برادر جو جوناس تیلور سویفت را در لباس یک زوج مسخره می کند


فرانکی جوناس امسال در لباس هالووین خود بسیار نزدیک خانه بود.

این جوان ۲۲ ساله از یکی از برادرانش در لباسی دو تکه با دوست دخترش آنا اولسون عکس گرفت، در حالی که فرانکی جوناس لباس برادرش جو جوناس را بر تن داشت. اولسون در نقش دوست دختر سابق تیلور سوئیفت، دختر خواننده.

این دو نفر لحظه ای از فیلم سال ۲۰۰۹ گروه “برادران جوناس: تجربه کنسرت سه بعدی” را بازسازی کردند، زمانی که سویفت با برادران جوناس در طول تور برنین روی صحنه ظاهر شد تا آهنگ موفق خود “باید می گفت” را اجرا کند. نام کنار جو جوناس است.

فرانکی جوناس پیراهن مشکی با لوگوی «Burnin Up» می پوشد، شبیه به لباسی که برادرش در فیلم پوشیده بود. او یک کت مشکی روی بالا پوشید و آن را با شلوار جین مشکی ست کرد تا با لباس تور برادرش همخوانی داشته باشد، و اولسون یک لباس مهره‌دار نقره‌ای پوشیده بود که ظاهر خاص سوئیفت را تکرار می‌کرد. از اولین روز کاری

در کپشن، فرانکی جوناس همچنان برادرش و روابط گذشته اش را مسخره می کند. با افزودن هشتگ «#streammidnights» در توضیحات. این به دهمین آلبوم سوئیفت اشاره دارد که در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

فرانکی جوناس یک عکس مرجع را در یک پست دایره‌ای در اینستاگرام قرار داد و به دنبال آن عکسی از او و اولسون در حالی که هر دو حلقه را روی انگشتان خود نگه داشته‌اند. او در بالای عکس عبارت «Matching Purity Rings XOXO» را در اشاره به حلقه خلوص مضحک برادرش قرار داده است.

در پایان پست، او ویدیویی را اضافه کرد که در صفحه محبوب TikTok خود نیز به اشتراک گذاشت. در پس‌زمینه ویدیو شنیده می‌شود که اولسون می‌پرسد “جو جو جوناس، این تو هستی؟” همانطور که جوناس جوانتر وانمود می کند که دارد آهنگ گروه “صبر کن” را می خواند.

جوانترین جوناس تنها کسی در خانواده نیست که از رابطه جو جوناس با سوئیفت عصبانی می شود.

سوفی ترنر، همسر این خواننده، پس از آشنایی با سوئیفت در سال ۲۰۰۸، در ماه می ۲۰۱۹ با دوست پسر سابق خود ازدواج کرد، قبل از اینکه آنها پس از چند ماه آشنایی از هم جدا شوند.

e! در آوریل ۲۰۲۱، ترنر گزارش شد که انتشار آهنگ Swift’s Vault، آهنگی از “Games of” را دنبال می کرد. او همسرش را که با او دو فرزند داشت، در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. آهنگ این خواننده “Mr. Perfect” شایعه شده بود که درباره جو جوناس نوشته شده است، داستان او در اینستاگرام نوشته شده است، “این باب نیست.”

رابطه کوتاه سوئیفت با جو جوناس منبع آهنگ های سوئیفت در آن زمان بود، از جمله “Forever & Always” از آلبوم دوم او، “Fearless”.

این خواننده همچنین پس از پایان رابطه چندین بار باعث شد تا همسر سابقش منفجر شود. از جمله حضور او در “شوی الن دی جنرس” در سال ۲۰۰۸ و نام او در مونولوگ خود هنگام ارائه “شنبه شب زنده” در سال ۲۰۰۹.

یازده سال پس از وقایع “آیلین” سویفت، سوئیفت تصمیم خود را برای تماس با جو منعکس می کند. جوناس هنگام حضور در برنامه در سال ۲۰۱۹ در تلویزیون همینطور به نظر می رسید.

او گفت: “خیلی زیاد بود، بله، خیلی زیاد.” من ۱۸ سالم بود و الان داریم می خندیم. “آن یک نوجوان لفظی آنجا بود.”

جو جوناس همچنین در مصاحبه ای در ژوئن ۲۰۱۹ در برنامه ITV “Lauren” که شامل برادرانش کوین و نیک جوناس بود، درباره این حادثه و عذرخواهی سوئیفت صحبت کرد.

وقتی من جوانتر بودم این یک چیز وحشتناک در مورد او بود. اما در نهایت سوار شدم.» خواننده گفت: «مطمئن بودم که تیلور ادامه خواهد داد و احساس خوبی خواهد داشت و ما با هم دوست بودیم. همه چیز خوب است. ما خیلی جوانیم.»

این مقاله برای اولین بار علاوه بر TODAY در TODAY.com ظاهر شد: