اولین پاسخگوی Costco COVID-19 ساعات کار سالمندان را تکمیل می کند – DL-IT


(هیل) – پس از بیش از دو سال حفظ ساعات کاری ویژه برای خریداران بالای ۶۰ سال و سایر گروه های در معرض خطر در طول همه گیری کووید-۱۹، Costco می گوید که به این سیاست پایان می دهد.

این شرکت روز دوشنبه در یک به‌روزرسانی آنلاین گفت: «از ۱۸ آوریل ۲۰۲۲، Costco دیگر ساعات خرید ویژه‌ای را برای اعضای ۶۰ سال یا بالاتر، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی و کمک‌های اولیه ارائه نمی‌کند». .com

Costco ساعات کاری تبلیغاتی را برای معامله گران عمده در روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۰۰ کیلو گرم ارائه می دهد. تا ۱۷ آوریل در اکثر فروشگاه ها ساعت ۱۰ صبح است. کارکنان بهداشتی و سایر پرسنل کمک های اولیه مانند افسران پلیس و آتش نشانان نیز مجاز به خرید در ساعات کاری خاص خواهند بود. .

Costco و چندین غول دیگر مواد غذایی شروع به تعیین زمان خرید ویژه در شروع همه گیری مارس ۲۰۲۰ برای افرادی کردند که در معرض خطر ابتلا به این ویروس هستند.

تصمیم Costco در حالی است که بسیاری از شرکت‌ها و صنایع دیگر شروع به کاهش محدودیت‌های COVID-19 خود کرده‌اند، زیرا تعداد موارد ابتلا در سراسر کشور کاهش می‌یابد. در حالی که الزامات ماسک و واکسن در شهرهای سراسر کشور حذف شده است، برخی از صنایع سیاست های همه گیر را حفظ کرده اند.

دولت بایدن هفته گذشته دستور ماسک فدرال را به تمام شبکه های حمل و نقل از جمله خطوط هوایی تا ۱۸ آوریل تمدید کرد.

این سیاست که به اداره امنیت حمل و نقل اجازه می دهد مسافرانی را که از پوشیدن ماسک در سفر خودداری می کنند جریمه کند، قرار بود در ۱۸ مارس منقضی شود، اما در طول همه گیری جهانی چندین بار تمدید شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر