اشاره مالکین بر پنگوئن ها بر رنجرز در ۳OTs در بازی ۱ چیره می شود – Raft25 news


نیویورک – Evgeni Malkin یک انحراف ۵:۵۸ را در وقت اضافه سوم به ثمر رساند و باعث شد پیتزبورگ پنگوئنز ۴-۳ بر نیویورک رنجرز در بازی ۱ سری بازی های دور اول خود سه شنبه شب پیروز شود.

جیک گوئنتزل دو بار گلزنی کرد و برایان روست یک گل و دو امتیاز برای پنگوئن ها به دست آورد. سیدنی کرازبی نیز دو دستیار داشت. کیسی دی اسمیت قبل از ترک بازی در نیمه دوم وقت اضافه ۴۸ سیو داشت. لویی دومینگو که تنها در دو بازی در طول فصل عادی حضور داشته است، وارد زمین شد و ۱۷ اره داشت.

روی گل پیروزی، مالکین با یک شوت از راه دور از جان مارینو بر روی ایگور شسترکین، دروازه بان رنجرز، جلوتر از دروازه قرار گرفت.

مالکین که در وقت دوم به گل دیرهنگام روست نیز پاس گل داد، گفت: می دانیم که اگر درست بازی کنیم، هوشمندانه و سخت بازی کنیم، می توانیم در هر بازی پیروز شویم. فکر می کنم ما مستحق برد امشب بودیم.

کریس کریدر یک گل و یک دستیار داشت و آدام فاکس و اندرو کاپ نیز برای رنجرز گلزنی کردند. میکا زیبا نژاد دو دستیار داشت. شسترکین با ۷۹ سیو به پایان رسید و با رکورد NHL 85 سیو، جوناس کورپیسالو از کلمبوس در بازی تکراری ۲۰۲۰، دوم شد.

بازی ۲ از بهترین های این هفت سری، پنجشنبه شب در نیویورک قبل از انتقال به پیتسبورگ برای دو بازی برگزار می شود.

شسترکین یک سیو خوب روی Rust 7:38 در وقت اضافه دوم داشت. در فاصله ۲:۳۶ دقیقه مانده به پایان وقت، روست نیز یک شوت از روی تیرک دروازه داشت.

Rust گفت: “این یک بازی تکراری در برابر یکی از رقبای ما است.” ما می دانستیم که بازی خوب، سریع و سختی خواهد بود و این چیزی است که به دست آوردیم.

دسمیت در حین توقف بازی نزدیک به نقطه میانی وقت اضافه دوم، ظاهراً به نفع یک پا در ساعت ۹:۱۸، یخ را ترک کرد. او جای خود را به Domingue داد که ۱۴ سیو در این دوره داشت و رنجرز در ضربات ۱۹-۱۷ جلو افتاد.

دومینگو گفت: “شما فکر می کنید عصبی خواهید شد.” “این فقط سرگرم کننده بود… من واقعاً بیشتر هیجان زده بودم.”

رنجرز در وقت اضافه اول ۱۲-۹ پنگوئن ها را شکست داد. گوئنتزل بهترین فرصت این دوره را داشت و در فاصله ۲:۴۲ دقیقه مانده به پایان شسترکین به تیر دروازه برخورد کرد.

شسترکین روی شوت کسپری کاپانن یک سیو عالی انجام داد، در حالی که او به زمین رفت توپ را از هوا بیرون کشید و با ۵:۰۸ باقی مانده در رده سوم تقسیم شد و او را ۳ مساوی نگه داشت. او شعارهای “I – Gor! – Gor!” از جمعیت مدیسون اسکوئر گاردن.

فیلیپ چیتیل تقریبا ۴-۳ رنجرز را در فاصله ۳:۱۰ باقی مانده شکست داد. کاپو کاکو به سمت تور حرکت کرد و او و مدافع پنگوئن برایان دومولین به دسمیت ضربه زدند. کاکو که روی یخ افتاد، پوک را به جلو برد و چیتیل آن را وارد کرد. با این حال، پنگوئن ها به چالش کشیدند و پس از بررسی ویدیویی، گل برای مهار دروازه بان ها ممنوع شد.

