ایالت پن، پاتریک کرافت از BC را به عنوان مدیر ورزشی استخدام می کند – دی ال آیتی dl-it


کالج ایالتی، پا. — ایالت پن در روز جمعه، مدیر ورزشی کالج بوستون، پاتریک کرافت را به عنوان AD بعدی خود استخدام کرد.

کرافت، ۴۳ ساله، پس از اینکه هیئت امنای ایالت پن توافقنامه ای را تصویب کرد که برای چند روز در دست اجرا بود، در اول ژوئیه مسئولیت بازنشستگی سندی باربور را بر عهده خواهد گرفت.

کرافت در بیانیه ای گفت: “دانشگاه در کلاس جهانی، غنی از میراث و حمایت پرشور طرفداران است و ما هرگز از آنچه که این برنامه را عالی کرده است منحرف نخواهیم شد.” تمرکز من بر ارائه بهترین تجربه برای دانش آموزان خواهد بود. ورزشکاران و کارکنان به رشد برنامه های ورزشی خود ادامه دهیم و بهترین جو را در ده بزرگ برای جامعه و طرفداران خود بهبود بخشیم.

بازیکن سابق فوتبال ایندیانا نزدیک به دو سال است که ریاست بخش ورزشی کالج بوستون را بر عهده داشته است. پیش از این، او پس از دو سال خدمت به عنوان دستیار AD در مدرسه فیلادلفیا، به مدت پنج سال مدیر ورزشی معبد بود.

نیلی بندپودی، رئیس منتخب پن، گفت: «علاوه بر چشم‌اندازی جسورانه برای برتری و سابقه‌ی چشم‌گیر، پت برای کار گروهی ارزش قائل است و علاقه‌مند به موفقیت و پیشرفت دانشجویان ورزشکار و مربیان در داخل و خارج از زمین است». دولت. “با حضور پت در راس بخش دو و میدانی ما، احتمالات برای آنچه می توانیم در آینده به دست آوریم بی پایان است.”

باربور، ۶۲ ساله، در ماه مارس اعلام کرد که پس از مدیریت دو و میدانی پن استیت در هشت سال گذشته، تابستان امسال بازنشسته خواهد شد. در طول حرفه طولانی خود در ورزش دانشگاهی، او همچنین قبلا به عنوان AD در تولین و کالیفرنیا خدمت کرده است.


        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        

زمانی که پن استیت از رسوایی جری ساندوسکی بیرون آمد، باربور مسئولیت را بر عهده گرفت.

کرافت دومین مدیر ورزشی متوالی در کالج بوستون است که کمتر از سه سال این شغل را حفظ کرده است، پس از مارتین جارموند، که در سال ۲۰۲۰ برای همان شغل در UCLA آنجا را ترک کرد.

کرافت یک برنامه ورزشی را اتخاذ می کند که از ۳۱ ورزش و ۸۰۰ ورزشکار حمایت می کند که هسته اصلی آن فوتبال است.

قبل از اعلام جدایی، باربور به مربی جیمز فرانکلین بعد از یک فصل ۷-۶ قراردادی ۱۰ ساله جدید به مبلغ ۸۵ میلیون دلار داد.

___

بیشتر AP College Football: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25