رژیم لاغری سریع

افزایش ۴ درصدی تولید برق نیروگاه رامین اهواز در سال ۱۴۰۰


با تولید بیش از ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار مگاوات برق

افزایش 4 درصدی تولید برق نیروگاه رامین اهواز در سال 1400

MeetNews | به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت: تولید برق توسط نیروگاه های حرارتی پایدارتر و مستمرتر از سایر نیروگاه های کشور است که باعث افزایش مصرف می شود. تجهیزات و قطعات نیروگاه ها.

وی گفت: نیروگاه گرمایشی رامین اهواز با قدمت ۴۱ ساله یکی از مهمترین مراکز صنعتی جنوب غرب ایران است که با تولید این انرژی حیاتی توانسته در ایجاد زیرساخت های دیگر و خدمت رسانی به مردم نقش بسزایی داشته باشد.

محمدی گفت: تنبیهات و چالش های اقتصادی از مهمترین دغدغه های ما در نگهداری و بهره برداری از واحدهای نیروگاهی در سال های اخیر بوده است، اما این موضوع نمی تواند اراده جدی و طراحی متخصصان نیروگاه برای تولید برق و خدمت رسانی به مردم را مختل کند.

محمدی اعتماد و حمایت از خلاقیت و دانش ارزشمند متخصصان نیروگاهی در اجرای پروژه های تعمیراتی با تمرکز بر بهره برداری اساسی از واحدها و ایجاد و بازسازی قطعات و تجهیزات در کارگاه های موجود در نیروگاه را از مهمترین آنها دانست. گام عملی مهم برای عبور از این تحریم ها و مشکلات اقتصادی.

وی با قدردانی از زحمات کارگران این مجتمع بزرگ گفت: در یک سال گذشته با وجود چالش های فراوان از جمله فرسودگی واحدهای تولید برق، کاهش سطح گاز مورد نیاز واحدها و نقدینگی. توانستیم ۹ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۴۱۰ مگاوات ساعت برق تولید کنیم.

آل محمدی با اشاره به اجرای تعمیرات میانی و رفع محدودیت های تولید واحدهای نیروگاه رامین در سال گذشته، ابراز امیدواری کرد تعمیرات واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۳ قبل از شروع فصل گرما به پایان برسد. اوج مصرف برق و این واحد تولیدی مجدداً به شبکه سراسری متصل می شود، دولتی باشد تا بتوانیم به ویژه تابستان آینده بهتر به مردم خدمت کنیم.

مدیرعامل نیروگاه رامین، به روز رسانی و اجرای طرح احیای واحدهای تولید برق این نیروگاه را که یکی از مهم ترین طرح های پیش روی صنعت برق کشور است، مهم ترین گام برای بهبود روند تولید عنوان کرد. از این گیاه برق در ایستگاه تولید رامن

شایان ذکر است، نیروگاه رامین اهواز که شامل ۶ واحد تولیدی است، بزرگترین نیروگاه حرارتی کشور است و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز مردم و صنایع استان خوزستان و حمایت از شبکه سراسری برق کشور دارد. .

افزایش 4 درصدی تولید برق نیروگاه رامین اهواز در سال 1400