با کلاس پیش نویس اعلام شده، Ravens خود را برای فصل بازگشت – و شاید بازگشت – The Mercury News آماده می کنند


پس از سه روز، دو شب و ۱۱ انتخاب ریونز، اریک دکوستا اواخر بعد از ظهر وارد سالن تیم اوینگز میلز شد، کنار مربی جان هاربا نشست، تشکر کرد و خط بهاری مورد علاقه هر مدیر کل NFL را تکرار کرد.

او گفت: «فکر می‌کنم امروز تیم فوتبال بهتری نسبت به هفته گذشته هستیم.

اینها انتظارات طولانی مدت در بالتیمور بود، جایی که مقامات تیم پیش نویس عمیق امسال را به عنوان فرصتی حیاتی برای ایجاد یک لیست هدف قرار دادند. تقریباً پنج ماه پس از پایان فصل ناامیدکننده ۸-۹، ریونز با ۱۰ انتخاب در روز پنجشنبه وارد دور اول شد. آنها با ۱۱ انتخاب در روز شنبه ترک کردند، از جمله دو مورد در ۲۵ برتر و ۱۰ مورد در بین ۱۴۱ نفر برتر در کل.

مسیر از بهترین انتخاب آنها، کایل همیلتون امن نوتردام (در مجموع چهاردهم)، تا آخرین انتخاب آنها، کوارتربک میسوری تایلر بدی (در مجموع ۱۹۶)، نه مستقیم بود و نه معمولی. معامله‌ای پیش‌بینی‌نشده وجود داشت که مارکیز «هالیوود» براون، دریافت‌کننده برتر را برای انتخاب دور اول به آریزونا کاردینالز فرستاد. شش انتخاب در دور چهارم وجود داشت که رکورد NFL برای بیشترین در یک دور است. حتی یک بازی‌کننده هم دستگیر شد.

اما اگر Ravens نسبت به هفته گذشته تیم بهتری باشد – و رتبه‌بندی عالی تحلیلگران در پیش‌نویس نشان می‌دهد که حداقل استعداد بیشتری دارند – آنها همچنین از نظر ترکیب به تیم خود که رکورد ۲۰۱۹ را شکسته است بسیار نزدیک‌تر هستند.

شباهت ها در خط نبرد بیشتر به چشم می خورد. تایلر لیندرباوم از آیووا، دومین انتخاب دور اول ریونز (در مجموع بیست و پنجم)، یکی از بهترین مراکز در سال‌های اخیر به حساب می‌آید و انتظار می‌رود که به عنوان یک تازه کار شروع کند. کلاغ ها که در سال گذشته برای ایجاد یک خط مبارزه تلاش می کردند، باید با استعدادترین دست راست خود از سال ۲۰۱۹ به رهبری لیندرباوم فوق ورزشکار، مدافع راست برجسته کوین زایتلر و بوکس راست قدرتمند مورگان موزس را داشته باشند. .

عدم اطمینان بیشتر در سمت چپ وجود دارد، جایی که پاتریک مک کارتی اکنون می تواند به عنوان نامزد اصلی برای پست خالی ظاهر شود. اما مسئولان تیم نسبت به بهبودی رونی استنلی پس از دومین مصدومیت متوالی مچ پا که فصل را به پایان رساند، خوشبین هستند.

اگر استنلی و جاووان جیمز برای سالم ماندن تلاش کنند، ریونز روز شنبه یک جایگزین بالقوه درازمدت پیدا کرد. یک سال پس از رد و بدل شدن یک انتخاب سمت راست Pro Bowl در برابر اورلاندو براون جونیور، ریونز اولین انتخاب خود را در دور چهارم به یک انتخاب بزرگتر رساند.

دانیل فااله از مینه سوتا (در مجموع ۱۱۰) در میان بازیکنان تهاجمی از نظر قد (۶ فوت ۸)، وزن (۳۸۴ پوند)، طول بال و اندازه بازو در صدک ۹۶ یا بالاتر قرار دارد. به گزارش طرفداری، فااله که اهل استرالیا و یک بازیکن برجسته سابق راگبی و بسکتبال بود و تا سن ۱۶ سالگی فوتبال بازی نکرد، فصل گذشته در حالی که گلدن گوفرز به سمت راست گرفتار شد، فااله تنها یک شوت و دو ضربه کوارتربک را در یک مهار ۳۰۱ اجازه داد. تمرکز فوتبال

دکوستا گفت: «اولین چیزی که متوجه می‌شوید اندازه است، اما پس از آن، شما را شگفت‌زده می‌کند که چقدر خوب برای آن اندازه حرکت می‌کند. و سپس او به طور مداوم مردم را از توپ خارج می کند.”

