رژیم لاغری سریع

اش بارتی شماره یک جهان در ۲۵ سالگی بازنشسته شد – NBC Chicago – Catamaran news 25


اش بارتی که اولین عنوان WTA خود را برای ۱۱۴ هفته متوالی کسب کرد، در سن ۲۵ سالگی بازنشسته می شود.

در یک ویدیوی تقریبا شش دقیقه ای که روز سه شنبه در اینستاگرام منتشر شد، بارتی با کیسی دالاکوا، تنیسور استرالیایی درباره تصمیم خود برای بازنشستگی از تنیس صحبت کرد.

بارتی گفت: “از شما برای همه کارهایی که تنیس برای من انجام داده است متشکرم.” او تمام رویاهایم و بیشتر از آن را به من داده است، اما می دانم که وقت آن رسیده است که به دنبال رویاهای دیگر بروم و موشک را رها کنم.

بارتی از زمانی که در سال ۲۰۱۰ در سن ۱۵ سالگی حرفه ای شد، رکورد ۳۰۵-۱۰۲ را به نام خود ثبت کرده است که شامل ۱۵ عنوان حرفه ای و سه قهرمانی در گرند اسلم است.

بارتی نماینده استرالیا در المپیک توکیو بود، جایی که در دور اول انفرادی زنان با مشکل مواجه شد و فقط سعی کرد با استورم سندرز به مدال برنز دوضرب زنان برگردد.

بازنشستگی او برای بسیاری غافلگیرکننده بود، اما بارتی گفت که مدتی است که این اختلاف بین افراد نزدیک به او وجود داشته است.

او گفت: «این چیزی است که مدت‌ها به آن فکر می‌کردم و لحظات بسیار خوبی را در دوران حرفه‌ای خود داشتم، این لحظات عالی هستند.

دو مورد از لحظات بزرگ – پیروزی های گرند اسلم در ویمبلدون و اوپن استرالیا – سال گذشته اتفاق افتاد.

“سال گذشته ویمبلدون برای من به عنوان یک فرد بسیار تغییر کرده است، و به عنوان یک ورزشکار تمام زندگی ام را برای رسیدن به یک هدف سخت کار کرده ام و توانستم آن را به اشتراک بگذارم. این برای بسیاری از مردم باورنکردنی است، اما این برای من بود. وظیفه برنده شدن در ویمبلدون. رویا، رویای واقعی که در تنیس می خواستم، شاید واقعاً دیدگاه من نباشد.

بارتی ادامه داد که بعد از تورنمنت ویمبلدون “احساس غلیظی” دارد.

بارتی گفت: “تنها بخش کوچکی از من راضی بود، پس از چالش افتتاح استرالیا، کار خوبی انجام ندادم.” “فکر می کنم بهترین راه برای من – بهترین راه – جشن گرفتن یک دوره فوق العاده از حرفه تنیس من است.”

به کسانی که تبلیغات بارتلو را در اوج حرفه اش زیر سوال بردند، گفت که تصمیم خود را می داند اما با آن راحت است.

بارتی گفت: “من می دانم که مردم ممکن است این را درک نکنند، و این اشکالی ندارد.” “من با آن موافقم زیرا می دانم که Ash Party، به عنوان یک فرد، رویاهای زیادی دارد که می خواهد دنبال کند که لزوماً شامل سفر به دور دنیا، دور از خانواده و دور از خانه نیست. اینجا جایی است که من همیشه داشته ام. می خواستم باشم، اینجا جایی است که در آن بزرگ شدم.»

او همچنین گفت که احساس راحتی می کند که تنیس را به عنوان یک موفقیت ترک کند زیرا می دانست که “همه چیز” را در اختیار دارد.

بارتی گفت: “می دانستم که از نظر فیزیکی چیزی برای دادن ندارم و این برای من یک موفقیت بود.” من تمام تلاشم را برای این ورزش زیبای تنیس انجام داده ام و واقعا از آن راضی هستم و این موفقیت من است. من هرگز از دوست داشتن تنیس دست نمی کشم. این همیشه بخش مهمی از زندگی من خواهد بود، اما در حال حاضر مهم است که از مرحله بعدی زندگی خود به عنوان یک شخص لذت ببرم، نه Ash Party، یک روشن بین. “