او از پدر و مادرش دفاع کرد زیرا نمی خواست برای همسایه باردارش مواد غذایی بخرد


اینترنت به دفاع از والدینی آمد که نمی خواستند برای خرید مواد غذایی از همسایگان باردار خود پولی بپردازند.

پست شده در انجمن r/AmIITheA**hole Reddit، یکی از والدین با نام کاربری ناشناس u/aitafeedingneighbors داستان خود را برای دریافت بازخورد از انجمن “AITA” به اشتراک گذاشت. این پست ویروسی بیش از ۸۰۰۰ رای مثبت و ۱۰۰۰ نظر دارد.

Redditor پست خود را با توضیح اینکه چگونه یک زن باردار جوان و دخترش به تازگی به آپارتمان روبروی آنها نقل مکان کرده اند، آغاز کرد. روزی که آنها به خانه نقل مکان کردند، پوستر اصلی (OP) می گفت که این زن در چندین سایت از جمله Nextdoor، Facebook Marketplace و سایر گروه ها به دنبال لوازم کودک، مبلمان، اسباب بازی و لباس برای دخترش می گشت.

OP توضیح داد که دختر این زن با بچه های خود به همان کمپ تابستانی رفته است. اما وقتی مدرسه شروع شد، زن به گروه ها رفت و پرسید که آیا کسی می تواند یک ساعت از دخترش مراقبت کند تا او به خانه بیاید، اما مبلغی ذکر نشده است. شوهر آنها را تحت فشار قرار داد تا موافقت کنند زیرا دختر آن زن دوست فرزندان آنها بود و آنها می توانستند در انجام تکالیف به یکدیگر کمک کنند.

والدین نمی خواهند برای زنان غذا بخرند
در بالا، زنی در مورد غذا استرس داشت. اینترنت به دفاع از والدینی که دیگر نمی خواهند برای همسایه باردارشان خواربار بخرند آمده است.
دن دالتون/iStock/Getty Images Plus

OB نوشت: “آن ساعت به دو ساعت تبدیل شد و او تقریباً هر شب با ما شام می خورد. آن موقع بود که یکی از دوستان به شوهرم گفت که فکر نمی کرد مادرش آنجا باشد وقتی با ما شام خورد. آن روز ما یک لازانیا بزرگ خوردیم. برای هر دویمان کافی بود که بخوریم و پسماندهایمان را فرستادیم.» با او به خانه اش، سپس تمام باقیمانده ها را به همراه لباس هایی که دخترانمان بزرگ شده بودند و اسباب بازی هایی که دیگر نمی خواست، با خود به خانه فرستاد و شروع به خرید مواد غذایی اضافی کرد. برای آنها، والدین ادامه دادند.

Redditor تأیید کرد که شوهرش چیزی گران قیمت برای آنها نخریده است. او ۴۰ تا ۵۰ دلار در هفته برای شیر، تخم مرغ، غلات، میوه ها، سبزیجات و گوشت گهگاهی برای همسرش خرج می کرد. OP اشاره کرد که در اطراف خانه نیز کمک کرد.

“در نهایت به او گفتم که دیگر غذا به خانه نمی فرستم زیرا آنها را برای ناهار می برم و گاهی اوقات بچه ها آنها را هم می آورند، بنابراین نداشتن غذای باقی مانده برای ما هزینه بیشتری دارد. به علاوه ۴۰-۵۰ دلار در هفته باید به خانواده خود برویم، نه شوهر .در انتهای راهرو گفت ما می توانیم آن را ببریم و آنها خیلی بیشتر از ما نیاز دارند و من گفتم ما بیش از اندازه کافی برای آنها انجام می دهیم ، ما ۵ روز در هفته برای او و دخترش مهدکودک رایگان می دهیم ما شام می خوریم. او مرا خودخواه، حسود و سنگدل خطاب کرد.”

نیوزویک / همسایگان برای نظر دادن.

نیوزویک او چندین مقاله در مورد غذا منتشر کرده است، از جمله پدری که پس از اخراج خواهرش به دلیل پختن غذای بدون گلوتن در آشپزخانه از کار اخراج شد، زنی که هنگام صرف غذا در یک رستوران آنلاین گران قیمت کیف پول خود را فراموش کرد و زن و شوهر مورد حمله قرار گرفت. مورد ستایش قرار گرفتند. که تشویق شدند به مهمانان عروسی خود گزینه های گوشتی ارائه دهند.

نشانه هایی که نشان می دهد شما “خیلی خوب” هستید.

آیا فکر می کنید با مردم خیلی خوب هستید؟ به گزارش PsychologyToday.com، در اینجا برخی از علائم وجود دارد:

  • در نهایت کارهایی را انجام می دهید که نمی خواهید انجام دهید
  • وقتی مردم چیزی را می خواهند، به سراغ شما می آیند
  • شما همیشه دیگران را در مقابل خود قرار می دهید
  • تو مهربان هستی
  • متوجه می شوید که سبک، لباس و زبان دیگران را در پیش گرفته اید
  • شما می خواهید خود را با هم هماهنگ کنید و می خواهید دیگران شما را دوست داشته باشند
  • شما دوست ندارید مردم را ناامید کنید
  • اغلب افکار یا نظرات خود را به اشتراک نگذارید

بازخورد از Redditors

“[Not the a**hole]- و من این را به او می گویم – وقتی او کسی است که مهدکودک رایگان می دهد، مواد غذایی بیشتری می خرد (مثل اینکه به فروشگاه می رود و در واقع خرید می کند) غذای اضافی می پزد و باید ناهار اضافی را بسته بندی کند، زیرا دیگر چیزی نمانده است – آن وقت و تنها در آن صورت می تواند او هر کسی را دعوت کند خودخواه است. همه چیز خوب است و خوب است که او نسبت به آنچه شما به او می دهید احساس خوبی داشته باشد. اما نه، او هیچ گونه شایستگی اخلاقی یا دیگری برای آن ندارد.

“[Not the a**hole]. من با شما هستم، شما بچه ها در حال حاضر از بچه ها نگهداری می کنید و به آنها غذای رایگان می دهید، که فوق العاده سخاوتمندانه است. “غذاهای اضافی ولخرجی بزرگ نیستند، اما فرزند شما برای گذاشتن پول به صندوق دانشگاه نیز نیاز دارد.” u / ایموترو گفت.

U/Apeapina نظر داد، “[Not the a**hole] میترسم شوهرت بگه بهت حسودی میکنه شاید می داند که باید باشد. سعی کنید با همسایه خود رابطه شخصی برقرار کنید تا شوهرتان درگیر نشود.»

“شما با خانم آن طرف سالن مشکل ندارید، با شوهرتان مشکل دارید. شوالیه سفید برای یک زن ۲۰ ساله شما نیستید. [Not the a**hole]u/bklynpeter توضیح داد.