الزامات و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای ۲۰۲۲ کانادا


دیدارنیوز: اخذ ویزای کانادا و اخذ اقامت دائم یا موقت این کشور از طرق مختلف امکان پذیر است. با اخذ چند ویزای کانادا و با شرایط خاص می توانید به این کشور مهاجرت کنید. اما برخی از ویزاهای کانادا مانند ویزای دانشجویی کانادا و ویزای توریستی کانادا ویزای مهاجرتی محسوب نمی شوند. با این نوع ویزا فقط برای مدت معینی می توانید به کانادا سفر کنید. اما قوانین و مقرراتی برای تبدیل ویزای موقت به اقامت دائم وجود دارد. برای دریافت ویزای کانادا می توانید مراحل زیادی را طی کنید. اولین قدم این است که نوع ویزا را که قصد دریافت آن را دارید پیدا کنید. انتخاب کنید.

ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی کانادا با شرایط سنی و مالی خاص در این کشور امکان پذیر است. کانادا کشوری توسعه یافته است. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و تنها با ایالات متحده مرز زمینی دارد. دانشگاه های کانادا در سطح جهانی قرار دارند و جزو بهترین های دنیا هستند در نتیجه افراد زیادی علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه ها هستند. تحصیل در کانادا هم برای دانشجویان و هم برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. دانشجویان بین المللی با ویزای تحصیلی کانادا اجازه کار هم دارند. در نتیجه تا حدودی می توانند از عهده زندگی و تحصیل در کانادا برآیند. دانش آموزانی که قصد دارند مهاجرت تحصیلی به کانادا شما دارید؛ آنها باید با یک قیم قانونی به این کشور بروند.

این در حالی است که کانادا با فراهم آوردن فرصت های زندگی و توسعه عادلانه و برابر برای مردم و همچنین بهره مندی از بالاترین و مدرن ترین مراکز علم و دانش جهان، از شرایط ایده آلی نسبت به سایر کشورها برخوردار است. اما برای دستیابی به این شرایط ایده آل به خصوص برای ویزای تحصیلی کانادا، متقاضی ابتدا باید مدرک زبان انگلیسی را با توجه به مدرک تحصیلی خود به دانشگاه ارائه کند.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

شرایط ویزای دانشجویی کانادا

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید شرایط خاصی را داشته باشید. از مهمترین نکات مربوط به ویزای تحصیلی کانادا؛ اخذ پذیرش از مراکز آموزشی. شما باید از قبل با موسسه آموزشی که قصد تحصیل در آن را دارید تماس بگیرید و نامه پذیرش دریافت کنید. اما جدا از داشتن نامه پذیرش، داشتن تمکن مالی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای تحصیلی می باشد. به طور کلی اگر بخواهید به هر کشوری مهاجرت کنید و در آنجا ویزا بگیرید باید منابع مالی کافی داشته باشید. با اثبات مالی به دولت کانادا، نشان می دهید که می توانید از خود حمایت کنید.

اخذ ویزای کار کانادا

کسانی که قصد کار در کانادا را دارند. آنها باید برای ویزای کانادا اقدام کنند. ویزای کانادا انواع مختلفی دارد. ویزای کار کانادا می تواند به شما در مهاجرت به کانادا کمک کند. فرصت های شغلی زیادی در کانادا وجود دارد و مهاجرت کار به کانادا یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد. برای دریافت ویزای کار کانادا باید شرایط خاصی را داشته باشید. کانادا کشوری انگلیسی زبان است. در نتیجه برای مهاجرت به این کشور باید انگلیسی را روان صحبت کنید. برای ویزای کار، نمره آیلتس شما باید حداقل ۶.۵ باشد. قانون خاصی برای واجد شرایط بودن برای ویزای کار کانادا وجود ندارد. اما باید گفت؛ داشتن دیپلم دبیرستان مانند لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا به شما کمک می کند راحت تر کار پیدا کنید. برای اخذ ویزای کار کانادا حداقل یک سال سابقه کار الزامی است.

ویزای توریستی کانادا

راه های مختلفی برای اخذ ویزای توریستی کانادا وجود دارد. دو نوع ویزای توریستی کانادا وجود دارد. ویزای توریستی یکبار مصرف تنها به شما امکان می دهد یک بار وارد کانادا شوید و تا ۶ ماه در این کشور بمانید. اما با ویزای مالتیپل کانادا می توانید بدون محدودیت وارد کانادا شوید. اما مدت اعتبار این ویزای توریستی کانادا تنها ۶ ماه می باشد. شما روبرو هستید ویزای توریستی کاناداشما مجاز به کار و تحصیل در کانادا نیستید. اما در ویزای توریستی می توانید از کانادا برای خدمات بهداشتی استفاده کنید.

اطلاعات تکمیلی ویزای توریستی کانادا: yun.ir/f9xe9a

کانادا کشوری با جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و طبیعتی زیباست که گردشگران را از سراسر کشور به خود جذب می کند. سالانه میلیون ها گردشگر به طور قانونی برای دریافت ویزای توریستی کانادا به منظور گشت و گذار، تفریح ​​یا ملاقات با خانواده، دوستان و آشنایان به کانادا سفر می کنند. برای این منظور اگر قصد سفر به کانادا را دارید نیاز به مجوز ورود به این کشور و ویزای کانادا دارید.

اثبات تمکن مالی یکی از شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا می باشد.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

کسانی که مایل به درخواست ویزای توریستی کانادا هستند؛ آنها نباید سابقه کیفری داشته باشند. برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیز باید توانایی مالی خود را ثابت کنید. سلامت جسمانی یکی دیگر از شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا است. در مصاحبه ویزا، افسر مهاجرت باید متقاعد شود که شما پس از پایان اعتبار ویزا به کشور خود باز خواهید گشت.

آخرین نکته در اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور آسانتر از اخذ ویزای کشوری مانند آمریکا می باشد. به همین دلیل بسیاری از ایرانیان به کانادا مهاجرت می کنند. کانادا روابط دیپلماتیک با ایران ندارد، بنابراین اگر می خواهید ویزای کانادا بگیرید؛ باید به کشورهای همسایه ایران رفته و به سفارت یا کنسولگری کانادا در آن کشور مراجعه کنید. همچنین می توانید با کمک مشاوران ۷۲۴ آتلانتیک در این زمینه مدارک خود را به درستی دریافت کنید تا درخواست شما رد نشود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آتلانتیک ۷۲۴ (atlantic724.com) مراجعه کنید یا با کارشناسان مهاجرت ما تماس بگیرید.

تلفن: +۹۸ ۹۰۱۹۶۹۱۲ ۸۹ – +۸۵ ۶۵ ۰۷ ۹۱ ۲۱ ۹۸

آدرس: ایران – تهران – ملاصدرا – خیابان شیراز جنوبی – خیابان گرمسار شرقی – پلاک ۲۶ – طبقه پنجم

ایمیل: [email protected]