بایدن قانون اتانول را برای کاهش قیمت بنزین زیر پا گذاشت – WSVN 7News


واشنگتن (AFP) – رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه از آیووا غنی از ذرت بازدید کرد تا اعلام کند که قوانین فدرال را برای جلوگیری از فروش بنزین با اتانول بالا در تابستان امسال به حالت تعلیق در می آورد، زیرا دولت او تلاش می کند تا قیمت توزیع کننده را کاهش دهد، که در طول جنگ روسیه افزایش یافته است. . با اوکراین

بیشتر بنزین های فروخته شده در ایالات متحده با ۱۰ درصد اتانول مخلوط می شوند. آژانس حفاظت از محیط زیست یک معافیت اضطراری برای ممنوعیت فروش انبوه مخلوط اتانول ۱۵ درصد صادر کرد، که معمولاً بین ۱ ژوئن تا ۱۵ سپتامبر ممنوع است، به دلیل نگرانی در مورد دود در دمای بالا.

مقامات ارشد دولت بایدن گفتند که این اقدام به طور متوسط ​​۱۰ سنت در هر گالن در ۲۳۰۰ پمپ بنزین صرفه جویی می کند. گروه های صنعتی می گویند که بیشتر این ایستگاه ها در غرب میانه و جنوب از جمله تگزاس واقع شده اند.

بایدن اعلام کرد که به یک شرکت سوخت زیستی در منلو، در غرب د موین تبدیل شده است. آیووا بزرگترین تولید کننده ذرت در کشور و تولید کننده اصلی اتانول است.

این تسلیم تلاش دیگری برای تسهیل بازارهای جهانی انرژی است که از زمان حمله روسیه به اوکراین متزلزل شده است. ماه گذشته، رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده در شش ماه آینده روزانه یک میلیون بشکه نفت از ذخایر استراتژیک نفت آزاد خواهد کرد. بر اساس توافقنامه AAA، دولت او گفت که اخیرا به کاهش اندکی قیمت بنزین کمک کرده است، پس از اینکه در اواخر مارس به طور متوسط ​​۴.۲۳ دلار در هر گالن افزایش یافت، از ۲.۸۷ دلار در همان زمان در سال گذشته.

اعضای کنگره از هر دو حزب و همچنین گروه های صنعتی خواسته اند که بایدن را از E15 معاف کنند.

چاک گراسلی، سناتور جمهوری‌خواه آیووا، گفت: «سوخت‌های زیستی آیووا راه‌حلی سریع و تمیز برای کاهش قیمت‌ها در ایستگاه‌های خدمات ارائه می‌کنند و افزایش تولید به ما کمک می‌کند دوباره از انرژی مستقل شویم.» او یکی از ۹ سناتور جمهوری خواه و هفت سناتور دموکرات از غرب میانه بود که ماه گذشته نامه ای به بایدن فرستادند و از او خواستند که E15 را در اواخر سال بفروشد.

این اولین سفر بایدن به عنوان رئیس جمهور از آیووا خواهد بود، زیرا کمپین انتخاباتی وی در سال ۲۰۲۰ در رده چهارم باشگاه دانشمند فناوری این ایالت قرار گرفت.

بایدن در بازگشت برای نامزدی دموکرات ها، چهار روز قبل از روز انتخابات ۲۰۲۰ به نمایشگاه آیووا بازگشت تا شاهد پیروزی ۸ درصدی دونالد ترامپ در این ایالت باشد.

بایدن در حال بازگشت به دورانی است که در خطر سیاسی بزرگتری قرار دارد. او با حمایت ضعیف و تورم در بالاترین حد ۴۰ سال اخیر مواجه است، در حالی که حزب او با چشم انداز بازنده های بزرگ در انتخابات میان دوره ای مواجه است که می تواند به قیمت کنترل کنگره تمام شود.

