این بی رحمانه است – DL-it


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ماموران مرزبانی روز پنجشنبه یک نوزاد چهار ماهه و یک نوزاد ۱۸ ماهه را که در گرمای شدید صحرای آریزونا رها شده بودند، نجات دادند – حادثه ای که مقامات از آن برای برجسته کردن ظلم و “ظالمانه” قاچاقچیان انسان استفاده کردند.

دیروز، قاچاقچیان یک نوزاد و یک کودک را در صحرای سونوران رها کردند تا بمیرند. “این بی رحمانه است. این دلخراش است.”

مدلین از افسران به دلیل پاسخ سریع آنها تمجید کرد و گفت که کودک چهار ماهه هنگام ورود ماموران واکنشی نشان نداد.

“ماموران متوجه شدند که کودک واکنشی نشان نمی دهد. خوشبختانه ما توانستیم او را زنده کنیم و از فاجعه جلوگیری کنیم.” بی رحمی قاچاقچیان را نباید دست کم گرفت.

ماموران گشت مرزی برای مهاجران گرفتار در “حمل و نقل آتش نشانی” مایل بارگه شاچاچی مجروح را نجات می دهند.

این نجات نشان دهنده آخرین مورد وحشتناک کودکانی است که توسط قاچاقچیان انسان در مرز رها شده اند. کودکان بدون همراهی که توسط پلیس مرزی نجات می یابند معمولا به ایالات متحده برده می شوند و تحت مراقبت بهداشت و خدمات انسانی قرار می گیرند. آنها از آنجا به سراسر کشور منتقل می شوند و با والدین خوانده یا والدینی که قبلاً در کشور هستند جمع می شوند.

رویه رها کردن خردسالان سال گذشته زمانی که خواهران ۵ و ۳ ساله در سانتا ترزا، نیومکزیکو نجات یافتند، پس از آنکه قاچاقچیان آنها را از روی مانع پرتاب کردند و اشیا را به سمت آنها پرتاب کردند، برجسته شد.

فیلم تکان دهنده سقوط دو خواهر از دیوار مرزی به افزایش انتقادات از سیاست مهاجرتی بایدن منجر شد.

صحرای آریزونا در توسان که در آن ماموران مرزبانی دو کودک را نجات دادند.

صحرای آریزونا در توسان که در آن ماموران مرزبانی دو کودک را نجات دادند.
(گشت مرزی ایالات متحده)

مرزبانان به طور معمول مهاجران، بزرگسالان و کودکانی را که مفقود شده یا در شرایط خطرناک در امتداد مرز رها شده اند، نجات می دهند. مقامات تگزاس روز پنجشنبه دو زن مهاجر گمشده را که از کم آبی شدید رنج می بردند، نجات دادند. افسران بخش سن دیگو نیز دو بزرگسال را نجات دادند که یکی از آنها قادر به راه رفتن نبود و توسط قاچاقچیان رها شد.

این یکی از وظایف مامورانی است که با جریان دائمی مهاجران به ایالات متحده سر و کار دارند. در این سال مالی، بیش از دو میلیون نفر با مهاجرت مواجه نشدند که در حال حاضر از رقم تاریخی ۱.۷ میلیون نفر در سال مالی قبل فراتر رفته است.

دولت بایدن تلاش کرده است راه های قانونی برای پناهندگی را گسترش دهد و به عللی مانند فقر، فساد و تغییرات آب و هوایی در آمریکای مرکزی رسیدگی کند. جمهوری خواهان و برخی از مقامات مرزی دولت را به کاهش امنیت مرزها و اجرای داخلی در دوران ترامپ متهم می کنند.

برای دریافت FOX NEWS برنامج اینجا را کلیک کنید

هیئت ملی گشت مرزی دولت را مسئول وضعیت پیرامون دو کودک رها شده دانسته – و گفته است که والدین باید با عواقب آن روبرو شوند.

این اتحادیه در توییتر نوشت: «کارگردان بایدن نمی‌تواند از سرزنش کارهایی که با کشور ما می‌کند و بدبختی‌های انسانی ناشی از آن برای کسانی که آنها را تشویق به زیر پا گذاشتن قوانین ما می‌کنند، اجتناب کند. والدین نوزادان و کودکان خردسالی که آنها را به کارتل ها تحویل می دهند باید به دلیل کودک آزاری تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.