پنگوئن‌ها پس از تاثیرگذاری در دوره اول، در مرحله دوم قدرتمند ظاهر شدند و در ۱۰ دقیقه اول ۱۷ بر ۳ رنجرز را شکست دادند و در این دوره با نتیجه ۲۵ بر ۸ شکست دادند.

با این حال، رنجرز از یکی از موقعیت‌های خود استفاده کرد، زمانی که کاپ پاس رایان استروم را دریافت کرد و یک ضربه سیلی بین دایره‌ها روی دسمیت شلیک کرد و در ساعت ۳:۰۸ بازی را ۲-۰ کرد. کاپ که در ۱۶ بازی ۸ امتیاز و ۱۰ پاس گل به دست آورد و پس از دریافت از وینیپگ در ضرب الاجل تجاری، پس از از دست دادن دو بازی آخر فصل به دلیل آسیب دیدگی پایین تنه، به ترکیب بازگشت.

چند ثانیه پس از اینکه شسترکین یک توقف درخشان برای انکار کریس لتانگ انجام داد، گوئنتزل پنگوئن ها را به داخل یکی کشید و در ساعت ۴:۳۲ به پاس کرازبی از مقابل دروازه بان نزدیک شد. این بیست و هفتمین گل تکراری او در ۵۲ بازی او بود.

گوئنتزل وقتی پاس دیگری از کراسبی دریافت کرد و برای دومین ثانیه شب خود به شسترکین ضربه زد، بازی را با ۸:۱۳ به تساوی کشاند. ششمین بازی چند نفره حرفه ای او در پلی آف به او ۲۸ گل در ۵۲ بازی پس از فصل به ثمر رساند.

در حالی که رنجرز بلافاصله پس از سوت زدن پاتریک نمث برای نگه داشتن خود، رنجرز را به جلو بازگرداند، زیرا او یک پاس برتر از زیبا نژاد دریافت کرد، اسکیت وارد شد و با ۲:۵۳ دقیقه چپ در میانه زمان، از سمت راست به دسمیت ضربه زد.

سپس از جیکوب تروبا از رنجرز خواسته شد تا سوار شود و به پنگوئن ها به مدت ۴۳ ثانیه برتری ۵ بر ۳ داد. در چند ثانیه مانده به پنالتی اول، روست در مجموع ۳ بازی را به تساوی کشاند و ضربه مالکین را ۱:۳۰ به پایان رساند.

رنجرز در وقت اول ۱۵ بر ۱۰ پنگوئن ها را شکست داد. نیویورک با ۱۱ ضربه در ۹ دقیقه اول به میدان رفت و دوره ابتدایی را با برتری ۱۹ بر ۱۰ به پایان رساند.

رنجرز اولین پاور پلی بازی خود را زمانی انجام داد که تدی بلوگر در ساعت ۸:۵۸ به دلیل اسلش از زمین اخراج شد. آنها فقط ۲۱ ثانیه بعد از آن استفاده کردند، زمانی که فاکس پاسی از زیبانید از دایره چپ دریافت کرد، در سمت راست اسکیت زد و یک شوت از میان ترافیک به گوشه بالا سمت چپ برای اولین گل تکراری حرفه ای خود شلیک کرد.

سنگ نوردی

مالکین با جارومیر جاگر به رده سوم لیست گل های تکراری فرنچایز با رتبه ۶۵ برابری کرد. … کرازبی اکنون ۱۲۴ دستیار در پلی آف دارد و جاگر را برای رتبه نهم در لیست حرفه ای NHL پیشی می گیرد. … کریدر بیست و چهارمین گل پس از فصل خود را به ثمر رساند و با استیو ویکرز به مقام ششم در تاریخ حق امتیاز دست یافت.