حتی با وجود نیازهای فوری تر در جاهای دیگر، اولین پرش دوبل ریونز در درافت بسیار سخت بود. پس از تساوی چارلی کولار از آیووا به مقام ۱۲۸ در مجموع در دور چهارم، آنها آیزایا احتمالی از کارولینای ساحلی ۱۱ رتبه بعد را تصاحب کردند.

مبارزه برای یک لیست در این موقعیت می تواند جذاب ترین تابستان باشد. All-Pro Mark Andrews یکی از بهترین بازیکنان جوان NFL است. کولار سه بار در کنفرانس All-Big 12 اجرا کرد و تجربه به عنوان یک هارد اند درون خطی و مجزا را دارد. هاربا روز شنبه گفت احتمالاً هیچ “پذیرش آشکاری از این موقعیت وجود ندارد”. او فقط یک نوع بازیساز است. مربیان ریونز امیدوارند که نیک بویل در سال ۲۰۲۲ به قدرت بازگردد و جاش الیور در ۱۴ بازی فصل گذشته حضور داشته است.

به همراه پاتریک ریکاردو کوارتربک پرو بول، ریونز می‌تواند کارکنانی برای بازسازی موفقیت سال ۲۰۱۹ داشته باشد، زمانی که کوارتربک لامار جکسون و هماهنگ کننده حمله گرگ رومن دفاع را با دو و سه ترکیب متوالی برجسته کردند.

هاربا پس از درفت به ESPN گفت: “ما قطعا می خواهیم خط هافبک را کنترل کنیم.” این بخش بزرگی از کاری است که ما از سال ۲۰۱۹ انجام داده‌ایم… ابتدا می‌خواهیم شکاف‌های A را در بازی دویدن کنترل کنیم. ما همیشه می‌خواهیم وسط زمین را در بازی پاس‌ها کنترل کنیم، در وسط حمله کنیم، وسط زمین قوی باشیم.»

وی افزود: اما پس از آن از این سو به آن سو حمله کنید.

ریونز این کار را با یک بیدمشک تازه کار در یک پذیرایی وسیع انجام نمی دهد. بدی کوتاه قد اما خوش اندام، که برای مدت کوتاهی در مدرسه یکی از دوستانش بازی کرد و فصل گذشته به رهبری کنفرانس جنوب شرقی در محوطه های حمله ادامه داد، تنها بازیکن دیگر ریونز در درفت بود. جایگزینی Ravens برای Brown باید به صورت داخلی یا از طریق آژانس رایگان انجام شود.

دکوستا در مورد مونتاژ نکردن گیرنده‌های عریض گفت: «این به دلیل عدم تلاش نبود. «نمی‌توانم بگویم که به طور کلی، در مقایسه با چند سال پیش، یک کلاس عالی از گیرنده‌ها بود. بازیکنان بسیار خوبی در اوج حضور داشتند. … مشابه گوشه، فقط از روی تخته پرواز کنید – در برخی موارد، شاید دور به دور و نیم زودتر از آنچه انتظار دارید. من سال گذشته این را گفتم، اما ما گیرنده هایمان را دوست داریم. ما داریم کار می کنیم.”

در دفاع، شتاب Ravens در این درافت بیشتر بود. همیلتون که قبل از کاهش سرعت در مسابقه ۴۰ قدمی یکی از پنج بازیکن بالقوه برتر در نظر گرفته می شود، احتمالاً با سه استعداد دیگر در سطح شروع، ضربات قابل توجهی در موقعیت بازی خواهد کرد.

دیوید اوجابو، مهاجم برتر میشیگان (چهل و پنجمین نفر در مجموع)، یک بازیکن بالقوه دور اول قبل از پارگی تاندون آشیل در ماه گذشته، ممکن است بخشی از این فصل را در حین توانبخشی از دست بدهد، اما تراویس جونز، خط دفاعی کانکتیکات (در مجموع ۷۶) باید این بازیکن را به دست آورد. پاس درونی ریونز به سرعت افزایش می یابد.

