انحرافات شگفت انگیز مقصد بعدی القاعدی کجاست؟


انحرافات شگفت انگیز مقصد بعدی القاعدی کجاست؟

دیدارنیوز: پدیده ۲۳ ساله فوتبال ایران به احتمال زیاد یکی از شگفتی های نقل و انتقالات تابستانی و بازگشت به لیگ برتر خواهد بود.

فصل نقل و انتقالات تابستانی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، اما هنوز سرنوشت یکی از مهم ترین چهره های بازار تابستان مشخص نیست. مهدی قیدی ستاره ۲۳ ساله فوتبال ایران است که روزهای رویایی استقلال را سپری کرد اما پس از لژیونر شدن نتوانست عملکرد فوق العاده ای را از دست بدهد و به طرز عجیبی در لیگ ADNOC با لباس جوانان الاهلی افت کرد. و بازیکن روی نیمکت شد.

قیدی در ۲۶ بازی با تیم جوانان الاهلی تنها ۵ گل زد و چندین بار به دلیل عدم آمادگی از لیست جوانان الاهلی خط خورد و در نهایت با لئوناردو ژاردیم این خوب است – تیم سرشناس. مربی روی نام ستاره ایرانی خط قرمز کشید و او را کنار شاگردانش گذاشت و راهی اردوی پیش فصل صربستان شد تا جدایی القاعدی از جوانان الاهلی را رسما آغاز کند.

عمر خربین خرید جدید باشگاه الاهلی اماراتی است و با جذب او گفته می شود ژاردیم دیگر علاقه ای به حفظ قید در تیمش ندارد و خواستار حذف نام او از لیست تیمش به مدیران باشگاه شده تا مهدی قیدی. تبدیل به یک چهره برجسته در بازار نقل و انتقالات .. همه منتظرند تا سرنوشت و مقصد بعدی خود را تعیین کنند.

قائد مجیدی; آیا همکاری دوباره لغو شد؟
ستاره سابق استقلال در شرایطی به تیم اماراتی پیوست که قراردادی ۵ ساله امضا کرده و به سختی رضایت خود را جلب می کند. اولویت مدیران باشگاه شباب الاهلی در حال حاضر فروش قرضی القاعدی است و با توجه به فصل منتهی به جام جهانی، ستاره ایرانی نیز در تلاش است تا به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی و توانایی داشته باشد. برای انجام این کار. تجربه حضور دوباره در تیم ملی ایران، سفر با تیم ملی به قطر.

فرهاد مجیدی، مدیر فنی باشگاه اتحاد کلبا، پس از حضور مهدی قیدی در این تیم اماراتی، قصد داشت مهدی قیدی را به خدمت بگیرد، اما مذاکرات مدیران دو باشگاه اماراتی به جایی نرسید و گمان می رفت که قادی در سال ۲۰۱۸ تبدیل به طالب المجیدی شود. . فصل آینده لیگ امارات و همکاری مجدد با او اما به نظر می رسد سرمربی سابق استقلال شانس چندانی برای مالکیت باشگاه فوتبال ایران ندارد و مقصد بعدی قائدی فدراسیون کلبا نیست.

تیم سابق فرهاد دست روی قائدی می گذارد!
الوصل امارات خواهان جذب القاعدی است که در روزهای گذشته با مدیران باشگاه الشباب الاهلی مکاتبه کرده بود اما مذاکرات دو باشگاه هنوز به نتیجه نرسیده است و به نظر می رسد اولویت این تیم باشد. مدیران باشگاه القاعدی القاعدی را خارج از لیگ امارات می فروشند و این باعث شده است روند مذاکرات با این دو باشگاه اماراتی به سرعت و بدون نتیجه ادامه یابد.

فرهاد مجیدی، حامد کاویان پور، علیرضا نقبخت واحدی، ایمان مببل و محمدرضا خلعتبری از جمله بازیکنانی هستند که سابقه بازی در باشگاه الوصل امارات را دارند و مدیران این باشگاه امیدوارند القاعدی را جذب کنند اما مذاکراتی صورت نگرفته است. محل. به خوبی در حال پیشرفت است و آینده همکاری بین دو طرف نامشخص است.

بمباران استقلالی ها قائدی را قطبی می کند؟
نام مهدی کایدی در ماه های گذشته بارها در فضای مجازی اطراف استقلال به چشم می خورد و هواداران استقلال مشتاق بازگشت ستاره شماره ۱۰ سابق خود هستند و اگرچه مراحل جذب محمد محبی به پایان رسیده است اما به نظر می رسد سا بنتو سرمربی استقلال است. جدا از بحث انتصاب محبی، خواستار جذب کایدی نیز شد و از مدیران باشگاه خواست تا شرایط جذب مهدی کایدی را بررسی کنند. .

قیدی که روزهای خوشی را در استقلال سپری کرد، امیدوار است بتواند در بازگشت احتمالی خود به لیگ ایران و بازگشت به تیم ملی یک بار دیگر پیشرفت کند. البته موانعی پیش روی القاعدی برای بازگشت به لیگ ایران وجود دارد که رضایت باشگاه اماراتی و البته مسائل شخصی او را جلب می کند. و امروز سایت اماراتی “اسپورت” در خبری ویژه توضیح داد که باشگاه استقلال بار دیگر برای جذب مهدی قائدی اقداماتی انجام داده و برای جذب این ستاره ایرانی با باشگاه الوصل رقابت می کند.