باتلر جدیدترین ریمیکس Powerful Heat را در Spoelstra Spin ایجاد کرده است که در روز یکشنبه در مقابل منتشر خواهد شد. رپتورز – مرکوری نیوز


رویکرد میامی هیت برای برخورد با اعماق مهاجم فورس به وضوح یک پیچ منحصر به فرد داشت. با این حال، با توجه به اینکه اریک اسپولسترا، سرمربی تیم، نمی‌خواهد بپذیرد که از یک مهاجم قدرتمند استفاده می‌کند، می‌توان انتظار داشت.

به عنوان بخشی از ریمیکس Heat Spin، که منجر به پیروزی سه بازی در ورزشگاه Scotia Bank Arena در برابر تورنتو رپتورز در یکشنبه شب شد، باتلر به عنوان یک مهاجم ذخیره واقعی با او بازی کرد تا بخشی از انتقال اسپولسترا به شکاف بزرگتر و شوت کورد. . در صف بایستید.

این امر مارکو موریس را از ترکیب اصلی حذف می کند و این سوال را ایجاد می کند که پس از بازگشت مصدومیت پای او چه اتفاقی برای کالب مارتین خواهد افتاد.

باتلر که از بازی یکشنبه شب محروم شد، گفت: “من در هر شرایطی خوشحالم، با یک نقل قول، بدون یک نقل قول، من را در آنجا قرار داد، با افرادی که با آنها هستم.” کوله پشتی، جایی که تیم انگشت پای او را کبود کرد. ما بسکتبال خوب بازی می کنیم، خوب بازی می کنیم.

جدا از چرخش دوم باتلر، اسپولسترا از باز کردن یک جبهه کوچک در کنار سقف آدبایو و پی جی تاکر خودداری می کند.

اسپولسترا برای دومین بار پس از بررسی ماجراجویی هایش گفت: «این گفتگو با این نشانه های قدیمی واقعاً سخت است زیرا من بازی را اینطور نمی بینم. ما بازی خود را اینطور طراحی نمی کنیم. واقعا نابجاست

“و من می دانم که کل دوره به یک کلیشه تبدیل شده است. جیمی در تمام فصل یک تا چهار دروازه بان ساخته است. و نقش تهاجمی او با این تغییرات در چرخش اصلاً تغییر نکرده است.”

برای Spoelstra، این به معنای جمع آوری واحدهای پنج بازیکن پربازده است، که رویکرد بازیکنان را نشان می دهد.

اسپولسترا گفت: «بنابراین فکر می‌کنم گفتن «خوب، او چهار ساله است یا هر چیز دیگری» کمی رایج است. . »

با وارد کردن مکس اشتراوس به ترکیب اصلی و حذف باتلر از بازی زودتر از قبل، باتلر با دوین داممون در یک واحد دیگر که توسط تیراندازهایی مانند تایلر هررو و دانکن رابینسون احاطه شده است، یک نیروی نمادین به جلو بازی می کند. و فضا

Spolstra گفت: «به طور خلاصه، ما واقعاً در ۱۰ روز گذشته روی آن کار کرده ایم. و وقتی نوبت به بازیکن الف می‌رسد، کمی متفاوت است، اگر بازیکن B بازیکن C باشد، بازیکن D بازیکن D است. جایی که ما سعی می کنیم خودمان را در این زمینه ارتقا دهیم. .

Spolstra گفت سبک آفتاب پرست بازی، ریمیکس را به مجموعه مهارت های باتلر سوق داده است، که اخیراً بازی او را ۳ امتیاز افزایش داده است، از جمله پیروزی ۱۲۷-۱۰۹ بر سه آرک شنبه شب. باتلر برای شیکاگو بولز یونایتد ۲۲ امتیاز، ۷ ریباند و ۶ پاس منجر به گل به دست آورد.

اسپولسترا گفت: “آمادگی جیمی به دلیل جثه، سطح مهارت، ورزشکاری و این واقعیت که می توانید با او در هر نقطه از زمین بازی کنید منحصر به فرد است.” ما فقط سعی می کنیم آن را تا جایی که ممکن است به حداکثر برسانیم بدون اینکه مهر پستی دریافت شود.

باتلر نیز مانند اسپول اشتراسه گفت که از سمت خود دست می کشد و خاطرنشان کرد که حتی اگر به او حمله شود، به دفاع از گاوها در برابر آتش دیروز ادامه خواهد داد.

او گفت: من فقط می پرم.

سپس وقتی باتلر متوجه شد که موفقیت اخیرش او را بخشی از راه حل ریمیکس کرده است، لبخند زد.

او گفت: “من استراحت هستم”. من به سه نفر شلیک کردم.

()