برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، تجهیزات و مواد اولیه


مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان گفت: اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، ابزار، ماشین‌آلات صنعتی و صنایع کارگاهی همزمان با پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، تجهیزات و مواد اولیه چوب در تاریخ ۳ تا ۷ آبان ماه برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، تجهیزات و مواد اولیه

گزارش کردن سرویس دیدارنیوز – خوزستان: رحیم جلیلی در خصوص نمایشگاه های مذکور گفت: این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۰۰ کارخانه و عرضه کننده با هدف جذب سرمایه گذار به خوزستان و ارائه آخرین دستاوردها در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار می شود.
وی با اشاره به فرصت های موجود در نمایشگاه صنعت در زمینه های مختلف از جمله ابزارآلات صنعتی، ماشین آلات صنعتی، شکل دهی فلزات، خمکاری، برشکاری، تراشکاری، حکاکی لیزری و اتوماسیون صنعتی، گفت: یکی از اهداف این نمایشگاه شناسایی و شناسایی پتانسیل های موجود در استان خوزستان را نشان می دهد. این استان پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری در هر یک از بخش های فوق الذکر دارد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان با بیان اینکه تقاضای روزافزون بازار برای مواد اولیه صنعت چوب در راستای توسعه و رشد شهرنشینی و استفاده از محصولات مختلف از مصنوعات چوبی، ایده‌آلی است، افزود: فرصتی برای سرمایه گذاری در ایجاد این بخش.
رحیم جلیلی گفت: افزایش راندمان و کیفیت تولید، ایجاد فرصت های شغلی، یافتن بازارهای صادراتی، آشنایی فعالان صنعت چوب با آخرین تحولات این صنعت، توسعه اقتصاد ملی، ارتقای کمی و کیفی تولیدات داخلی و حمایت از تولیدکنندگان. نخبگان و فعالان این صنعت .. صنایع از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بین المللی می باشد.
اولین نمایشگاه بین المللی صنعت، ابزار، ماشین آلات صنعتی و صنایع کارگاهی همزمان با پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه چوب با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت بزرگ از استان های خوزستان، تهران و اصفهان، البرز، فارس و خراسان رضوی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در بازه زمانی ۲۴ تا ۷ آبان از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از این نمایشگاه بازدید کنند.