برنامه جایگزین تگزاس برای سقط جنین چگونه پیش می رود؟ – Raft25 news


آستین (KKSAN) – خواهران لورن و برایانا مک‌کینی که در حمایت از حقوق سقط جنین در مرکز شهر آستین راهپیمایی کردند، گفتند که نگران هستند که Roe v. Wade لغو شود و بیماران تگزاسی که منابع لازم برای عبور از مرزهای ایالتی برای انجام عمل‌ها را ندارند، تأثیر آن را احساس کنند.

برایانا به KKSAN گفت: “زنان رنگ پوست واقعاً بیشترین آسیب را خواهند دید.”

آنها اشتباه می کنند.

بر اساس گزارش بهداشت و خدمات انسانی تگزاس، در سال ۲۰۲۰، زنان سیاه‌پوست ۳۰ درصد از سقط جنین‌ها را در این ایالت تشکیل می‌دهند، اگرچه آنها ۱۲ درصد از جمعیت را تشکیل می‌دهند.

چلسی یومان از ائتلاف انسانی، یک گروه ضد سقط جنین که با دولت قرارداد دارد تا منابعی را برای جایگزینی برای سقط جنین فراهم کند، گفت که تفاوت ها واقعی است.

او گفت: «بیشتر زنانی که به دنبال سقط جنین هستند در شرایط گاه دشواری زندگی می کنند. “[They’re] درآمد کم، اگر در آستانه فقر نباشد.»

در آخرین چرخه بودجه، قانونگذار تگزاس ۱۰۰ میلیون دلار برای برنامه سقط جنین جایگزین برای دو سال آینده تصویب کرد که ۲۰ میلیون دلار افزایش داشت.

امی اودانل از اتحاد تگزاس برای زندگی گفت: ما به آن به عنوان یک پیروزی برای تگزاس نگاه می کنیم.

اودانل گفت که جایگزین های سقط جنین شامل مشاوره برای مادران، کلاس های والدین، آموزش شغلی و حتی لباس و شیر خشک می شود. همچنین افرادی را که انتظار دارند با منابعی مانند VIC و Medicaid مرتبط می کند.

O’Donnell گفت: “این کمک می کند تا بار هزینه های مربوط به زایمان را از بین ببریم.”

طبق گزارش CDC، تگزاس حدود نیمی از تمام تولدها را از طریق برنامه ایالتی Medicaid، یعنی حدود ۱۸۳۰۰۰ نوزاد در سال، پرداخت می کند.

برخی از قانونگذاران ایالتی در مورد هزینه های جایگزین برای سقط جنین ابراز نگرانی کرده اند. تابستان گذشته، سارا دیویس، نماینده سابق ایالتی جمهوری خواه از هیوستون و سناتور لاردو جودیت زافیرینی، در مصاحبه با تگزاس تریبون به مسائل شفافیت اشاره کردند.

لورن مک‌کینی در نزدیکی پایتخت ایالت گفت که موافقت می‌کند به کسانی کمک کند که تصمیم دارند تا انتها تحمل کنند – اگر مال آنهاست. انتخاب.

او گفت: “اگر اقدامات حمایتی وجود داشته باشد، فکر می کنم فوق العاده است.” اما من فکر می کنم باید بودجه بیشتری برای آموزش جنسی و طرح B وجود داشته باشد.