رژیم لاغری سریع

“به طور کلی رفاه شما به آماده سازی کار شما بستگی دارد” · انجمن مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی


دکتر برایان سکستون، استاد روانپزشکی و علوم رفتاری دانشگاه دوک، اولین سخنگو در افتتاحیه کنفرانس مراقبت های اولیه مجازی در مرکز بهداشت کارولینای شمالی (NCCHCA) در روز چهارشنبه بود، جایی که او یافته های تحقیقاتی را در مورد تعادل بین کار و زندگی و فرسودگی شغلی به اشتراک گذاشت. تنظیمات مراقبت های بهداشتی

کارکنان بالینی مانند پرستاران، پزشکان و داروسازان، زمانی که تنها فرسودگی عاطفی اندازه گیری می شود، نرخ فرسودگی شغلی ۴۰ تا ۴۵ درصد دارند. دکتر سکستون گفت که خستگی همچنین با رضایت کمتر بیمار، نرخ بالاتر عفونت، خطاهای دارویی و نرخ مرگ و میر استاندارد شده بالاتر همراه است.

وی خاطرنشان کرد که همه‌گیری جهانی کووید-۱۹ چیزهای زیادی را در مورد افراد فاش کرد. او توضیح داد که قبل از همه گیری، حداقل یک سوم کارکنان مراقبت های بهداشتی قبل از همه گیری بیش از حد کار می کردند “و اکنون این تعداد به دو نفر از سه نفر نزدیک شده است.”

ارائه او با عنوان “شکوفایی در مقابل بقا در زمان تغییر: علم افزایش تاب آوری” بر مطالعات در زمینه روانشناسی برای توضیح تعادل کار و زندگی و همچنین مداخلات برای کاهش چالش های ناشی از فرسودگی شغلی تمرکز داشت. تعادل ضعیف کار و زندگی

دکتر سکستون با استناد به داده‌های یک مطالعه پنج ساله که به رفاه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی پرداخته بود، گفت: «ما یک سری کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده انجام دادیم تا نشان دهیم که می‌توانیم بهزیستی را بهبود ببخشیم. می‌توانیم باعث کاهش خستگی شویم. ما می توانیم کیفیت و کمیت خواب را بهبود ببخشیم.” پیش‌بینی‌کننده‌های تعادل بین کار و زندگی یک فرد شامل تعداد دفعاتی است که در هفته گذشته ممکن است فرد یک وعده غذایی را حذف کند، رژیم غذایی نامتعادل بخورد، یک شیفت روز بدون هیچ وقفه‌ای کار کند، دیر از سر کار به خانه برگردد یا برنامه‌های شخصی یا خانوادگی خود را تغییر دهد. برای کار.

“پاسخ به این سوالات به روشی جالب گرد هم می آیند و به ما ایده ای از رفتارهای تعادل بین کار و زندگی شما (اختلال) می دهد یا اینکه چقدر تصمیماتی می گیرید که زندگی حرفه ای شما را بالاتر از زندگی شخصی شما قرار می دهد و باتری شما را خالی می کند.” دکتر سکستون گفت. در آینده.» علاوه بر این، او گفت، یک راه مطمئن برای حدس زدن تعادل بین کار و زندگی یک فرد این است که از دو نزدیکترین فردی که با آنها کار می کنند بپرسید، و افزود که تنظیمات کاری و افراد در یک سازمان به احتمال زیاد بر تعادل کار و زندگی تأثیر می گذارد.

ما هرگز فکر نمی‌کردیم تعادل بین کار و زندگی یک هنجار گروهی باشد، اما یک سرایت اجتماعی در تعادل کار و زندگی وجود دارد که باعث می‌شود، خواه بدانی یا ندان، کارهایی که افراد دیگر برای دستیابی به تعادل بین کار و زندگی انجام می‌دهند به تصمیم‌ها مرتبط است. شما در مورد تعادل بین کار و زندگی خود و بالعکس صحبت می کنید. زمانی که یک کارمند سر کار بوده است، او گفت: “اگر کمتر از ۶ ماه کار کنید، تعادل بین کار و زندگی شما خوب است.” اما شش ماه طول می کشد تا مثل بقیه باشید.

دکتر سکستون همچنین به مطالعه ای در میشیگان اشاره کرد که نشان داد ۲۶ درصد از فرسودگی شغلی افراد توسط افرادی که با آنها کار می کردند پیش بینی می شود. “یک چهارم سلامت شما به سادگی این است که چه کسی در هر روز در سمت چپ شما و چه کسی در سمت راست شما قرار دارد. این کاملاً مستقل از رضایت زناشویی شما، از بحران روحی وجودی شما است. این چیزی نیست که ما وقتی وارد این موضوع شدیم می دانستیم. دکتر سکستون گفت.

او گفت که خستگی عامل اصلی رفتار مردم است. دکتر سکستون گفت که در محل های کاری که فرسودگی شغلی بالاست، قلدری بیشتر، توهین عمومی به همکاران، پشت کردن و حتی خاموش کردن تلفن قبل از پایان مکالمه بیشتر دیده می شود. وی با بیان اینکه همانطور که خستگی مسری است، بهزیستی نیز مسری است، افزود: تمرکز یک فرد، ادراک و دیدگاه او را نسبت به دنیای اطرافش تعیین می کند. او تاکید کرد: تمرکز شما واقعیت شما را تعیین می کند.

اما چگونه می‌توان احساسات مثبت را در دسترس‌تر کرد، وقتی احساسات منفی بسیار رایج هستند؟ دکتر سکستون شرکت کنندگان در کنفرانس را با یک مداخله بسیار ساده به نام “۳ چیز خوب” آشنا کرد. دکتر سکستون گفت که نوشتن سه موردی که در یک روز خوب پیش رفت به دستیابی به این احساسات کمک می کند، با استناد به مطالعه دیگری که نشان داد افرادی که سه چیز را که در یک روز خوب پیش رفت می نویسند، پس از شش ماه تمرین، شادتر و کمتر افسرده می شوند. محیط آنها

شرکت کنندگان در کنفرانس در مورد اثرات فرسودگی شغلی بر افرادی که در محیط های بالینی کار می کنند آشنا شدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر