اهالی جزایر کاج با بدتر شدن ژان به وحشت می گویند – dl-it dl-it


امدادگران و داوطلبان با گروهی که مردم را پس از بلایای طبیعی نجات می‌دهند، روز شنبه خانه به خانه در جزیره ویران شده کاج فلوریدا رفتند و به ساکنانی که از ترس طوفان ایان به خانه‌های سیل‌زده و بادهای تند فشار می‌پرداختند پیشنهاد دادند.

بزرگترین جزیره مانع در امتداد ساحل خلیج فلوریدا، جزیره کاج تا حد زیادی از جهان خارج جدا شده است. ایان آسیب زیادی به تنها پل جزیره وارد کرد و فقط از طریق قایق یا هوایی قابل دسترسی بود. برای بسیاری، داوطلبان نهادهای پزشکی غیرانتفاعی اولین کسانی بودند که در چند روز جزیره را ترک کردند.

ساکنان وحشت گیر افتادن در خانه های خود را با ادامه افزایش آب توصیف کردند. جو کانفورته وقتی حوادث را بازگو کرد احساساتی شد و گفت که آب حداقل ۸-۱۰ فوت (۲.۴-۳ متر) بالا آمد و امواج ۴ فوتی (۱.۲ متر) در خیابان ها وجود داشت.

او با گریه گفت: «آب مدام به داخل خانه می‌ریخت و ما به قایق‌ها و خانه‌ها نگاه می‌کردیم. ما در این مرحله خیلی چیزها را از دست دادیم.»

HURRICANE IAN: FOX Corp یک میلیون دلار به صلیب سرخ آمریکا اهدا کرد و بینندگان FOX News را تشویق کرد که به آن بپیوندند

هلن کخ، یک پرورش دهنده سگ، در پی طوفان ایان در پاین آیلند فلوریدا در روز شنبه، اول اکتبر، به همراه تعدادی از 17 سگش برای Mediccorps.org که دارای دو هلیکوپتر، امدادگران و داوطلبان است، با هلیکوپتر تخلیه شد.  ، 2022.

هلن کخ، یک پرورش دهنده سگ، در پی طوفان ایان در پاین آیلند فلوریدا در روز شنبه، اول اکتبر، به همراه تعدادی از ۱۷ سگش برای Mediccorps.org که دارای دو هلیکوپتر، امدادگران و داوطلبان است، با هلیکوپتر تخلیه شد. ، ۲۰۲۲.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

کانفورته گفت که بدون همسرش، دون کانفورته، به این هدف نمی‌رسید. او می‌گوید: «دارم حساسیتم را از دست می‌دهم، زیرا وقتی آب در خانه شما است و به در می‌پاشد و می‌بینید با چه سرعتی می‌رود، هیچ راهی برای زنده ماندن وجود ندارد.

او گفت همسرش آنها را مجبور کرد روی یک میز بالا بروند تا آب آنها را نبرد. او گفت که روز بعد برای پیرمردی که در ساختمان همسایه زندگی می کرد غذا آوردند و مطمئن شدند که او را با اولین قایق موجود از جزیره خارج کردند.

جو کانفورته درباره این مرد گفت: «او همه چیز را از دست داده است. گفت اگر برایش غذا نیاوردیم همان شب می میرد چون خیلی بد بود.

کارشناسان می گویند دموکرات های تغییرات آب و هوایی هنوز در انتظار طوفان IAN هستند

اعضای Mediccorps.org با دو هلیکوپتر، پزشکان و داوطلبان برای کمک به تخلیه پل کخ و برخی از سگ‌هایش در پی طوفان یان در جزیره پاین فلوریدا، شنبه، 1 اکتبر 2022، وارد شدند.

اعضای Mediccorps.org با دو هلیکوپتر، پزشکان و داوطلبان برای کمک به تخلیه پل کخ و برخی از سگ‌هایش در پی طوفان یان در جزیره پاین فلوریدا، شنبه، ۱ اکتبر ۲۰۲۲، وارد شدند.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

هنگامی که کادر پزشکی به درب منزل آمدند و پرسیدند که آیا می خواهند روز شنبه تخلیه شوند، برخی از ساکنان اشک ریختند. برخی فعلا این پیشنهاد را رد کردند و برای بسته بندی وسایل خود یک روز دیگر خواستند. اما برخی دیگر مشتاق فرار بودند.

