«ببر سوار» گالری Caelum عنوانی را از آدام درایور دریافت کرد – اخبار Raft25


ویل سنت. “پروفایل هاری” جان. با حسن نیت از هنرمند و گالری کالوم

هنگامی که در ماه آبی هستید، یک گالری جدید یک کوکتل مست کننده با مناظر تازه، احترام به تصاویر کلاسیک، و بینندگان را در یک لحظه هیجان انگیز ارائه می دهد. هنرمندان کالین بری و ویل سنت. جان، یک زوج اهل بروکلین، کارهای محدودی را در گالری Caelum در چلسی انجام داده است به نام “ببر سوار”. کار آنها فقط برای یک روز نمایش داده می شود و نمایش در ۲۵ اسفند به پایان می رسد. ارزش دیدن را دارد اشعار لطیف و احشایی بری ما را به یاد شاهکارهای مجسمه سازی می اندازد، گویی که شخصیت های برنینی با گوشت رنگی مورد علاقه لوسیان فروید سرو شده اند.

پری به آبزرور گفت: از نظر رنگ، به هنرمندان معاصری مانند نیو راش و جنی مورگان نگاه کردم. من به نقاشی های ویلیام بلیک، مجسمه های یونانی-رومی باستان و نقاشی های انتزاعی هیلما کلینت فکر می کردم. به عنوان یک شریک، کار یک همسر با حضور کامل آنها در زندگی یکدیگر شکل می گیرد. St. St. او می‌گوید: «کالین ریسک‌های بیشتری می‌پذیرد، و وقتی می‌بینم او کسب‌وکارش را امتحان می‌کند و چیزهای جدیدی را امتحان می‌کند، احساس می‌کنم که از منطقه راحتی خود عبور کرده‌ام. جان به آبزرور گفت.

کالین بری، “لوسیون پا”. با حسن نیت از هنرمند و گالری کالوم

St. پرتره های جان از دنیای هنر زنده، از جمله صاحب گالری، رابی زارسکی و بازیگران زن هری نف و پاتریشیا بلک، از نظر ظرافت و زیبایی خیره کننده هستند. St. St. جان گفت. من عاشق مدل هایی هستم که نوعی ابهام جنسیتی را در سنت کاراواجو و لئوناردو مشاهده می کنید.

به عنوان مثال، نف مانند یک الهه زیبا باستانی نقاشی شده است: سایه های ژان فوکو و جان سینگر سارجنت سینه او را سوراخ می کند و آسمانی از رئالیسم رمانتیک وجود دارد. بری گفت: “ویل اخلاق کاری باورنکردنی دارد و تمرکز و تعهد او به کیفیت بی نظیر است.” او هرگز در برافروختن آتش رقابتی از این نظر که من تمام تلاشش را می‌کنم شکست نمی‌خورد.

در عصر روز ۱۰ مارس، جشن ویژه ای از سوار ببر با بازی آدام درایور و جوآن تاکر، آنها دوستان سنت هستند. آنها جان و بری هستند. ناظر حضور داشت و جو غیر قابل مقاومت بود. مدل‌های باهوش در نمایشگاه دست تکان می‌دادند، عکس می‌گرفتند، VĪ Aquavit نوشیدند، اما حتی خسته‌ترین نیویورکی‌ها هم نمی‌توانستند به راننده نگاه کنند، راننده با خوشحالی با مهمانان صحبت کرد و متوجه جریان در راهش شد. او همانطور که روی صفحه به نظر می رسد قد بلند و قوی است و می خندد – او می فهمد – درست مثل آدام درایور.

دریافت فیلم

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر