افزایش باند برای پدرو آلبرتو هرناندز، متهم به ضربات مکرر دارن لوئیس ۶ ساله با ماشین – DL-IT


هیوستون، تگزاس (KTRK) – قرار وثیقه مردی که متهم به ضرب و شتم مکرر پسربچه ۶ ساله در خودرویش بود، در جلسه دادگاه روز سه شنبه مطرح شد.

پدرو آلبرتو هرناندز، ۵۲ ساله، متهم به قتل و DWI است – حداقل سومین جنایت او.

وثیقه او ابتدا ۶۰۰۰۰۰ دلار تعیین شد، اما روز سه شنبه به ۹۵۰۰۰۰ دلار افزایش یافت – ۸۵۰۰۰۰ دلار برای قتل و ۱۰۰۰۰۰ دلار برای اداره آب و فاضلاب.

ویدیوی بالا به گزارش قبلی پیوند داده شده است.

سوابق حاکی از آن است که هرناندز در زمان وقوع حادثه همچنان به دلیل محکومیت در شهرستان فورت بند در سال ۲۰۲۰ تحت نظر بود. در طول دوره آزمایشی، هرناندز قادر به نوشیدن نبود و باید یک دستگاه قفل احتراق را روی ماشین خود نصب و نگهداری کند.

اعتقاد بر این است که دادگاه بر اساس آخرین ادعاها تلاش خواهد کرد تا تعلیق را لغو کند.

بیشتر بخوانید: ‘خنده’: پدربزرگ به تنهایی وقتی با یک کودک ۶ ساله برخورد کرد به ABC13 در مورد راننده متهم به DWI می گوید.

پسر ۶ ساله ای که مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد دارن لوئیس است. پدربزرگش آنجا بود که دارن زیر کامیونی گیر کرد که به گفته خودش چندین بار او را زیر گرفته بود.

دانا هوبارد پدربزرگ دارن به ABC13 گفت: «من فقط روی زمین نشستم و او را گرفتم. نبضش را حس کردم و گفتم: نبض داریم. شخصی با ۹۱۱ تماس گرفت تا به نوه من کمک کند. آخرین نفسم را بکش و دستم را ول کن، خیلی درد می کند.

هابارد گفت که نوه هایش برای شام در خانه او بودند که تصمیم گرفتند برای صرف میان وعده در بلوار لیوود در جنوب غربی هیوستون از خیابان عبور کنند. نوه اش در حال عبور از پارکینگ توالت بود که کامیون را دید.

از سمت چپ من وارد شد و نوه ام را زد. هوبارد گفت: «او خیلی به من نزدیک بود. موفق شدم ماشینش را بزنم تا بفهمم چه اتفاقی افتاده است. داشتم می دویدم گفتم: نوه ام را زدم. او ایستاد، دوباره پیاده شد، دوباره نوه ام را زیر گرفت و کامیونش را بالای سرش گرفت.

داستان اصلی: اسناد نشان می دهد که یک مظنون پس از چاقو زدن به یک قاتل نوجوان در لوید به قتل متهم می شود.

هوبارد گفت که راننده به او لبخند زد و فریاد زد که نوه‌اش پیاده شود، بنابراین او در ورودی را باز کرد.

هابارد گفت: “من به او حمله کردم زیرا می خندید و فکر می کردم خنده دار است.”

پلیس گفت هرناندز قبلاً اعتراف کرده بود که چهار آبجو نوشیده است.

– اجازه دادند فرار کند. هابارد گفت: “گاو نر باید در جایی توقف کند.” “آدم باید مسئول اعمال خود باشد. دیگر نیازی به فشار دادن مچ دست نیست.

دارن اوتیستیک بود، اما پدربزرگش گفت که او می‌دانست چگونه عشق خود را نشان دهد و در حال یادگیری گفتن کلمات بیشتر است.

هابارد گفت: «این قسمت سخت است. او می‌دانست که می‌تواند چه کسی باشد، حتی با وجود ناتوانی‌اش، اما می‌دانست که نمی‌تواند به تمام پتانسیل‌هایش برسد.»

هابارد از نوه اش می خواهد که قلب مهربان او را به یاد بیاورد. از دارن یک برادر کوچکتر و عموزاده هایی باقی مانده است که او اغلب از آنها مراقبت می کند. او همیشه فدورا توسط یکی از عموزاده های کوچکترش می پوشید که به افتخار او آن را می پوشید و خرس عروسکی اش را در دست داشت.

هابارد گفت: «او بچه دوست داشتنی و محترمی بود. او یک پسر کوچک ناز است. او همیشه همه را در آغوش می گرفت.

همسر هرناندز با ABC13 صحبت کرد و می خواست به خانواده اش بگوید که چقدر متاسف است و چقدر دلش برای آنهاست. او ادعا می کند که شوهرش قبلا مشروب نمی خورد و گفت که ماشینش بدون الکل سنج کار نمی کند.

حق چاپ © ۲۰۲۲ KTRK-TV. تمامی حقوق محفوظ است.