بازداشت نایب رئیس فدراسیون فوتبال توسط وزارت اطلاعات


بازداشت نایب رئیس فدراسیون فوتبال توسط وزارت اطلاعات

MeetNews | یک منبع آگاه از بازداشت نایب رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با پرونده کلاهبرداری ارزی کینگ مانی توسط وزارت اطلاعات خبر داد.

این منبع آگاه افزود: در پی برخورد با متهمان پرونده رمزارز، امروز ملک مانی نایب رئیس فدراسیون فوتبال دستگیر و روانه زندان شد.

وی گفت: پیش از این نیز آقای (ف. ک) متهم درجه یک و همسر نایب رئیس فدراسیون فوتبال در این پرونده کلاهبرداری دستگیر و با قرار وثیقه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی روانه زندان شد. “

این منبع آگاه با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ هزار نفر در این پرونده کلاهبرداری پرونده خود را گم کرده اند، تصریح کرد: پرونده ارزهای رمزپایه کینگ مانی بزرگترین پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال است و چندین هزار میلیارد تومان از شهروندان فریب خورده و شاکیان ادعا می کنند که این یک بررسی کارشناسی است.

وی در خصوص روش این کلاهبرداری گفت: این کلاهبرداری توسط یک شرکت بازاریابی شبکه ای معروف در کشور و در قالب ژتون سکه شاه مانی صورت گرفته است.

این خودی گفت: اپراتورهای کریپتو کینگمن با ایجاد نوسانات قیمتی جعلی و غیر واقعی، تمایل مضاعفی را در اعضای شرکت بازاریابی برای سرمایه گذاری بیشتر ایجاد کردند تا جایی که قیمت هر واحد سکه کینگمن در چند ماه غیر واقعی و تنها در شبکه.” ۴ یورو به چند هزار یورو افزایش یافت.

وی تاکید کرد: تحقیقات در این مورد ادامه دارد.