ایالت نیویورک ابزارهای ردیابی داده های COVID-19 را برای مدارس تعطیل می کند – dl-it


کارت گزارش COVID-19، داده‌های بهداشت عمومی جمع‌آوری‌شده در مدت زمان طولانی از مدارس سراسر نیویورک، به‌صورت آفلاین.

والدین در شهر نیویورک نگران هستند توجه این هفته صفحه وب کارت گزارش (schoolcovidreportcard.health.ny.gov) اکنون به صفحه اصلی وزارت بهداشت ایالت نیویورک در مورد پاسخ به COVID-19 هدایت می شود.

با این حال، به گفته کادنس آکواویوا، سخنگوی وزارت بهداشت ایالتی، این انتقال در تابستان اتفاق افتاد. این آژانس همچنین بستن سایر ردیاب‌های COVID-19 را در آینده رد نمی‌کند.

آکواویوا در ایمیلی گفت: «از زمان شیوع همه‌گیری، نیویورکی‌ها اطلاعات بی‌سابقه‌ای در مورد موارد، بستری شدن در بیمارستان و مرگ‌ومیر ناشی از کووید-۱۹ در اختیار ما قرار داده‌اند. هیچ برنامه ای نداریم اما ادامه خواهیم داد. برای ارزیابی علاقه، ارائه داده‌ها و ادامه به‌روزرسانی و تغییر صفحات داده در صورت نیاز.

کارشناسان بهداشت نگران این هستند که بسته شدن کارت گزارش COVID-19 ممکن است در زمان نامناسبی رخ دهد. افزایش دیگری در پاییز و زمستان انتظار می‌رود و ردیاب‌های داده می‌توانند به مردم در تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر در مورد سلامت عمومی کمک کنند.

استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه سیتی نیویورک، دکتر. دنیس نش گفت: «به عنوان یک شهروند، به طور فزاینده ای از ما خواسته می شود که تصمیمات خود را بگیریم. برای اینکه رهبران منتخب خود را قادر به انجام این کار کنیم، ما نیاز به دسترسی به اطلاعات باکیفیت در مورد آنچه در مردممان می‌گذرد داریم.»

اندرو کومو، فرماندار سابق، تمام مدارس ایالت نیویورک را ملزم کرد تا موارد ابتلا به کووید-۱۹ را در میان دانش‌آموزان و کارکنان تا اوایل سپتامبر ۲۰۲۰ گزارش کنند. گزارش کارت‌های یک فروشگاهی شما برای ردیابی روند عفونت در مدارس جداگانه در نظر گرفته شده بود.

آکواویوا گفت که اداره بهداشت ایالتی و اداره آموزش دولتی در ۳۰ ژوئن زمانی که مدارس برای تابستان تعطیل شدند، به این الزام طولانی مدت پایان دادند. این دو سازمان تصمیم خود را در ۲۲ آگوست برای ارسال نامه به مدرسه اعلام کردند.