رژیم لاغری سریع

به نظر می رسد هیچ کس نمایش مزرعه بادی کالیفرنیا را دوست نداشته باشد – Raft25 News


در امتداد سواحل طوفانی جاویتا، در نزدیکی پرتابگرهای موشک فضایی واندنبرگ، تنبل‌ها در پای صخره‌های شنی و تپه‌های شنی شکار می‌شوند، در حالی که بیشتر در خارج از دریا، سگ‌های سفید بزرگ زیر کلاه‌های سفید متلاطم خود پرسه می‌زنند.

این منظره ای خیره کننده و منحصر به فرد از کالیفرنیا است، جایی که سرچشمه بکر بر بقایای غرق شده روستاهای مقدس چوماش مشرف است و سکوهای پرتاب جدیدترین و محرمانه ترین فناوری این ایالت را پرتاب می کند.

اما در ماه‌های اخیر، این بخش از سواحل سانتا باربارا به کانون بحث بر سر بسیاری از خواسته‌های ملی و جهانی تبدیل شده است – کاهش گازهای گلخانه‌ای به سیاره‌های گرم، حفظ زیستگاه‌های طبیعی، و جبران بی‌عدالتی علیه مردم بومی.

طرح شرکت‌های خصوصی برای ارسال به هشت مزرعه بادی کمتر از سه مایلی از ساحل با تلاش‌هایی برای تعیین اقیانوس وسیع در امتداد سواحل مرکزی به عنوان پناهگاه میراث دریایی ملی چوماش مواجه شد.

پیشنهاد توربین خشم حافظان محیط زیست و اعضای قبیله چوماش شمالی را برانگیخته است که می گویند این پناهگاه برای حفظ تاریخ چوماش و حفاظت از تنوع زیستی غنی منطقه است. آنها می گویند که ساخت شبکه ای از توربین های شناور که به بستر دریا متصل می شوند و با کابل های برق به سرزمین اصلی متصل می شوند، توهین به حفاظت است.

دو نفر در ساحل کنار تابلو راه می روند

جسی آلتستات، زیست شناس دریایی و رئیس مشترک حفاظت در انجمن سانتا باربارا اودوبون و کریستین هیسلوپ، مدیر ارشد برنامه دریایی مرکز دفاع دریایی، در ساحل سرف قدم می زنند.

(السیب / زا تایمز)

رقصیدن گل

گل های Choreopsis در قسمت شمالی سانتا باربارا شکوفا می شوند.

(السیب / زا تایمز)

ویولت سیج واکر، رئیس شورای قبیله ای می گوید: «من ۱۰ سال است که برای ساختن این پناهگاه قبیله ای شبانه روز کار کرده ام. هیچ راهی برای چرخاندن تیغه های آسیاب های بادی وجود ندارد.»

ذخیره گاه دریایی اولین بار توسط یک قبیله هندی معرفی شد و توسط اداره ملی اقیانوسی و جوی مورد بررسی قرار گرفت. حامیان می گویند که عبور از آن به حفظ میراث اقیانوسی مردم چوماش کمک می کند و در عین حال دسترسی به ماهیگیری تجاری و تفریحی را حفظ می کند. آنها می گویند که با کمک به حفظ یک اکوسیستم غنی، از هدف پرزیدنت بایدن برای “۳۰ ضربدر ۳۰” یا حفاظت از ۳۰ درصد از زمین و اقیانوس های ما تا سال ۲۰۳۰ حمایت می کند.

منطقه تعیین شده ۱۴۰۷۷۰ مایل مربع در امتداد ۱۴۰ مایل خط ساحلی را پوشش می دهد – از منطقه نزدیک کامبریا، در شهر سن لوئیس اوبیسپو، در جنوب تا نهر گاویوتو، در شهر سانتا باربارا. در برخی مناطق بیش از ۷۰ مایل از ساحل امتداد دارد و شامل کشتی های غرق شده، جنگل های علف دریایی، دره های زیر آب و دنیای زیر آب است که بیش از یک مایل از کف اقیانوس بالا می رود.

