بار معروف Polydub سانفرانسیسکو در اثر آتش سوزی به شدت آسیب دید – dl-it


سان فرانسیسکو – بار و گریل دوبل بازی تاریخی سانفرانسیسکو در آتش سوزی اوایل روز شنبه به شدت آسیب دید.

میله و کباب پز دو طبقه در این آتش سوزی آسیب دیدند
میله و گریل دوبل در اثر آتش سوزی آسیب دیده است.

دو بار بازی و گریل

این ملک که در گوشه خیابان شانزدهم و خیابان برایانت در کنار پارک میدان فرانکلین قرار دارد، یک بار ورزشی محبوب است و به عنوان یکی از آخرین بقایای استادیوم قدیمی Seals که در آن طرف خیابان قرار داشت، ایستاده است.

خانواده مالک گفتند که آتش سوزی حدود ساعت ۵:۳۵ صبح رخ داده است. کتی هرناندز، دختر مالک رافائل هرناندز، به KPIX گفت که شرکت دزدگیر میخانه به پدرش از آتش‌سوزی مطلع شده است.

مالکان این آتش‌سوزی صبح شنبه را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

در این پست در فیس بوک آمده است: “از همه مشتریانی که خاطرات خوبی را در اینجا به اشتراک گذاشتند و از غذا لذت بردند، تشکر می کنم.” به محض دریافت به‌روزرسانی‌ها را حفظ خواهیم کرد. ما تا اطلاع ثانوی درهایمان را خواهیم بست.”

عکس‌های ارائه‌شده توسط بار نشان می‌دهد که آسیب‌های زیادی به اتاق اصلی و ورودی کسب‌وکار وارد شده است که میله و کف‌ها در اثر شعله‌های آتش سیاه شده‌اند. به نظر می رسد دیوارهای داخلی در تلاش برای خاموش کردن آتش تخریب شده است.

حساب توییتر ۷۹۸ اداره آتش نشانی محلی سانفرانسیسکو درست قبل از ساعت ۹ صبح در مورد آتش سوزی پست کرد و اشاره کرد که چندین آتش نشان در محل حضور داشتند.

این بار که بیش از یک قرن پیش در سال ۱۹۰۹ تأسیس شد، میزبان هواداران گرسنه بیسبال برای بازی‌های سانفرانسیسکو جاینتز در استادیوم سیلز بود، جایی که تیم در سال‌های ۱۹۵۸ و ۱۹۵۹ در آنجا مستقر شد.

میله و گریل دوبل در اثر آتش سوزی آسیب دیده است.
میله و گریل دوبل در اثر آتش سوزی آسیب دیده است.

دو بار بازی و گریل

این استادیوم در ساختمانی که اکنون مرکز پوتررو در آن قرار دارد، همچنین گفته می‌شود که از سال ۱۹۳۱ تا ۱۹۵۷ محل سکونت سانفرانسیسکو سیلز لیگ ساحلی اقیانوس آرام بود. زمین آسیب دیده از آتش

کتی هرناندز در پیامی فیسبوکی گفت: «تصاویری باقی مانده است، اما تعداد زیادی نیست.

هرناندز گفت که پدرش بیش از ۳۰ سال است که در دو بازی کار می کند. او از سال ۱۹۸۸ کار خود را به عنوان یک ظرفشویی آغاز کرد و بعداً سرآشپز شد. هرناندز از سال ۲۰۰۹ یا ۲۰۱۰ مالک آن بوده است و از آن زمان به همراه همسرش این شرکت را اداره می کند.

هیلاری رونن، که نماینده منطقه ماموریت در هیئت نظارت شهر است، از آتش نشانان برای توقف آتش قبل از سرایت آن به همسایگان طبقه بالا تشکر کرد.

رونین گفت که با Double Play تماس خواهد گرفت تا ببیند چگونه می توانیم به این تجارت قدیمی کمک کنیم.

آتش همچنین باعث تعمیق و آسیب به نمای بیرونی ساختمان در سمت خیابان شانزدهم شد.

مالکان اعلام کردند که علت آتش سوزی در دست بررسی است.