افزایش دمای هوای تهران طی پنج روز آینده


افزایش دمای هوای تهران طی پنج روز آینده

دیدارنیوز: بر اساس بررسی راه‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان تهران امروز (۱۴ فروردین) نیمه ابری تا کاملا ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر گاهی وزش باد شدید به‌ویژه در جنوب و غرب پیش‌بینی می‌شود. افزایش تدریجی دما را مشاهده کنید.

بر اساس بررسی راهداری و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران امروز (۱۴ فروردین) نیمه ابری تا کاملا ابری همراه با وزش باد در بعدازظهر گاهی وزش باد شدید به ویژه در جنوب و غرب (گاهی وزش باد بسیار شدید همراه با باد شدید) است. درجه حرارت). در مناطق و ارتفاعات مستعد رگبار، رعد و برق و تگرگ پیش بینی می شود.

جمعه تا یکشنبه (۱۲ تا ۱۴ فروردین) آسمان صاف گاهی نیمه ابری (شنبه شب) در برخی ساعات همراه با وزش باد و دوشنبه (۱۵ فروردین) گاهی وزش باد شدید به ویژه در نواحی پیش بینی شده جنوبی و غربی. طی این پنج روز شاهد افزایش تدریجی دما نیز خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با دمای منفی ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بود.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۴ فروردین) صاف، نیمه ابری همراه با وزش باد و وزش باد شدید گاهی با حداقل دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و روز شنبه (۴ فروردین) قسمتی خواهد بود. ابری و به تدریج ابری. و گاهی وزش باد با دمای منفی ۱۵ درجه و حداکثر ۲۶ درجه سانتیگراد.