این چیزی است که تیلور سویفت در مورد ورشکستگی بلیط Eras Tour Masters گفت – اخبار Raft25


موسیقی

من برای کسی بهانه نمی آورم زیرا چندین بار از آنها پرسیدیم که آیا می توانند به این نوع درخواست رسیدگی کنند و مطمئن شدیم که می توانند.

تیلور سوئیفت هنگام ورود به جوایز MTV اروپا ۲۰۲۲ در دوسلدورف آلمان، یکشنبه، ۱۳ نوامبر ۲۰۲۲، برای عکاسان ژست می گیرد. مارتین مایسنر / AP

نیویورک (AP) – دختر شما سوئیفتیس درباره سقوط Ticketmaster صحبت کرده است.

تیلور سوئیفت روز جمعه یک استوری اینستاگرامی منتشر کرد که در آن عصبانیت و ناامیدی خود را از احساساتی که طرفداران صرف خرید بلیط برای تور سال آینده او کردند، ابراز کرد.

او نوشت: «برای هیچ‌کس بهانه نمی‌آورم زیرا بارها از آنها پرسیده‌ایم که آیا می‌توانند از عهده این نوع مطالبات برآیند و مطمئن هستیم که می‌توانند. این واقعاً شگفت‌انگیز است که ۲.۴ میلیون نفر بلیط دریافت کردند، اما چیزی که واقعاً من را عصبانی می‌کند این است که بسیاری از آنها احساس می‌کنند برای تهیه آن چندین حمله خرس داشته‌اند.»

از میان کسانی که شکست خوردند، سویفت گفت که امیدوار است “به ما فرصت های بیشتری بدهد تا دور هم جمع شویم و این آهنگ ها را بخوانیم”.

طرفدارانی که در روز سه‌شنبه تلاش می‌کردند بلیت‌های پیش‌فروش تور The Eras سوئیفت را دریافت کنند، با تأخیرهای گسترده و پیام‌های خطا مواجه شدند، که Ticketmaster آن را به ربات‌ها و تقاضای بی‌سابقه تاریخی متهم کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که بیشترین فروش بلیت روی پلتفرم در یک روز بوده است. فروش عمومی برنامه ریزی شده برای جمعه یک روز قبل لغو شد.

برخی از طرفداران تعجب کردند که چرا سوئیفت زودتر صحبت نکرد.

در اینستاگرام، ستاره پاپ به زمان آن اشاره نکرد، اما گفت که با طرفدارانش مشکل اعتماد دارد زیرا سعی می کند بسیاری از عناصر حرفه خود را در خانه نگه دارد.

سوئیفت می‌گوید: «برای من واقعاً سخت است که با این روابط و وفاداری‌ها به یک فرد خارجی اعتماد کنم، و دیدن اشتباهات بدون نگاه کردن به گذشته، فقط به من آسیب می‌زند.

علاوه بر کابوس روز سه‌شنبه، Ticketmaster دلیل تعلیق فروش در روز جمعه را «تقاضای شدید در سیستم‌های فروش بلیت و موجودی کافی بلیط باقی‌مانده برای پاسخگویی به تقاضا» ذکر کرد.

سوئیفت که یکی از بزرگترین آلبوم های حرفه ای خود را منتشر کرده است، اوایل این ماه اعلام کرد که تور جدید استادیوم ایالات متحده را آغاز خواهد کرد و به دنبال آن تاریخ های بین المللی برگزار خواهد شد. علاقه مندانی که پس از ثبت نام کد ویژه دریافت کردند، روز سه شنبه برای خرید بلیط دسترسی انحصاری دارند. کسانی که بلیط نگرفتند در لیست انتظار قرار گرفتند.

تور ۵۲ تاریخی Eras از ۱۷ مارس در گلندیل، آریزونا آغاز می شود، با پنج تاریخ در لس آنجلس به پایان می رسد و در ۹ اوت به پایان می رسد. این اولین تور سوئیفت از سال ۲۰۱۸ خواهد بود.