انفجارهای ناگهانی خودروها در شهرستان باکس باعث شد تا محله احساس “شکن شدن” شود.


وارینگتون، پنسیلوانیا (سی‌بی‌اس) – پلیس در شهرستان باکس از مردم خواست پس از چندین سرقت در اوایل این هفته، درهای ماشین خود را قفل کنند. گروه سازماندهی شده است، اما اهداف تصادفی هستند.

پلیس می‌گوید به ندرت پیش می‌آید که هر شب یک بار به خانه‌ای وارد شود، اما این هفته، بیش از ده خانه در عرض چند ساعت تکمیل شد.

لیز مک گاورن گفت: «این واقعاً ترسناک است و شما احساس نابودی می کنید. “تو فقط نمی فهمی. مثل این است که “چرا این کار را می کنی؟”

ساکنان بخش Fairways مات و مبهوت هستند.

اوایل بامداد چهارشنبه سارقان وارد شش محله شدند و ۲۵ خودرو را شکستند. یکی از آنها مک گاورن بود.

مک گاورن گفت: «وقتی با دختر بزرگم راه می رفتیم و داشتیم برمی گشتیم، متوجه شدم که دکمه گاراژ من بیرون ماشینم بود و خوشبختانه شکسته بود، بنابراین آنها سعی کردند درب گاراژ من را باز کنند و توانستند آن را باز کنند. .

چهار خودرو نیز به سرقت رفته است. همه دزدی ها و دزدی ها یک چیز مشترک دارند.

رئیس پلیس وارینگتون، دان فریل، گفت: «ما معتقدیم که این گروه سازماندهی شده است و آنها در حال برنامه ریزی مناطق خاصی هستند که به آنجا خواهند رفت. متوجه شدیم که تمام ماشین هایی که وارد شدند قفل شده اند. ورود اجباری وجود ندارد.»

دو خودروی مسروقه علاوه بر سرقت چهار منزل مسکونی نیز کشف شد.

فریل می گوید که اگر در ماشین باز شده خود درب باز داشته باشید، دزدها می توانند به راحتی وارد خانه شما شوند.

فریل گفت: “اگر درب ورودی این خانه باز بود، آنها به خانه شما نفوذ کرده و آن را سرقت می کردند.” این در چهار مورد اتفاق افتاده است.»

برای مک گاورن، آموختن این درس سخت است.

مک گاورن گفت: “این احساس بدی دارد زیرا نمی خواهید به مردم اعتماد کنید، زیرا به طور کلی، حداقل من به همه اعتماد دارم، بنابراین این یک نوع نگرانی است.”

هیچکس دستگیر نشده است. پلیس اکنون در تلاش است تا دریابد که آیا این گروه با سرقت های مشابه در سایر نقاط در شهرستان باکس و نیوجرسی مرتبط است یا خیر.