هلن کخ شوهرش را بوسید و گفت: “دوستت دارم” در حالی که او در هلیکوپتر سپاه پزشکی نشسته بود که او و هفت سگ از هفت سگ این زوج را از جزیره آسیب دیده به امن منتقل می کرد. سگ ها را در قفس انداختند و با بلند شدن هلیکوپتر رها کردند.

شوهرش، پل کخ، با سگ‌های دیگر ماند و قصد داشت جزیره منزوی را برای سفر دوم ترک کند. او به آسوشیتدپرس گفت که روزها قبل، فکر نمی‌کرد آنها موفق شوند زیرا طوفان بزرگی در حال وقوع بود و خانه در حال سیل بود.

طوفان ایان در فلوریدا پیام های واقعی عزیزان از دست رفته و خانه های ویران شده را به جا می گذارد

پلی که از فورت مایرز به جزیره پاین فلوریدا منتهی می شود، در پی طوفان ایان در روز شنبه، 1 اکتبر 2022، به شدت آسیب دید.

پلی که از فورت مایرز به جزیره پاین فلوریدا منتهی می شود، در پی طوفان ایان در روز شنبه، ۱ اکتبر ۲۰۲۲، به شدت آسیب دید.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

جزیره کاج مدت‌هاست که به خاطر فضای شهر کوچک آرام و جنگل‌های حرا شناخته شده است. این یک مقصد محبوب برای ماهیگیری، کایاک سواری و قایق رانی است. اکنون صحنه های تلخ ویرانی در همه جای این بهشت ​​ویران دیده می شود.

خانه ها تبدیل به تراشه شده و قایق ها در جاده ها پرتاب می شوند. این جزیره برق یا آب لوله کشی ندارد – به جز چند ساعت در روز جمعه که یکی از ساکنان گفت که می توانند دوش بگیرند. تعدادی از خانه های سیار نیز تخریب شد.

داوطلبان کادر پزشکی برای جستجوی زنی که به نظر می رسد در طوفان رها شده و از آن زمان با دوستانش ارتباطی نداشته است به خانه ای رفتند. داخل خانه این زن اثاثیه سنگین روی زمین انداخته شده بود و وسایلش در حال پرواز بود. هیچ نشانه ای از حضور این زن وجود نداشت و همین امر باعث ترس از طوفان شدن او شد.

گارد ساحلی دو نفر را نجات داد، یک سگ که در جزیره Sanibel پس از طوفان IAN سرگردان شده بود.

پلی که از فورت مایرز به جزیره پاین فلوریدا منتهی می شود، در پی طوفان یان در جزیره پاین فلوریدا، شنبه 1 اکتبر 2022 به شدت آسیب دید.

پلی که از فورت مایرز به جزیره پاین فلوریدا منتهی می شود، در پی طوفان یان در جزیره پاین فلوریدا، شنبه ۱ اکتبر ۲۰۲۲ به شدت آسیب دید.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

لیندا هانشاو گفت که جامعه نزدیک جزیره شگفت انگیز است و “هرکسی که من می شناسم که آنجا را ترک نکرده است در تلاش است تا آنجا را ترک کند.”

اما این برای همه صادق نبود. کاتلین راسل سعی کرد شوهر سالخورده اش را متقاعد کند که ترک کند، اما او تکان نخورد. این زوج دائماً پیشنهادات اخراج را رد می کردند. این زوج گفتند که آماده نیستند، اما ممکن است برای روز یکشنبه آماده باشند.

کلر سنت. لگر گفت که در زمان وقوع طوفان، ۹ نفر از جمله همسایگانش را در خانه خود داشته است.

برای دریافت FOX NEWS برنامج اینجا را کلیک کنید

او گفت: «من مطمئن بودم که همه ما می‌میریم. “من فقط در یک اتاق داخلی با یک بالش نشسته بودم، چند بار روی خودم صلیب زدم و مطمئناً فکر می کردم که می میریم. آب مدام بالا می رفت.”

سپاه پزشکی یک گروه غیرانتفاعی متشکل از خلبانان، امدادگران، امدادگران، پرسنل نیروی دریایی و سایر داوطلبان است که به بلایای طبیعی پاسخ می‌دهند و مردم را به مکان امن منتقل می‌کنند. بر اساس وب سایت این سازمان، در سال ۲۰۱۳ در واکنش به ابرطوفان یولاندا در فیلیپین آغاز شد و در سال ۲۰۱۷ استقرار هواپیماها و نیروهای امدادی را به پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده آغاز کرد.