گوشه آلاباما جالین آرمور-دیویس (در مجموع ۱۱۹) با مدل بیرونی ریونز مطابقت دارد – اندازه، سرعت، موفقیت در رقابت های SEC – اما سابقه آسیب دیدگی دارد، پرچم قرمز پس از مصدومیت های ۲۰۲۱. داماریون از هیوستون ویلیامز (در مجموع ۱۴۱) یک بازیکن همه کاره است. مدافع دفاعی که با تیغه بازی می کند، اما می تواند به نقش دفاع کرنر محدود شود.

دکوستا گفت: “وقتی به دور چهارم می روید، دلیلی وجود دارد که این بازیکنان معمولاً در برخی موارد مخصوصاً کرنرها در دسترس هستند.” “احتمالا چیزی گم شده است، شاید. اما شما کیفیت می خواهید، و شما مردانی می خواهید که بتوانند پوشش دهند. برای آن موقعیت ضروری است. و اگر مردی را پیدا کردید که حاضر است بیاید و با آن برخورد کند، حتی بهتر است.”

حتی با وجود عمق ناپایدار پشت، انعطاف پذیری Ravens در ایمنی می تواند منجر به اتکا مجدد به گروه های کارکنان شود. در سال ۲۰۱۹، زمانی که ریونز چهارمین دفاع از بهترین سگ ها را در NFL داشت، طبق مقیاس عملکرد Football Outsiders، این تیم در ۴۱ درصد از شوت های خود از شش یا بیشتر دفاعی استفاده کرد که سومین رتبه برتر در NFL است. بازگشت کرنر توسط مارلون هامفری و مارکوس پیترز باید تیم دوم را تقویت کند، تیمی که در سال گذشته در لیگ از نظر تعداد یارد در هر بازی به پایان رسید، و دکوستا اضافه کردن کمک اضافی را رد نمی کند.

او گفت: “شاید کارمان تمام نشده باشد، اما می بینیم که اکنون بچه هایی داریم که می توانند بیرون بروند و بلافاصله تمرین کنند.” ما می‌دانیم که مارکوس را برمی‌گردانیم، می‌دانیم که مارلون را برمی‌گردانیم، اما این افراد در کوتاه‌مدت یک حائل خوب به ما می‌دهند.»

فوری ترین تغییر در لیستی که ریونز می تواند ایجاد کند در تیم های ویژه است. با در نظر گرفتن جردن استات بازیکن پن استیت با مجموع رتبه ۱۳۰، ریونز می تواند سام کخ را حذف کند. کخ بیشترین بازی را در تاریخ این فرنچایز انجام داده است (۲۵۶)، اما در حال ورود به آخرین سال قرارداد خود است و سقف حداکثر ۳.۲ میلیون دلاری دارد. کلاغ‌ها که همچنان به دنبال فرصت‌هایی برای بازیکنان آزاد هستند، با رها کردن او ۲.۱ میلیون دلار پس انداز خواهند کرد.

دکوستا گفت هیچ تصمیمی در مورد آینده کخ گرفته نشده است. هاربا افزود: “جردن به اینجا می آید و از او یاد می گیرد و سپس خواهیم دید که او به کجا می رود.”

در حال حاضر، به یک آژانس رایگان بازگشته است – نه تنها برای جانبازان، بلکه برای مبتدیان بدون پیش نویس. همانطور که Ravens سعی می کند لیست بهتری بسازد، هر انتخاب، هر حرکت، هر دلار ذخیره شده مهم است.

دکوستا گفت: «ما واقعاً در تلاش هستیم تا بهترین بازیکنان را جذب کنیم. “ما واقعا داریم کار می کنیم. من می دانم که گاهی اوقات مردم می گویند: “آنها فقط برای نوشیدن مشروب نمی نوشند.” [the] بهترین بازیکنان موجود، اما ما واقعا در تلاشیم تا این کار را انجام دهیم. می‌دانم که واقعاً سعی می‌کنم هیئت مدیره را به این ترتیب کنار هم بگذارم. …

اگر فکر می کنید ارزش یک بازیکن بیشتر از جایی است که در دسترس است، آن را بگیرید، بخرید. این کاری است که ما انجام می دهیم. گاهی دلمان برای پسرها تنگ می شود. همیشه اتفاق میفته. جیب های ما بارها برداشته شده است. این یک احساس وحشتناک است. اما هر از گاهی بازیکنان واقعا خوبی به ذهنتان می رسد و این یک چیز هیجان انگیز است.”

()