اینترنت ADSL کند خانگی را صدای مردم خوب شهر کنید


شرکت مخابرات خوزستان مسئولیت:

مشکل کندی اینترنت ADSL خانگی در شهر صالح شهر گتوند چه زمانی برطرف می شود؟

اینترنت ADSL کند خانگی را صدای مردم خوب شهر کنید

گزارش کردن دیدارنیوز_خدمه خوزستان: مدتی است که مردم شهر صالح در ساعات مختلف شبانه روز از کندی اینترنت خانگی ADSL انتقاد می کنند و نارضایتی مردم این شهر چندین بار توسط این رسانه برای مسئولان مخابرات شنیده شده است. در کشور مصر. شهر و استان اما این مشکل با ارتباط حل نمی شود.

توقع مردم صالح شهر از شرکت مخابرات; افزایش کیفیت خدمات؛ در همین حال، برخی گزارش‌های خبری از مشکل کمبود پهنای باند اینترنت اپراتور مخابراتی حکایت دارد. لازم به ذکر است که با افزایش استفاده از اینترنت به نفع یک ماهه نیاز به افزایش پهنای باند این منطقه در ماه شد و این مشکل در زمان پیک استفاده بیشتر مشهود است، بنابراین اپراتور باید از اقدامات سریع برای افزایش پهنای باند پهنای باند برای این منطقه

یکی از وعده های دولت سیزدهم. هدف تسهیل کار اینترنت و افزایش سرعت اینترنت بود، اما اینترنت در این حوزه در حال حاضر روزهای خوبی را سپری نمی کند، در این راستا علاوه بر افرادی که از اینترنت برای شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، بسیاری از خانواده ها در این منطقه کسب درآمد می کنند و برای کار به اینترنت فوق سریع نیاز دارند، کندی اینترنت ADSL خانگی شرکت مخابرات مشکلات زیادی را برای مردم شهرستان صالح به وجود آورده است. مخابرات خوزستان باید هر چه سریعتر مشکل را حل کند.

محمود بیلیفند