انطاکیه با جشنواره ای چندفرهنگی در گرمای سه رقمی از جامعه آسیایی آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام جشن می گیرد.


آنتیوک، کالیفرنیا (KGO) – با آماده بودن فن‌ها، ژنراتورها و مقدار زیادی یخ تراشیده شده، گرمای تقریباً سه رقمی مردم را از لذت بردن از جشنواره چندفرهنگی روز شنبه انطاکیه که جامعه ساکنان جزیره‌های آمریکایی آسیایی و اقیانوس آرام را جشن می‌گیرد، باز نداشت.

بونیتا ادواردز، یکی از ساکنان انطاکیه، گفت: «این یک مکان آرامش‌بخش، درست روی آب است.

این جشنواره در Waldie Plaza و مشرف به دلتا، موسیقی زنده، رقص، فروشندگان و غذای فراوان را برای همه به ارمغان آورد.

Loree Tappin، مالک Loree Rose Quartz، گفت: “ما جریان ثابتی داشتیم. فکر می کنم به این دلیل است که امروز بسیار گرم است و خوشبختانه ما در آن طرف در سایه هستیم.”

مرتبط: محله چینی های اوکلند با کووید-۱۹ و خشونت جشنواره خیابانی مبارزه می کند

تابین، صاحب کسب و کار کوچک فیلیپینی می‌گوید رویدادی مانند این – جشن فرهنگ او – در حال حاضر معنای زیادی دارد.

“من آن را دوست دارم، فقط به این دلیل که گاهی اوقات احساس می کنم چیزی که دوست داریم معمولا دیده نمی شود. بنابراین وقتی مردم به من می آیند و می گویند: “اوه، من هم فیلیپینی هستم.” لب می گوید.

با توجه به اینکه شهرهای منطقه خلیج مانند سانفرانسیسکو در سال گذشته ۵۶۷ درصد افزایش جنایات ناشی از نفرت ضد آسیایی را گزارش کردند، مرد برفی تراشیده شده جوی رامیرز موافقت کرد که چنین رویدادهایی برای جامعه او اهمیت بیشتری دارند.

“با هر اتفاقی که افتاده است، معنی زیادی دارد. بودن در اینجا با همه معنی زیادی دارد.” “منظورم این است که ما هنوز با کووید درگیر هستیم، اما من احساس می کنم که این حس جامعه و احساس تعلق را به شما باز می گرداند.” گفت.

اقدام کنید: منابعی برای کمک به جوامع آسیایی آمریکایی، بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام

با رشد جمعیت آسیایی آمریکایی، که اکنون ۱۴ درصد از شهر را تشکیل می دهد، شهردار انطاکیه، لامار تورپ، می گوید که هدف این جشنواره ترویج فراگیری بود.

تورپ گفت: «ما در اینجا چنین فرهنگ غنی داریم، بسیار مهم است که ما به عنوان دولت، بستری ایجاد کنیم تا همه احساس کنند که اینجا صدای خود را دارند، و همه مورد تجلیل قرار می گیرند و ما فرهنگ هایی از پیشینه های مختلف داریم. ما می پذیریم

این جشنواره به مردم زمان زیادی می دهد تا غذای خارج از منطقه راحتی خود را امتحان کنند و از یک یا دو نوشیدنی لذت ببرند، فقط به اندازه کافی قبل از بازگشت به AC.

فیونا اپس، مالک شرکت غذای دریایی Fresh Off the Boat می‌گوید: «خوشبختانه، وقتی غذاهای دریایی می‌خوریم، یخ زیادی در اطراف وجود دارد، بنابراین آن را سرد نگه می‌داریم».

اگر از برنامه ABC7 News استفاده می کنید، برای تماشای پخش زنده اینجا را کلیک کنید

حق چاپ © ۲۰۲۲ KGO TV. تمامی حقوق محفوظ است.