سیج واکر گفت: «این از زندگی اقیانوس‌ها، مکان‌های مقدس چوماش محافظت می‌کند، مکان‌های بومی را تقویت می‌کند و به عنوان الگویی برای عدالت زیست‌محیطی عمل می‌کند. همچنین نگاه کل دنیا به ما را تغییر خواهد داد.»

با این حال، Cierco Corp. Ideol USA کمیسیون اجاره زمین ایالت را ملزم کرده است که حداکثر هشت توربین بادی شناور را در آبهای ایالتی در فاصله دو و نیم مایلی دور از ساحل و در محدوده ذخیره‌گاه دریای چوماش نصب کند.

گرگ در ساحل

گرگی از ساحل امواج عبور می کند.

(السیب / زا تایمز)

مرغ مگس خوار آلن روی شاخه نشسته است

مرغ مگس خوار آلن در پارک اقیانوس.

(السیب / زا تایمز)

اهداف این سرمایه گذاری مشترک شامل مطالعه اثرات توربین ها بر پرندگان در معرض خطر، خفاش ها، ماهی ها، دلفین ها، نهنگ ها و لاک پشت های پشت چرمی در حال انقراض و «آغاز پیدایش بخش انرژی دریایی تجدیدپذیر در سواحل غربی ایالات متحده» است. یونایتد. ”

بر اساس اسناد ارائه شده به کمیسیون زمین، پیشنهاد Cierco به نام Project CADEMO شامل چهار توربین بادی ۳۳۰ فوتی است که می‌توانند تا سال ۲۰۲۶ ۶۰ مگاوات انرژی تجدیدپذیر را تامین کنند – قدرت کافی برای تامین انرژی ۲۱۵۰۰ خانه.

بخش ایده آل این پروژه شامل حداکثر چهار توربین است که طبق درخواست های ارسال شده به دولت می تواند در مجموع ۴۰ مگاوات برق تولید کند.

به دلیل عمق زیاد آب های ساحلی در امتداد ساحل غربی، توربین ها باید بر روی سکوهای شناور یا بارج های بتنی متصل به بستر دریا ساخته شوند. برق توربین های بادی از طریق کابل های برق مدفون به واندنبرگ می رسد.

به گفته توسعه دهندگان، داده های پروژه همچنین می تواند برای توسعه و ساخت مزارع بادی پیشنهادی بسیار بزرگتر در آب های فدرال، در حدود ۲۰ مایلی سواحل مرکزی و شمالی کشور، بر اساس مجوزهای صادر شده توسط اداره انرژی اقیانوس، مورد استفاده قرار گیرد.

پیشنهادات فدرال، با حمایت فرماندار گاوین نیوز و دولت بایدن، شامل راه اندازی ۳۸۰ توربین بادی فراساحلی در منطقه ای تقریباً ۴۰۰ مایل مربعی در شمال غربی خلیج مورو است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تا سال ۲۰۳۲ راه اندازی خواهد شد.

Mikael Jacobson، بنیانگذار و مدیر عامل Cierca، گفت: “ما قصد داریم یک پروژه آزمایشی کوچک برای جمع آوری اطلاعات مهم برای پروژه های بزرگتر بسازیم.”

جاکوبسون اعتراف کرد که در برابر این پیشنهاد مقاومت وجود داشته است. او گفت: “حتی برخی از شرکای صنعتی ما فکر نمی کنند که این پروژه باید اتفاق بیفتد.” زیرا می تواند داده هایی در مورد اثرات زیست محیطی تولید کند که می تواند بر پروژه های بزرگتر در آب های فدرال تأثیر منفی بگذارد.

نه Wendenberg و نه Oceanic Energy به طور رسمی علاقه ای به برق یا داده های تحقیقاتی تولید شده توسط این پروژه ابراز نکرده اند. علاوه بر این، Cierco و Ideol، هر دو از اعضای Offshore Wind California، گروهی از توسعه‌دهندگان و شرکت‌های فناوری نیستند که به توسعه انرژی باد فراساحلی مسئول برای ایالت اختصاص دارند.