رئیس‌جمهور همچنین قصد داشت برنامه‌های اقتصادی خود را برای کمک به خانواده‌های روستایی برای مقابله با هزینه‌های بالاتر ترویج کند و لایحه زیرساختی دو تریلیون دلاری پاییز گذشته را برجسته کرد. این لایحه شامل پول برای بهبود دسترسی به اینترنت، و همچنین نوسازی سیستم های فاضلاب، کاهش خطرات سیل، و بهبود جاده ها و پل ها، آب آشامیدنی و شبکه های برق در مناطق کم جمعیت است.

جسی هریس، مشاور ارشد بایدن برای مبارزات انتخاباتی آیووا ۲۰۲۰، با دستور به باراک برای استعفا و رای دادن زودهنگام، گفت: «بخشی از آن در جوامع مختلف، بدون توجه به نتیجه انتخابات گذشته، ظاهر می‌شود. مبارزات انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۰۸.

هریس گفت که اکثر روسای جمهور که از آیووا بازدید می کنند معمولاً به بزرگترین شهرهای ایالت می روند. با ضربه زدن به منطقه ای مانند منلو، بخشی از شهرستان گاتری، که در سال ۲۰۲۰ با ۳۵ درصد از بایدن در برابر ترامپ حمایت کرد، “دولت به زیرساخت های بزرگ مقیاس و همچنین زیرساخت ها در جوامع روستایی و کوچک اهمیت زیادی می دهد.”

دولت بایدن قصد دارد در هفته های آینده میلیاردها دلار در مناطق روستایی سرمایه گذاری کند. اعضای کابینه و سایر مقامات ارشد به کشور سفر خواهند کرد تا به جوامع محلی کمک کنند تا به بودجه موجود از طریق بسته زیرساختی دسترسی پیدا کنند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور این سفر را با منشور سیاسی انجام نداده است. او سفر می کند زیرا آیووا یک ایالت روستایی در کشور است که از سیاست های رئیس جمهور سود زیادی می برد.

با این حال، مقامات دولتی مدت‌هاست که پیشنهاد کرده‌اند که بایدن بیشتر سفر کند تا اقتصادی را تقویت کند که در حال بهبودی از شکست‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا است. به عنوان مثال، تعداد آمریکایی هایی که بیکاری دریافت می کنند به پایین ترین سطح خود از دهه ۱۹۷۰ کاهش یافته است.

با این حال، بسیاری از اخبار مثبت در بازار کار تحت الشعاع افزایش قیمت گاز، غذا و مسکن قرار گرفته است که تورم مصرف کننده را در سال گذشته تا فوریه به ۷.۹ درصد رساند. این سریع ترین جهش از سال ۱۹۸۲ است. داده های تورم ماه مارس که در روز سه شنبه منتشر شد احتمالاً اخبار بد بیشتری را برای دولت بایدن به همراه خواهد داشت.

جف کافمن، رهبر جمهوری خواهان در بیانیه ای گفت: «سفر به آیووا ممکن است همان چیزی باشد که جو بایدن به آن نیاز دارد تا بفهمد هزینه های بی پروا و سیاست های کلان دولت با کشور ما چه می کند.

پس از آیووا، بایدن روز پنجشنبه از گرینزبورو، کارولینای شمالی بازدید خواهد کرد.

ساکی جنگ روسیه در اوکراین را به دلیل کمک به افزایش قیمت گاز مقصر دانست و گفت که دولت انتظار دارد به همین دلیل شاخص CPI مارس “بیش از حد بالا” باشد.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) محدودیت های فصلی E15 را در گذشته لغو کرده است، از جمله پس از طوفان هاروی در سال ۲۰۱۷. دولت ترامپ دو سال بعد اجازه فروش E15 را در تابستان داد، اما دادگاه تجدیدنظر فدرال این قانون را لغو کرد.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این محتوا را نمی توان منتشر کرد، منتقل کرد، اصلاح کرد یا دوباره توزیع کرد.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید