بعد از اتمام کلاس، برای خنده آماده شوید – dl-it


واشنگتن، دی سی - 27 آوریل: رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی (R-CA) در 27 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی، کنوانسیون جمهوری خواهان مجلس در کنگره هیل را ترک کرد.  صداهای ضبط شده اخیراً منتشر شده نشان می دهد که مک کارتی می گوید در حال بررسی درخواست از رئیس جمهور ترامپ برای استعفا به دلیل شورش در کنگره است.  (عکس از کوین دیچ/گتی ایماژ) ORG XMIT: 775805378

رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی، از کالیفرنیا، کنوانسیون جمهوری خواهان مجلس را در ۲۷ آوریل در کاپیتول هیل ترک می کند.

با نزدیک شدن به روز انتخابات، من اغلب به HL Mencken فکر می کنم. به خصوص در مسابقات خارج از فصل. حکیم بالتیمور، همانطور که او را می شناختند، تحقیر زندگی خود را نسبت به سیاستمداران ابراز می کرد و هوش تیزش او را در این مورد بسیار خنده دار می کرد. او نوشت: “دموکراسی نظریه ای است که مردم عادی می دانند چه می خواهند و سزاوار آن هستند که به خوبی و جدیت آن را داشته باشند.”

دوران اوج منکن در دهه ۱۹۲۰ و در سایه جنگ بزرگ بود. برخلاف اکثر منتقدان معاصر، او نیازی به نمایش تقوای کاذب یا تملق مخاطب خود احساس نمی کرد. او گفت: «هیچ کس نتوانسته است هوشمندی مردم آمریکا را دست کم بگیرد.

چند دهه قبل از تولد دونالد ترامپ، ورود این مرد بزرگ به صحنه آمریکا را پیش بینی کنید:

“با کمال دموکراسی، دفتر نیز کامل می شود.” [of president] بیش از روحیه درونی مردم را نشان می دهد… در یک روز بزرگ و باشکوه، سرانجام مردم کشور آرزوی دل خود را برآورده می کنند و کاخ سفید به جزایر عمودی مزین می شود.»

و یک ضربه جاهلانه در آن. اگر این نظر شخصاً شما را آزار می دهد، خوب، سخت است. اگر احساس بهتری دارید برای من یک ایمیل توهین آمیز بفرستید. اما بحث در مورد آن تا سال ۲۰۲۴ فایده چندانی نخواهد داشت – با فرض اینکه ما هنوز اینجا هستیم و خود ترامپ نمرده یا به زندان نرفته است.

معامله واقعی در مورد انتخابات میان دوره ای این است که آنها از نظر تغییرات جدی بدنه سیاسی اهمیت چندانی ندارند. قانون اساسی ایالات متحده عمدتاً برای جلوگیری از این امر تنظیم شده است.

تیتر تلخ نیویورک تایمز: “دموکرات ها برای موج قرمز مجلس در دفاع در ایالات آبی آماده می شوند.”

در عنوان فرعی می خوانیم: «واقعیت آغاز می شود».

در همین حال، چیزی که تقریباً قطعی است این است که هیچ یک از احزاب چیزی نزدیک به اکثریت مخالف در برابر وتو در مجلس یا سنا به دست نمی آورند. بنابراین حتی اگر جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان را به دست بگیرند – همانطور که اغلب در رقابت‌های خارج از فصل انجام می‌دهند – تنها کاری که واقعاً در چند سال آینده انجام می‌دهند، نمایشی است. اسراف با موضوع فاکس نیوز.

آنها کمیسیون را در ۶ ژانویه به نفع تحقیق درباره هانتر بایدن، پسر مشکل رئیس جمهور که جان سالم به در برد، تعطیل کردند. در مورد هانتر بیشتر از آنچه که می خواهید بدانید، خواهید آموخت. گفته می شود که اعتبارات ویدئویی وجود دارد، اگرچه منبع آنها نامشخص است. لپ تاپ کوچک خراشیده بایدن بیش از یک سال است که از دست او خارج شده است و هر گونه افشاگری را مورد تردید قرار داده است.

همچنین ممکن است ارتباط این موضوع با دولت واقعی ایالات متحده – بر خلاف فرزندان ترامپ، هانتر بایدن منصب دولتی نداشته باشد و به دیدار ملکه برده نشده است – نیز روشن باشد.

با این حال، محرک نمایشی تقریباً قطعی است. کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان را بیابید تا کاری را انجام دهد که رئیس جمهور دونالد ترامپ از او خواسته است، یعنی مسلح کردن ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین. او نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. آنها حتی می توانند از هانتر شخصیتی دلسوز بسازند.

گفتی “بلندگوهای مک کارتی”؟ حتی گفتگوهای بی سابقه ای در میان حامیان حزب جمهوری خواه درباره انتخاب رئیس جمهور سابق ترامپ به عنوان رئیس مجلس نمایندگان وجود دارد. هیچ الزام قانون اساسی مبنی بر اینکه سخنران عضو واجد شرایط رای دادن باشد وجود ندارد – یا اینکه در این مورد از اتهامات جنایی مبرا باشد. بنابراین از نظر تئوری امکان پذیر است، و اگر مرد بزرگ آن را می خواست، نمی توانم تصور کنم احمق های کنگره آن را انکار کنند.

یوزا! در مورد بدست آوردن ارزش دلارهای سرگرمی خود صحبت کنید! یک منظره خواهد بود

در دنیای واقعی، الیز استفانیک، نماینده نیویورک، که در حال حاضر سومین جمهوری خواه در مجلس نمایندگان است، نسبت به ایده استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به دلیل جنایات هنوز نامشخص ابراز اشتیاق کرده است. گزارش شد که مارجوری تیلور گرین (از شهرت “لیزر فضایی یهودی”) پنج قطعنامه در این مورد به کنگره ارائه کرده است.

مک کارتی به نوبه خود گفت که باور ندارد مردم استیضاح را تحمل کنند.

با عدم شانس استیضاح برای ۶۷ سناتور، استیضاح بایدن واضح به نظر می رسد.

اما منعکس کننده نوع واقع گرایی سیاسی است که ممکن است در کنگره جمهوری خواه وجود داشته باشد یا نباشد. با این حال، احتمال بیشتری وجود دارد که دویل مک مانوس از لس آنجلس تایمز آن را “یک درام گروگان گیری تعطیلی دولت و سقف بدهی” می نامد. چندین جمهوری‌خواه در کنگره به خبرنگاران گفته‌اند که خواهان کاهش عمیق هزینه‌های داخلی هستند که به گفته آنها برای کاهش کسری بودجه فدرال و مهار تورم لازم است.

ناگفته نماند که اعلامیه اخیر کاخ سفید بایدن مبنی بر کاهش کسری بودجه به میزان ۱.۴ تریلیون دلار در سال جاری – بزرگترین کاهش سالانه در تاریخ – را در نظر نگیریم. سال گذشته ۳۵۰ میلیارد دلار کاهش یافت. البته، در دوران ترامپ، کسری بودجه سالانه ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش یافته است، به لطف کاهش مالیات برای شرکت ها و میلیونرها – عمدتاً تنها دستاورد قانونی او.

رای دهندگان حزب جمهوری خواه این را نمی دانند یا از باور کردن آن امتناع می ورزند، بنابراین به نظر می رسد که ما درگیر یک اقدام مالی بزرگ دیگر هستیم.

جین لیون برنده جایزه مجله ملی و یکی از نویسندگان کتاب شکار رئیس جمهور است.

سان تایمز از نامه هایی به سردبیر و سردبیران استقبال می کند. دستورالعمل های ما را ببینید.