رژیم لاغری سریع

برترین برنامه های سلامت بیمه و نحوه استفاده از آنها


در سال های اخیر، “سلامتی” به کلمه ای تبدیل شده است که هر روز بیشتر و بیشتر می شنویم. سلامتی روزانه در رسانه های خبری مورد بحث قرار می گیرد، هزاران وبلاگ به طور کامل به سلامتی اختصاص داده شده است، و همچنان بر گفتگوها در محل کار تسلط دارد. با افزایش تقاضا از سوی کارمندان، به ویژه از زمان شروع مزایای بیماری همه گیر، درصد کارفرمایان ارائه کننده برنامه های سلامت یا تندرستی به طور تصاعدی افزایش یافته است.

یک مطالعه اخیر نشان داد که ۵۳ درصد از کسب و کارهای کوچک و سازمان ها از مزایای و ۸۱ درصد از شرکت های بزرگتر نوعی از سلامتی را به کارکنان خود ارائه می دهند. مطالعه دیگری از نظرسنجی مزایای سلامت کارفرمایان بنیاد خانواده کایزر در سال ۲۰۲۱ نشان داد که حدود ۳۹ درصد از کارفرمایان برنامه‌های بهداشتی و پیشنهادات مزایای خود را برای افزایش دسترسی به مراقبت‌های بهداشت روانی و حمایت از کارمندان از زمان شروع همه‌گیری کووید-۱۹ به‌روزرسانی کردند.

در Wellness Word، ما در مورد برنامه های سلامت شرکتی صحبت می کنیم، اما تفاوت بین برنامه سلامت شرکتی و برنامه سلامت بیمه چیست؟ اساساً تنها تفاوت این است که برنامه های سلامت بیمه توسط شرکت های بیمه ارائه و تسهیل می شود و در طرح بیمه شرکت ها گنجانده می شود.

یک شرکت می تواند انتخاب کند که یک برنامه سلامتی ارائه شده توسط یک شرکت بیمه را در طرح بیمه سلامت خود بگنجاند یا می تواند با فروشنده ای خارج از طرح بیمه درمانی خود همراه شود. به عنوان مثال، اگر شرکت شما قبلاً یک طرح بیمه درمانی دارد، اما برنامه سلامتی ارائه نمی دهد یا برنامه سلامتی آنها با نیازهای شرکت شما مطابقت ندارد، می توانید مستقیماً با فروشنده ای خارج از شرکت بیمه درمانی خود کار کنید. اگر شرکت شما می‌خواهد مستقیماً با شرکتی مانند IncentFit کار کند، برای استفاده از خدمات ما نیازی به استفاده از هیچ نوع شخص ثالثی ندارید.

گزینه های زیادی برای انتخاب نه تنها یک برنامه سلامتی، بلکه یک فروشنده برای تسهیل برنامه برای شما وجود دارد. بنابراین هنگام انتخاب یک برنامه سلامتی متناسب با نیازهای شرکت شما باید به دنبال چه چیزی باشید؟

در این مقاله، ما شما را با تمام گزینه‌های مختلف که از طریق شرکت‌های بیمه برتر در دسترس هستند و نحوه انتخاب برنامه مناسب برای افراد خود آشنا می‌کنیم. چند سوال دیگر که به آنها پاسخ خواهیم داد عبارتند از:

 • UnitedHealthcare
 • سرود
 • ایتنا
 • سیگنا
 • هومانا
 • برجسته کردن

UnitedHealthcare

UnitedHealthcare به برنامه سلامتی خود پلتفرمی به نام رالی ارائه می دهد. این برنامه برنامه های متنوعی را در مورد راه رفتن انگیزشی، درگیر شدن در حرکت، ترک سیگار و مدیریت سلامت ارائه می دهد. بخش دیگری از این برنامه شامل کاهش وزن است، چیزی که ما به آن توصیه می کنیم (در مورد چرایی اینجا بیشتر بخوانید).

سرود

Anthem مجموعه‌ای از برنامه‌های سلامتی را در دسته‌های مختلف از جمله: خط پرستار ۲۴/۷، استرس و سلامت روان، زندگی سالم، بارداری سالم، مدیریت یک مشکل بهداشتی، و کمک برای اقامت در بیمارستان.

