امضای یک قرارداد ۱ میلیارد دلاری در مورد مناطق نفت خیز جنوب با سکوهای حفاری ملی بازسازی خواهد شد.


امضای یک قرارداد 1 میلیارد دلاری در مورد مناطق نفت خیز جنوب با سکوهای حفاری ملی بازسازی خواهد شد.

دیدارنیوز – سرویس خوزستان: در حاشیه بازدید از سکوی فاتح ۵۸ شرکت ملی حفاری ایران که امروز (دوشنبه ۲۸ شهریور ماه) انجام شد، گزارش سایت رسانه ای شرکت ملی نفت ایران، محسن خواستمهر از حمایت همه جانبه خود از این شرکت خبر داد. شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی نفتکش ۲۰۰ میلیون دلار برای بازسازی ناوگان حفاری این شرکت اختصاص داده اند که تکمیل شده است. با حمایت شرکت ملی نفت ایران.
وی گفت: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آمادگی دارد سالانه حدود ۴۰ میلیون دلار برای بحث بازسازی ناوگان ملی حفاری اختصاص دهد و اعتبار آن توسط شرکت ملی نفتکش ایران تضمین می شود.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه شرکت ملی حفاری ایران بخشی از بدنه اکتشاف نفت در صنعت نفت است، گفت: این شرکت نقش بی بدیلی در امور حاکمیتی دارد.

به گزارش «خستیمهر»، یکی از مهمترین اولویت های شرکت ملی نفت ایران در خصوص پایداری ناوگان حفاری و کمک به توسعه و پایداری این شرکت، مدیریت پایدار، نوسازی و بهسازی حدود ۷۴ دکل مورد استفاده در ملی ایران است. حفاری یک شرکت.

* حفاری ملی نماد اقتصاد مقاومتی در شرکت نفت است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: شرکت ملی حفاری نماد اقتصاد مقاومتی در شرکت ملی نفت ایران است. چرا که با کمک کارکنان این شرکت طی سال ها و پس از خروج شرکت های خارجی، وقفه ای در تولید نفت و گاز کشور ایجاد نشد.

خستمهر افزایش بهره وری را یکی از الزامات کاری شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد و افزود: پیش از این یک حفاری می توانست چهار حلقه چاه حفاری کند. بر این اساس لازم است اقدامات لازم برای رسیدن به این حد نصاب انجام شود.

وی تصریح کرد: شرط افزایش بهره وری در شرکت ملی حفاری ایران استفاده از فناوری روز و استفاده حداکثری از حدود ۱۷ هزار نفر از کارکنان این شرکت است که اغلب به عنوان نیروهای خارجی فعالیت می کنند.

* وضعیت شهدا اواخر دی ماه تغییر می کند

خجست مهر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ویژه نیروهای رکن سوم را از دستاوردهای مهم شرکت ملی نفت ایران در دولت سیزدهم برشمرد و افزود: اجرای این طرح علاوه بر طبقه بندی است. از مشاغل مختلف بر اساس تجربه و نوع کار به نیروها حقوق و پاداش پرداخت می شود.

وی در خصوص روند تغییر وضعیت نیروهای رکن سوم نیز تأیید کرد: دو ایثارگری مشمول اقلام «و» و «د» در شرکت ملی حفاری ایران بیش از ۲۵۰۰ نفر و تعداد آنها حدود ۱۵۰۰ نفر است. . قبلا تغییر کرده و بقیه افراد بر اساس ریسک ها هستند. آخرین نفری که در معاونت منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران داشتیم تا پایان دی ماه نیروی رسمی می شود.

معاون وزیر نفت با قدردانی از خادمان صنعت نفت و زحمتکشان، تکریم آنان را از وظایف سازمانی مدیران برشمرد و افزود: تلاش می شود تمامی امکانات لازم برای استفاده فعالان فراهم شود. نیروها به ویژه نیروی انسانی

* تامین ۷۵ میلیارد تومان اعتبار برای خدمت رسانی به زائران اربعین

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در پاسخ به این سوال که این شرکت چگونه خدمات خود را به زائران اربعین ارائه می کند، گفت: امسال دو ستاد تشکیل شد که یکی در جنوب کشور و دیگری در غرب کشور بود. کشور و از ماشین آلات لازم برای حمایت از زائران اربعین استفاده کردند.

وی افزود: در حوزه ستادی جنوب شرکت های ملی مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز اروندان و شرکت مهندسی و توسعه نفت و در حوزه ستادی در غرب کشور، متن، نفت پارس. . و گاز و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به ارائه خدمات می پردازد

وی با اشاره به تقدیر و تشکر مسئولان کشور و استانداران خوزستان، ایلام و کرمانشاه از خدمات شرکت ملی نفتکش ایران در ارائه خدمات به زائران حسینی، گفت: شرکت ملی نفت ایران از تمام امکانات خود برای ارائه خدمات به زائران حسینی استفاده می کند. خدمت رسانی به زائران مردم تا حد امکان