بخت آزمایی Chicago Wicked برای بلیت نمایش در حال انجام است. در اینجا نحوه ورود و نحوه عملکرد آن آمده است – NBC Chicago


بلیط برادوی برای نمایش موزیکال شیکاگو اغلب بسیار گران است. اما بازی Wicked شهر یک راه دارد: Chicago Wicked Lottery.

موزیکال تحسین شده Wicked که داستان جادوگر شهر اوز را از منظر یک جادوگر شیطانی روایت می کند، در حال حاضر تا ۴ دسامبر در شیکاگو در تئاتر جیمز ام نمایش داده می شود. هلند بازی می کند. در حالی که بلیط برای نمایش های شبانه و نمایش های روزانه موجود است. هنوز برای چندین تاریخ در دسترس است و قیمت آن از ۷۵ دلار شروع می شود.

اینجا قرعه کشی شیطانی می آید.

طبق گفته برادوی دایرکت، برندگان «قرعه‌کشی دیجیتال رسمی» می‌توانند تا دو بلیت ۲۵ دلاری برای دیدن نمایش در شب‌های منتخب خریداری کنند.

این سایت می گوید: «اگر به عنوان برنده انتخاب شوید، ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا هزینه بلیط های خود را پرداخت کنید. صندلی‌ها در گیشه اختصاص داده می‌شوند و نمی‌توان آن را به افراد یا نمایش‌های دیگر واگذار کرد.»

پس از پایان قرعه کشی، شرکت کنندگان در صورت برنده شدن فرصت خرید بلیط ۲۵ دلاری، از طریق ایمیل “در عرض چند دقیقه” مطلع خواهند شد. در اینجا آنها همچنین می توانند وضعیت لیست های خود را بررسی کنند.

Raffles تعداد محدودی بلیت دارد و فقط برای نمایش های منتخب است. هر قرعه کشی یک روز قبل از اجرای برنامه ریزی شده برگزار می شود.

به این معنی که قرعه کشی ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه ۲۰ آبان از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه افتتاح می شود.

شرکت کنندگان می توانند حداکثر دو بلیط را در دروازه خود به قیمت ۲۵ دلار قبل از مالیات سفارش دهند.

پس از باز شدن قرعه‌کشی، می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «اکنون وارد شوید» در وب‌سایت قرعه‌کشی، کلاه جادوگر خود را به درون رینگ بیندازید.