Anthem یک رویکرد منحصر به فرد برای برنامه های سلامتی خود ارائه می دهد. دو چیز که برجسته است، حمایت از استرس و سلامت روان و حمایت از بارداری سالم است. Anthem یک برنامه سلامت رفتاری و کمک به کارکنان (EAP) ارائه می‌کند که کارمندان و خانواده‌هایشان را با یک متخصص سلامت روان جفت می‌کند تا در زمان‌های سخت و مسائل بهداشت روانی مداوم پیمایش کنند.

علاوه بر این، برنامه بارداری سالم Anthem پوشش بارداری و مراقبت های پیشگیرانه را در طول بارداری ارائه می دهد. این برنامه همچنین برنامه ای به نام مادران آینده را ارائه می دهد که مادران باردار می توانند در آن ثبت نام کنند تا با یک متخصص پرستار به عنوان مربی بارداری همراه شوند. این مربی به مادران آینده کمک می کند تا غربالگری های خود را مدیریت کنند، در مورد تغذیه آنها صحبت کنند و شما را برای زایمان آماده کنند.

ملزومات رفاه ایتنا

ایتنا بیش از ۷۰ برنامه سلامت و تندرستی را تحت طیف گسترده ای از دسته بندی ها از جمله مراقبت های بهداشتی زنان، سلامت شخصی و آموزش سلامت ارائه می دهد. مشاوران از “فرهنگ اختصاصی ابزار رفاه” برای یافتن شکاف ها و فرصت ها در رویکرد یک شرکت برای ارتقای سلامت و تندرستی استفاده می کنند.

این ابزار به تجزیه و تحلیل فرهنگ یک شرکت با استفاده از شش بعد سلامتی، ادغام ابتکارات بهداشتی با اهداف تجاری، تجزیه و تحلیل اثربخشی برنامه در طول زمان و کمک به اجرای یک رویکرد مبتنی بر شواهد کمک می کند.

یک پیشنهاد منحصر به فرد از برنامه سلامتی Aetna به کارکنان این امکان را می دهد که با یک مربی سبک زندگی کار کنند. کارمندان می‌توانند آموزش تلفنی شخصی‌سازی شده را دریافت کنند. علاوه بر این، اعضا می توانند برای پشتیبانی از مسئولیت پذیری و پیگیری پیشرفت، مربیگری دیجیتالی گروهی و خودگام را انتخاب کنند.

سیگنا

سیگنا انواع برنامه‌های سلامتی را برای شرکت‌هایی که در پنج حوزه کلیدی فعالیت می‌کنند ارائه می‌کند. فیزیکی، عاطفی، محیطی، اجتماعی و مالی.

کارفرمایانی که به دنبال گنجاندن یک برنامه سلامتی در خدمات بهداشتی و درمانی خود به کارمندان هستند، می توانند با مشاور Cigna Engagement جفت شوند. مشاور به کارفرما کمک می کند تا نیازهای کارکنان خود را تجزیه و تحلیل کند تا تصمیم بگیرد که روی کدام حوزه ها تمرکز کند.

برخی از پیشنهادات اضافی این برنامه شامل کار با مشاور مشارکت سلامت، برنامه‌های کمک به کارکنان (EAPs) و برنامه پاداش‌های سالم است.

هومانا

برنامه های سلامتی Humana بیشتر از شرکت های ذکر شده در بالا بر سلامت جسمانی تمرکز دارد. خدمات اصلی Go365 آنها عبارتند از: غربالگری های بیومتریک، مربیگری زندگی سالم، و مرکز منابع تعامل.

مرکز منابع تعامل با ارائه یک پورتال سلف سرویس که شامل منابعی برای برنامه ریزی، ترویج و اجرای طرح های سلامتی محل کار است، به افزایش مشارکت کارکنان کمک می کند.

برجسته کردن

پیشنهادات برنامه سلامتی هایمارک برای شرکتی که به دنبال تمرکز بر سلامت روان و تندرستی و مشارکت تیمی است عالی است. پیشنهادات این برنامه عبارتند از: منابع سلامت رفتاری، مربیگری سلامت و تندرستی شخصی، به چالش کشیدن تیم شما، غربالگری های پیشگیرانه در محل، و پاداش های مشارکت.

