور که رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ درباره اولویت های این پلیس در سال ۱۴۰۱ گفت: مبارزه با قاچاق کالا و سایر جرائم اقتصادی یکی از اولویت های اصلی پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در سال ۱۴۰۱ است.