باشگاه النسیج: اشتباه مهاجم استقلال مشخص شد/ می خواهند واقعیت را زیر و رو کنند.


باشگاه النسیج: اشتباه مهاجم استقلال مشخص شد/ می خواهند واقعیت را زیر و رو کنند.

دیدارنیوز: باشگاه نساجی مازندران نوشت اگرچه موج رسانه ای برای نشان دادن درست درخواست استقلال ایجاد شد اما گل مهاجم آبی ها درست نبود.

باشگاه نساجی مازندران در کانال روابط عمومی خود فیلمی از گل مردود استقلال مبنی بر سکوت شاگردان منتشر کرد که به خوبی نشان می دهد آرمان رمضانی قبل از بازکردن دروازه نساجی در مورد مدافع این تیم قضاوت نادرست داشته است.

باشگاه نساجی زیر متن زیر را منتشر کرد:

صحنه آشکار خطای آرمان رمضانی مهاجم استقلال روی امیر مهدی جانملکی مدافع نساجی که توسط داور برکی عرب به درستی تشخیص داده شد و گل استقلال لغو شد، متاسفانه برخی از تیم ها در صدد تحریف واقعیت هستند. انواع رسانه ها

بیانیه باشگاه نساجی مازندران پیش از دیدار با استقلال تنها گلایه ای بود که نساجی ها چندین هفته از داوری رنج می برند. همین بی دقتی ها و اشتباهات در داوری، گاهی آسایش تیم را بر هم می زند و حواشی متعددی را نیز برای تیم نساجی ایجاد می کند.

باشگاه نساجی هیچ گاه قصد توهین و تهمت به مجموعه یا باشگاه را نداشت و در مجموع علیرغم بی عدالتی، همیشه با رعایت قوانین، اوضاع را بهم نریخت و تشنج ایجاد نکرد. اگر به نشست های خبری بی صدا مربی نساجی نگاه کنید، حسن نیت باشگاه نساجی را می بینید.

وی افزود: با توجه به فضای رسانه ای برای نشان دادن درست تیم استقلال در رسانه ها و افکار عمومی، حقیقت چیز دیگری است.

این در حالی است که فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی گفت که اگر گل رمضانی اشتباه بود از کادر فنی جدا می شود. باید دید سرمربی استقلال حاضر به عمل به وعده خود خواهد شد یا خیر.