صلیب آبی سپر آبی

Blue Cross Blue Shield برنامه های سلامتی خود را از طریق پلتفرم خود به نام Blue365 ارائه می دهد. از آنچه که ما پیدا کردیم، به نظر نمی‌رسد که آنها هیچ گونه کمک یا خدمات بهداشت روانی را در برنامه‌های سلامتی خود لحاظ نمی‌کنند.

چگونه در برنامه سلامت شرکت بیمه خود ثبت نام کنید

اولین قدم برای ثبت نام شرکت خود در یک طرح سلامت شرکتی این است که بفهمید آیا ارائه دهنده بیمه سلامت فعلی شما برنامه ها یا خدمات سلامتی را ارائه می دهد یا خیر. مرحله بعدی این است که تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از طریق ارائه دهنده بیمه شرکت خود یا یک مدیر شخص ثالث بروید.

بررسی همه گزینه های ممکن برای تصمیم گیری آگاهانه مهم است. هر سازمانی از نظر اندازه، ساختار، فرهنگ، نیازها و غیره متفاوت به نظر می رسد. و همه این عوامل باید هنگام انتخاب برنامه رسمی سلامتی شما در نظر گرفته شود.

اگر ارائه‌دهنده بیمه سلامت فعلی شرکت شما یک برنامه یا خدمات سلامتی ارائه می‌دهد، اکثر آنها یک نسخه آزمایشی رایگان از خدمات ارائه می‌دهند یا شما را با یک مشاور برای بحث در مورد نیازهای خاص سازمانتان جفت می‌کنند.

چند سوال مفید که باید قبل از انتخاب یک فروشنده برنامه سلامتی بپرسید:

 • آیا آنها می توانند وثیقه واضح و دقیقی را ارائه دهند که شامل یک نمای کلی از اثربخشی محصول/خدمت، مطالعات موردی سایر مشتریان، تفکیک هزینه ها و غیره باشد؟
 • چه سطحی از پشتیبانی را در طول برنامه ارائه خواهند کرد؟
 • آیا کارمندان می توانند برای سؤالات مربوط به پشتیبانی و خدمات با تیم خود تماس بگیرند؟
 • خدمات آنها چگونه تسهیل می شود؟
 • اتوماسیون مبتنی بر فناوری و انسان های واقعی چه و جنبه هایی از خدمات آنها را تسهیل می کند؟
 • فروشنده در چه زمینه های خاصی تخصص دارد و آن حوزه ها چه سطحی برای اهداف برنامه سلامت ایده آل شما دارند؟
 • آیا فروشنده محصول را مطابق با نیازهای شرکت شما سفارشی می کند؟
 • عملکرد تیم در سمت فروشنده چگونه ارزیابی می شود؟ چه سطحی از تخصص برای افرادی که برنامه شما را در سمت فروشنده تسهیل می کنند مورد نیاز است؟

بعد از اینکه احساس کردید همه فروشندگان ممکن و گزینه های برنامه را بررسی کرده اید و مزایا و معایب هر گزینه را سنجیده اید، نوبت به انتخاب برنامه می رسد. اگر تصمیم دارید برنامه سلامتی ارائه‌دهنده بیمه سلامت فعلی خود را دنبال کنید، با توجه به اینکه در حال حاضر در سیستم آنها هستید، فرآیند اجرا باید نسبتاً ساده باشد.

چرا باید آن را انجام دهید؟

تسهیل یک برنامه سلامتی از طریق ارائه دهنده بیمه فعلی شما می تواند مزایای زیادی را در مورد سادگی و ساده سازی خدمات ارائه دهد.

برخی از شرکت های بیمه درمانی برای اضافه کردن خدماتی مانند برنامه سلامتی علاوه بر طرح بیمه درمانی سازمان شما، تخفیف یا قیمت بسته ای ارائه می دهند. داشتن یک طرح بیمه درمانی برای پوشش هزینه های کارکنان شما یک مزیت بسیار مهم برای ارائه است، با این حال، تضمین نمی کند که آنها واقعاً گام های واقعی برای مراقبت از سلامت خود بردارند.

یک برنامه سلامتی می‌تواند کارکنان را برای تصمیم‌گیری سالم‌تر و انجام اقدامات واقعی در هنگام مراقبت از سلامت جسمی و روانی آنها برانگیزد، انگیزه و انگیزه دهد. ثابت شده است که کارکنان سالم به طرق مختلف از محل کار سود می برند.

