امین آسیاپان، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان: تمرکز بر عملیات دانش بنیان. عملکرد خوبی در افزایش تولید و کیفیت محصول خواهیم داشت


امین آسیاپان، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان: تمرکز بر عملیات دانش بنیان.  عملکرد خوبی در افزایش تولید و کیفیت محصول خواهیم داشت

MeetNews | به نقل از روابط عمومی امروز ۲۴ فروردین امین آسیاپان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین به همراه معاونین خود و جمعی از مدیران شرکت از سایر قسمت های این شرکت بازدید کردند.

مدیرعامل این شرکت در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی، ضمن آرزوی قبولی طاعات، عبادات و تبریک سال نو به یکایک کارکنان شرکت و خانواده های محترمشان، گفت: در بازدید امروز از مجتمع خط تولید و پروژه های در دست اجرا، در راستای دستور مقام معظم رهبری که امسال به عنوان ارکان تولید دانش بنیان، اشتغالزایی، برای بررسی و اجرای فعالیت ها در مجموعه ۱۴۰۱ مزین شده است، پیشنهاد دادیم که پس از بررسی فنی. مسائل و ارزیابی های مربوط به آن، به زودی قادر به ایجاد فرصت های شغلی و رفع نیازهای گروه در افزایش کیفیت بر اساس استفاده از توانمندی های داخلی، شرکت های دانش بنیان و طرح های توسعه شرکت خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین در بازدید از محوطه کارخانه و فضای اجرای پست ۲۳۰ کیلوولت و ترانسفورماتور خانگی ۳۳ کیلو ولت گفت: با امید به داشتن پست مستقل و انتقال مطمئن برق طی چند ماه آینده. با برنامه ریزی های لازم، مناقصه این سمت را در دستور کار قرار خواهیم داد.
معاونت برنامه ریزی و توسعه به منظور تامین مصرف پایدار برق خط نورد و طرح توسعه صنعت فولاد، سناریوهای تامین برق کوتاه مدت و بلندمدت با ظرفیت های مختلف را ارزیابی کرد. هماهنگی با ذینفعان و سازمان های مربوطه انجام شد و توافقات اولیه حاصل شد. قرار است با احداث این نیروگاه، این نیروگاه در زمینه تامین برق به خودکفایی برسد. این امر علاوه بر ایجاد اشتغال موجب افزایش سودآوری و ثبات فرآیند تولید کارخانه می شود.

وی افزود: با همدلی، هم افزایی و نشاط شکل گرفته در این مجموعه، انشالله امسال همزمان با اجرای طرح توسعه شرکت توسعه فولاد و تغییر مسیر، فعالیت اجرایی پروژه احداث پست فرعی را آغاز خواهیم کرد. وضعیت شرکت از عالی به عالی

آقای آسیاپان در بخشی دیگر از صحبت های خود درباره وضعیت خط تولید گفت: به لطف خدا وضعیت تولید ما از نظر سفارشات و تولید پنل در وضعیت خوبی قرار دارد و قطعا به سمت افزایش کیفیت محصولاتی مانند سال گذشته.»

مدیرعامل این شرکت در خاتمه گفت: الحمدلله در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و تلاش همه کارکنان شرکت در سال جاری با تمرکز بر فرآیندهای شناختی برای افزایش تولید و کیفیت محصول ، عملکرد خوبی خواهیم داشت.”