بازگشت زودهنگام برای رنجرز بد است، که سه سری اول را از دست دادند – dl-it


آرلینگتون، تگزاس (AP) رکورد هزینه های خارج از فصل تگزاس رنجرز یک سرمایه گذاری بلند مدت است. با این حال، آنها قطعا انتظار بازگشت بهتر به زودی را داشتند.

پس از باخت ۱۰۲ بازی در فصل گذشته و سپس سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در آژانس آزاد، رنجرز برای اولین بار از سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد. روز دوشنبه، با رکورد ۲-۷، بدترین رکورد در MLS، آنها وارد تعطیلات شدند. پس از ۵ باخت متوالی در خانه مقابل لس آنجلس تگزاس.

مربی کریس وودوارد با صراحت گفت: ما فقط خوب بازی نکردیم. “ما باید این مشکل را حل کنیم. اگر انتظار داریم بازی کنیم و بازی های MLB را ببریم، باید بهتر بازی کنیم. در حال حاضر خوب نیستیم… احساس می کنم زودتر بازی می کنیم. خوب، ما فقط داریم بازی می کنیم.” یک زوج در هر مسابقه بازی می کنند یا تاب می زنند.”

رنجرز یکی از بهترین تیم های لیگ بزرگ است که نزدیک به ۲.۵ گل در هر بازی به ثمر می رساند که ۲۲ گل از ۴۹ برد را حذف کرده است. در فصل اول، تگزاس در بازی ۴ با نتیجه ۷-۰ پیش افتاد و در تورنتو با نتیجه ۱۰-۸ شکست خورد.

در حالی که در ۳ بازی از ۴ بازی در این سری مقابل لس آنجلس باخت، تنها برد رنجرز ۱۰-۵ در بازی افتتاحیه بود.

هر دو تیرانداز اولیه در لیست ضربه قرار دارند، از جمله جان گری، اولین بازیکن جدید پس از بازی آزاد. استارتر تگزاس فقط یک بار پنج اینچ بازی کرده است، بنابراین بولپن فرار در حال حاضر بسیار شلوغ است. ERA 6.19 بیشترین تعداد کارمند را در رقابت های اصلی داشت و حریفان به ۱۸ هومر در لیگ رسیدند.

مارکوس سیمین بازیکن جدید دسته دومی گفت: ممکن است دوباره چنین تجربه ای داشته باشیم. من تازه شروع کرده ام.» «من بخشی از شروع خوب و بد بوده ام. فراز و نشیب هایی داشتیم و الان داریم. “این به دلیل کمبود تلاش نیست.”

دیر دعوا

حمله رنجرز اساساً بعد از اواسط مسابقه متوقف شد. پس از پنجمین بازی در هفت شکست، آنها در مجموع تنها دو امتیاز داشتند. تگزاس ۰.۳۰۷ با ۴۴ ران در پنج راند اول همه بازی ها و ۰.۱۳۲ با ۵ ران از دور ششم.

تازه وارد

کوری سیگر اولین روز مرخصی خود را با قراردادی ۱۰ ساله ۳۲۵ میلیون دلاری گرفت. امتیاز کوتاه ۰.۲۹۴ (۱۰ به ۳۴) با هومر و هفت RBI بود، اگرچه او در باخت ۴-۱ هفته گذشته مقابل کلرادو با یک شوت ۳ امتیازی گرفتار شد.

وودوارد گفت ثمین (۱۷۵ میلیون دلار، هفت سال) در هفته اول ناراحت بود. پس از کسب ۴۵ گل با بلو جیز در فصل گذشته، دون هومر رتبه دوم امتیاز ۰.۱۲۸ (۵ به ۳۹) را به دست آورد. او دو RBI و هشت ضربه داشت.

برود میلر، یک بازیکن داخلی/خارجی تمام وقت که با قراردادی دو ساله در طول تمرینات بهاری به این تیم ملحق شد، دو بازی خانگی را از دست داد اما دو بازی آخر را به دلیل آسیب دیدگی پشت از دست داد. کوله کالون بازیکن بیرون زمین ۰.۱۷۴ زد و حتی شروع نکرد.

گری (۵۶ میلیون دلار، چهار سال) در تنها شروع خود در چهار دور سه ران پایین آورد. پیش بینی می شود که دست راست از لیست مجروحان فعال شود و افتتاحیه سریال از عصر سه شنبه در سیاتل آغاز شود.

فلسفی نیست

وقتی از وودوارد در مورد تئوری هایش در مورد مبارزات تیمی و چگونگی تغییر آنها پرسیدند، او پاسخ داد که فیلسوف نیست.

او گفت: “من فکر می کنم ما باید به یکدیگر نگاه کنیم و باید با هم بمانیم.” این مهمترین چیز است.” فکر می کنم فقط تیم ما وحدت و نقش باشگاه را به چالش می کشد.

دلتا بلوز

به جای پیراهن آبی، رنجرز معمولاً در فینال مقابل فرشتگان در ساندی هاوس پیراهن سفید می پوشید. این تیم گفت که تولید برق به دلیل مشکلات زنجیره تامین به تاخیر افتاده است. این تیم همچنین یک پیراهن جایگزین آبی سلطنتی یا قرمز از نایکی که این پیراهن ها را تولید می کرد دریافت نکرد.