این نگرانی برای رهبران قبایل، تنظیم کننده ها و گروه های محیطی است. ذخیره‌گاه دریایی پیشنهادی شامل یک منطقه انتقالی ظریف است که در آن ارتفاع غنی از مواد مغذی زنجیره غذایی آبی بسیار متنوعی از جمله نهنگ‌ها، دلفین‌ها، سمورها، خرچنگ‌ها و ماهیگیری تجاری را حفظ می‌کند.

منتقدان پیشنهادهای توربین بادی شامل رهبران قبایل، کمیسیون سواحل کالیفرنیا، NOAA، انجمن ماهیگیران اقیانوس آرام، ائتلاف جوامع ماهیگیری پایدار، ائتلافی از گروه‌های زیست‌محیطی به رهبری حامیان حیات وحش، آکواریوم خلیج مونتری، بنیاد سارفریدر، سیرا کلاوب هستند. ، مرکز منابع زیستی و حفاظت از محیط زیست.

یک سال پیش، دولت بایدن برنامه‌های خود را برای تسریع توسعه بادی فراساحلی برای ایجاد ۳۰ گیگاوات انرژی تجدیدپذیر تا سال ۲۰۳۰ اعلام کرد – که برای تامین برق بیش از ۱۰ میلیون خانه کافی است – در حالی که به طور همزمان ۲۳۰ میلیون دلار برای بهبود بندر هزینه می‌کند. ۳ میلیارد دلار درآمد سرمایه گذاری کرد. وام های موجود به صنعت باد فراساحلی.

همچنین ۴۴۰۰۰ شغل ایجاد می کند و به تسریع انتقال ما از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدیدپذیر کمک می کند.

در یک صبح اخیر در یک ساحل موج سواری در لومبوک، گروهی از حامیان محیط زیست روی تپه ای جمع شدند تا مناظر بهاری را در میان نقاشی های ممنوعه واندنبرگ تماشا کنند. هنگامی که رودخانه سانتا جینز از یک مصب مجاور به آب های ساحلی سرریز شد، مرغ مگس خوار آنا روی گل های هسته زرد روشن شناور شدند. قطره های برفی، گونه ای بسیار مهم، به دنبال مکان های لانه سازی می گردند و به دنبال حشرات و خرچنگ های متحرک در لبه آب می گردند.

دو نفر در ساحل با دوربین روی سه پایه

جسی سیکس، سمت چپ، و کریستن هیسلوپ در ساحل سرف.

(السیب / زا تایمز)

جسی آلتشتات، زیست‌شناس دریایی و رئیس مشترک حفاظت در انجمن سانتا باربارا اودوبون، در حالی که از دوربین دوچشمی نگاه می‌کرد با خود غر زد. برای توسعه دهندگان انرژی بادی بیهوده است که نشان دهند می توانند تعداد و گونه های پرندگانی را که وارد دریا می شوند از طریق پره های توربین پیش از بلعیده شدن توسط جریان ها یا کوسه ها ردیابی کنند.

آیا می توانید مکانی را در طبقه بالا برای راه اندازی یک مزرعه بادی غول پیکر تصور کنید؟ کریستن هسلوپ، مدیر برنامه‌های نیروی دریایی در مرکز دفاع نیروی دریایی، فریاد زد.

اما همه موافق نیستند.

بنجامین روتنبرگ، مدیر علوم دریایی در Cal Poly San Luis Obispo، از این نمایش قدردانی می کند.

او گفت: “به عنوان یک دانشمند، من به تمام داده های پروژه انرژی بادی واندنبرگ بسیار علاقه مند هستم.” این فرصتی است برای آشنایی با پروژه های انرژی دریایی در سراسر سواحل غربی ایالات متحده

روتنبرگ که شش سال است بودجه بخشش توسط اداره انرژی اقیانوسی تامین شده است، افزود: “البته، ما نباید به توسعه دهندگان یا مشاوران آنها اجازه نظارت بدهیم.” در عوض، شرکت ها باید بودجه تحقیقاتی خود را در صندوق امانات قرار دهند.

سیج واکر به او پیشنهاد داد که بیشتر درگیر بازی شود.

او گفت: تاریخ ما در این ساحل به دوران باستان باز می گردد. “توسعه‌دهنده چیزی جدید، فرصت‌طلبانه و پوچ ارائه کرد، اما آنها همچنان برای آن هزینه کردند.”