رژیم لاغری سریع

استیو پن به شدت به مایک پنس هشدار داد که از حذف رای “به گور تو” در سال ۲۰۲۰ امتناع خواهد کرد.


استیو پن به شدت به مایک پنس هشدار داد که معاون سابق رئیس جمهور تصمیم خواهد گرفت که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را لغو نکند. [his] خطرناک “.

اظهارات بنین پس از آن بیان شد که پنس علناً از خودداری خود از تصرف فرآیند صدور گواهینامه کالج انتخاباتی در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ برای باطل کردن پیروزی جو بایدن دفاع کرد. پنس با تاکید بر اینکه تنها معاون رئیس جمهور صلاحیت اعلام نتایج انتخابات را دارد، گفت: ترامپ اشتباه کرد.

بن در پادکست خود “اتاق جنگ” را روی انبردست خالی کرد. “اینو ببر سر قبرت، باشه؟” زیرا نشانه خواری است».

او همچنین بن پنس را به دلیل حفظ سوگند خود و قانون اساسی در مواجهه با ترامپ عصبانی و موجی از شورشیان در کنگره، “بزدل” خواند.

گفت: اینجا سرم می شکند. من نمی توانم انبردست را تحمل کنم.

انتخاب عبارت “به گور تو” اهمیت ویژه ای داشت، زیرا در ۶ ژانویه، شورشیان خواستار “دار آویختن” پنس به دلیل نافرمانی از دستورات ترامپ و ساختن چوبه دار در نزدیکی کاپیتول هیل شدند.

متعاقبا، جیم آکوستا، خبرنگار CNN، بان را یک “معما” و “تهدیدی بزرگ” برای معاون سابق رئیس جمهور توصیف کرد. (ویدیو بالا را تماشا کنید).

در تابستان امسال، بن در انتظار محاکمه به دلیل توهین به کنگره به دلیل امتناع از شهادت در کمیته انتخابات مجلس نمایندگان برای تحقیق در مورد قیام ۶ ژانویه است.

پنس این اظهارات را در جریان سخنرانی در اورلاندو برای صدها عضو محافظه‌کار جامعه فدرال، یک هفته پس از آن که ترامپ پیشنهاد عفو احتمالی برای شورشیان را در ۶ ژانویه در صورت انتخاب مجدد داد و از پنس خواست «تحقیق» کند، بیان کرد. “

پنس گفت: “ریاست جمهوری متعلق به مردم آمریکا و فقط به مردم آمریکاست.” صادقانه بگویم، هیچ ایده غیر آمریکایی‌تر از این ایده وجود ندارد که هر کسی می‌تواند به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده انتخاب شود.»

ترامپ به سخنرانی جمعه شب پنس پاسخ داد و بار دیگر به طور غیرمنطقی اصرار کرد که پنس حق دارد از رای دادن به “تقلب انتخاباتی” خودداری کند – که رئیس جمهور سابق هنوز مدرکی درباره آن ارائه نکرده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر