ایلان ماسک یک قدیس نیست، اما بسیاری از رسانه ها او را شیطانی می دانند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پیام خطاناپذیر است: همه ما محکوم به فنا هستیم!

منظورم این است که این ممکن است پایان تمدنی باشد که ما آن را می شناسیم.

ایلان ماسک که برای خرید توییتر به توافق رسیده است، متوجه شده است که در تلاش برای تکمیل خرید ۴۴ میلیارد دلاری خود، بیشتر از کریس راک ضربه خورده است. او همچنین مورد ضرب و شتم قرار گرفت، لگد زد و با شخصیت شرور فیلم باند مقایسه شد – آخرین مورد در صفحات ورزشی واشنگتن پست.

ستون نویس نیویورک تایمز می گوید: «توئیتر تحت ایلان مکان ترسناکی خواهد بود.

اما مشکل اینجاست: در حال حاضر یک مکان ترسناک است. از میان تمام نقاط قوت آن در انتشار اخبار، ایجاد جامعه و سازماندهی بحث های ملی، این محله همچنین محله ای غم انگیز است که در آن مردم مورد حمله، تمسخر و تهدید قرار می گیرند و اطلاعات نادرست در آن رشد می کند.

کارکنان دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا در روز پنجشنبه، 17 مارس 2022. سهام توییتر پس از اعلام خرید ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، افزایش یافت و شکاف بین قیمت پیشنهادی 54.20 دلار و بسته شدن سهام را کاهش داد. . به 2.50 دلار برای هر سهم در روز دوشنبه، با اختلاف معاملاتی 4.8٪ در بسته شدن روز دوشنبه.

کارکنان دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا در روز پنجشنبه، ۱۷ مارس ۲۰۲۲. سهام توییتر پس از اعلام خرید ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، افزایش یافت و شکاف بین قیمت پیشنهادی ۵۴.۲۰ دلار و بسته شدن سهام را کاهش داد. . به ۲.۵۰ دلار برای هر سهم در روز دوشنبه، با اختلاف معاملاتی ۴.۸٪ در بسته شدن روز دوشنبه.
(عکاس: دیوید پل موریس / از طریق بلومبرگ گتی ایماژ)

وساطت، یک سنت دیرینه آمریکایی، دیگر یک مرگ سیاسی نیست

این همه بدون ماسک است که ماه ها دوام نخواهد آورد. این در مورد رهبری فعلی است – و شگفت انگیز است که یکی از بنیانگذاران جک دورسی می گوید که ماسک را به عنوان یک “راه حل واحد” می بیند.

راستش خیلی از واکنش ها قبیله ای است. فروپاشی انواع رسانه های لیبرال، که زمانی ماسک را به دلیل کمک به محیط زیست با ماشین های الکتریکی دوست داشتند، اکنون او را مظهر شر می دانند. و محافظه کاران رسانه ای که زمانی نسبت به ثروتمندترین مرد جهان محتاط بودند، اکنون او را ناجی می دانند.

او ممکن است هر دو طرف را ناامید کند، زیرا تعدیل محتوا لانه هورنت است که فیس بوک، اینستاگرام، تیک تاک و دیگر غول های فناوری را تحت تأثیر قرار داده است. اما چیزی که اکنون می دانیم این است که مخالفان روزنامه نگاری که می گفتند فقط به منیت یا تبلیغات علاقه دارند کاملاً در اشتباه بودند.

در مورد نور مرواریدهایی که می گویند استفاده از قدرت رسانه ای برای یک میلیاردر اشتباه است، من به سختی می توانم هر هیاهویی را در مورد خرید جف بزوس، رقیب ماسک در فضا، از واشنگتن پست به یاد بیاورم.

حالا ماسک یک پسر پیشاهنگ نیست. او می تواند خرده پا و تکانشی باشد. همین دیروز با مادران یک مرد باردار شوخی بی مزه ای درباره بیل گیتس کرد.

ماسک به شدت نسبت به کارکنان خود سختگیر است. او قراردادهای عدم افشا را بر کارمندان تسلا تحمیل کرده است و او و شرکت به خبرنگاران گفته اند که باید داستان های خود را برای ارزیابی اولیه بفرستند (فرصت چربی). برخی از کارگران برای تبعیض نژادی و جنسی و شرایط خطرناک کار استدلال کرده اند. SEC یک بار او را به دلیل توییت در مورد خصوصی کردن تسلا جریمه کرد.

یکی از مدیران پورتفولیوی نیویورک که مکرراً از تسلا به صورت آنلاین انتقاد می کند، به Mediaite گفت که ماسک پیامی گذاشته و تهدید کرده که از او شکایت می کند و رئیسش را به دادگاه می کشاند.

در این تصویر، لوگوی توییتر روی یک گوشی هوشمند با نمایه رسمی توییتر ایلان ماسک ظاهر می شود.

در این تصویر، لوگوی توییتر روی یک گوشی هوشمند با نمایه رسمی توییتر ایلان ماسک ظاهر می شود.
(از طریق Rafael Henrique / SOPA Images / LightRocket Getty Images)

چرا بایدن دادلز یکی از قضات آغاز شده است

اما جدا از زیاده‌روی‌های خودش، بزرگ‌ترین چالش ماسک این است که مرز بین شکوفایی صداها و لاغری افراد در یک برنامه را مشخص کند. برخی از روزنامه نگاران برای بدترین شرایط آماده می شوند. اما توییتر با انکار دونالد ترامپ (که می‌گوید نمی‌خواهد حساب کاربری خود را ادامه دهد) و سانسور داستان لپ‌تاپ هانتر بایدن (که کانال‌های خبری «معتبر» بیش از یک سال بعد آن را تأیید کردند، بیشتر اعتبار خود را در سمت راست از دست داد. شرم آور سرکوب شده است). دیگر غول های سیلیکون ولی با این مسائل دست و پنجه نرم کرده اند.

شاید گریه ماسک پس از پذیرش پیشنهاد او توسط هیئت مدیره توییتر این بود:

امیدوارم حتی بدترین منتقدانم در توییتر بمانند، زیرا آزادی بیان همین است.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، پیشنهاد خرید توییتر را در معامله ای به ارزش بیش از 43 میلیارد دلار و خصوصی کردن شرکت رسانه های اجتماعی داد.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، پیشنهاد خرید توییتر را در معامله ای به ارزش بیش از ۴۳ میلیارد دلار و خصوصی کردن شرکت رسانه های اجتماعی داد.
(رویترز)

مشترک شدن در پادکست رسانه ای HOWIE’s Buzzmeter، داستان های داغ روز ریف

اما دیروز او نتوانست در رسانه های خود متوجه شود:

واکنش شدید آنتی بادی کسانی که از آزادی بیان می ترسند گویای همه چیز است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

و: “منظورم از آزادی بیان صرفاً چیزی است که با قانون مطابقت دارد. من با سانسوری که بسیار فراتر از قانون است مخالفم.”

چه تغییر تکتونیکی بزرگی برای توییتر.