مزایای زیادی برای ارائه یک برنامه سلامتی به کارمندان وجود دارد، اما برجسته ترین مزایا شامل افزایش بهره وری، رضایت کارکنان، افزایش نرخ حفظ و اهرم برای جذب نامزدهای با کیفیت بالاتر است.

چگونه موفقیت را اندازه گیری کنیم؟

روش های مختلفی برای سنجش میزان موفقیت برنامه سلامتی شما وجود دارد. بهترین روشی که همیشه پیشنهاد می‌کنیم این است که یک سری بررسی‌های پالس را برای افراد سازمانتان قبل، در حین و (در صورت وجود پایان) پس از اجرای برنامه تسهیل کنید.

بررسی نبض

نظرسنجی نبض روشی موثر برای سنجش میزان رضایت کارکنان در محل کار، از نقش، تیم، مزایای ارائه شده و به طور کلی از فرهنگ شرکت است. نظرسنجی پالس همچنین می تواند بینش خوبی در مورد نیازهای افراد و سازمان شما به عنوان یک کل ارائه دهد. تسهیل این نظرسنجی‌ها می‌تواند به کارفرمایان کمک کند تا تشخیص دهند چه چیزی کار می‌کند، چه چیزی نیست و چه زمینه‌هایی نیاز به بهبود یا تغییر دارند.

توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب برنامه سلامت یا ارائه‌دهنده سلامتی خود، یک نظرسنجی را تسهیل کنید تا بتوانید بر اساس نیازهای واقعی افراد خود تصمیم بگیرید، نه فقط بر اساس فرضیات خود در مورد نیازهای آنها.

بررسی‌های پالس نیز برای تسهیل در طول برنامه مهم هستند، بنابراین می‌توانید داده‌های کافی در مراحل مختلف برای مشخص کردن دقیق جنبه‌های خاصی از برنامه خود که نیاز به بهبود یا تغییر دارند، داشته باشید. چه این تغییرات در زمان واقعی اجرا شوند و چه در برنامه های آینده اعمال شوند، این اطلاعات بسیار ارزشمند است.

در نهایت، تسهیل بررسی نبض در پایان برنامه می تواند برای سنجش افکار نهایی کارمند و نحوه درک کلی برنامه مفید باشد. می‌توانید از کارمندان بپرسید که از چه طریقی احساس می‌کنند که این برنامه به نفعشان بوده است. همچنین می‌توانید بپرسید که آیا آنها نظری در مورد آنچه می‌توانستند متفاوت انجام دهند یا آنچه را که آنها ترجیح می‌دهند، دارند یا خیر.

می توانید از نتایج نظرسنجی استفاده کنید تا ببینید آیا کارکنان سطح شادی و سلامت شخصی خود را در اولین نظرسنجی نسبت به آخرین نظرسنجی بالاتر تخمین زده اند یا خیر. اگر چنین است، برنامه شما احتمالاً موفقیت آمیز بوده است و می دانید که در آینده آن را ادامه دهید.

ردیابی و تجزیه و تحلیل داده های قابل اندازه گیری

یکی دیگر از راه های عالی برای اندازه گیری موفقیت برنامه ردیابی و تجزیه و تحلیل تمام داده های مرتبط است.

اندازه گیری داده ها مانند:

 • نرخ ماندگاری
 • تعداد نامزدهای با کیفیتی که درخواست داده و استخدام شده اند
 • سطح کیفی کاندیداها
 • نرخ و کیفیت بهره وری

هنگام تلاش برای تعیین سطح عملکرد برنامه سلامتی خود، همه آمار عالی هستند.

اگر به برنامه سلامت جامع تری نیاز دارید چه باید کرد؟

اگر متوجه شدید که میزان موفقیت برنامه سلامتی شما کمتر از حد ایده آل است، همیشه می توانید گزینه های خود را مجدداً ارزیابی کنید یا با مشاوری در ارائه دهنده بیمه خود کار کنید تا تعیین کنید که چگونه برنامه شما می تواند بهبود یابد.

ما توصیه می کنیم با یک برنامه سلامتی مبتنی بر فناوری بروید، که یکی از جنبه های پلت فرم ما است که ما را متمایز می کند. IncentFit از فناوری بسیار قابل تنظیم و اتوماسیون پیچیده در همکاری با تیم پشتیبانی داخلی بسیار آموزش دیده برای تسهیل راه حل های سلامتی ما استفاده می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر