برنامه آزمایشی آستین برای اعطای ۱۰۰۰ دلار در ماه به ساکنان سخت گیر – اخبار Raft25


آستین (KXAN) – شهر آستین در حال آماده شدن برای راه اندازی یک برنامه آزمایشی است که به ساکنان مضطرب ماهیانه ۱۰۰۰ دلار به مدت یک سال می دهد.

طرح درآمد بیمه ای – مشابه سایر طرح های ملی – برای کمک به محروم ترین اقشار جامعه مانند خانواده های در آستانه مهاجرت و افرادی که اخیرا خود را در خیابان ها دیده اند، طراحی شده است.

طبق اسناد شهری، در مجموع ۸۵ گیرنده در این آزمایش شرکت خواهند کرد.

دفتر اوراق بهادار شهر روز جمعه از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب گیرندگان، الزامات و زمان باز شدن فرآیند درخواست به KXAN خودداری کرد.

سخنگوی این اداره خاطرنشان کرد: در جلسه پنجشنبه آینده شورای شهر اطلاعات بیشتری در اختیار این شورا قرار خواهد گرفت.

شورای شهر آستین تابستان گذشته ۱.۱ میلیون دلار جمع آوری کرد. این ایده از تیم پروژه Reimagining Public Safety (RPS) شهر گرفته شد.

رئیس RPS پائولا ایکس روجاس به KXAN گفت: “بسیاری از مطالعاتی که ما انجام داده ایم نشان داده اند که افزایش تعداد پلیس شهر را ایمن تر نمی کند. اما بسیاری از برنامه های دیگر وجود دارد که در واقع می توانند نیاز به اجرای قانون را از بین ببرند. یکی از آنها یک درآمد ماهانه تضمین شده است.

شهردار استیو آدلر، سخنگوی این برنامه، به هزینه های بالای درمان و مراقبت برای کسانی که خود را در خیابان های آستین می بینند اشاره کرد.

آدلر به KXAN گفت: “وقتی این اتفاق می افتد، برای جامعه ما بسیار پرهزینه است.” «شاید اگر بتوانیم قبل از این اتفاق به کسی کمک کنیم، بتوانیم او را در خانه نگه داریم.

این ابتکار به دیگر فعالیت‌های بشردوستانه پایان عمر می‌افزاید که توسط Charity و UpTogether، یک موسسه خیریه مستقر در کالیفرنیا، حمایت می‌شود که از افراد در «جوامع تاریخی کم‌ارزش‌شده» حمایت می‌کند.

خلبانان مشابه در شهرهای سراسر ایالات متحده از جمله لس آنجلس و شیکاگو پرواز می کنند. اکثر آنها بر اساس طرح ۲۰۱۹ در استاکتون، کالیفرنیا هستند.

گزارشی در مورد سال اول برنامه استاکتون نشان داد که افراد درآمدی وضعیت مالی خود را تثبیت کرده اند و برخی می توانند برای هزینه های غیرمنتظره پس انداز کنند.

دیگران سود بردند.

مادلین نیگلی از پروژه امنیت اقتصادی، گروه ذینفعی که بودجه برنامه Stackton را تامین می کرد، گفت: «افرادی که درآمد تضمینی داشتند در پایان سال بیشتر شبیه تمام وقت بودند.

لسلی پول، عضو شورای شهر آستین، تنها کسی بود که تابستان گذشته به بودجه برنامه رای منفی داد.

در آن زمان، مانی نشان داد که اگرچه با ایده درآمد تضمین شده موافق است، اما احساس می کند که دولت فدرال در موقعیت بهتری برای مقابله با آن است، چیزی که او روز جمعه به KXAN تکرار کرد.

«نگرانی‌های من در مورد طرح محلی درآمد تضمینی به دلیل سؤالاتی در مورد چگونگی حفظ چنین طرحی در طول زمان است، زیرا شهر ما به دلیل ارائه خدمات اولیه شهری و محدودیت‌های درآمدی برای شهرداری‌ها، طبق اعلام پل، آینده بسیار روشنی دارد.

برخی از ساکنان آستین که مشکلات مالی دارند، از این برنامه در شبکه های اجتماعی ابراز نارضایتی کرده و معتقدند که «خرج پول رایگان» غیرعادلانه است.

مونیکا گوزمن، کارمند RPS و مدیر انجمن برنامه‌ریزی GoAustin/VamosAustin (GAVA) گفت: «یک عقب‌نشینی وجود خواهد داشت، و امیدوارم مردم مزایای آن را ببینند.

گوزمان گفت: “پیام من به آنها این است که مراقب خانواده هایشان باشند.” اگر یکی از اعضای خانواده، برادر، خواهر یا فرزندی داشتید و آنها در مشکل بودند، نمی‌خواهید چنین برنامه‌ای داشته باشند؟