استیون اوبری به دلیل قتل ایرا توبولوفسکی وکیل دالاس دستگیر شد – دی ال آیتی dl-it


دالاس (CBSDFW.COM) – این یکی از برجسته ترین قتل های حل نشده در دالاس بود. این تا ۲۷ آوریل ۲۰۲۲ بود که پلیس دالاس اعلام کرد که به دلیل قتل وکیل برجسته دالاس ایرا توبولوفسکی دستگیر شده است.

توبولوفسکی مرده پیدا شد، تقریباً شش سال پیش در گاراژ خودش زنده در آتش سوخت. استیون اوبری اکنون در شهرستان بروارد فلوریدا دستگیر شده و به قتل توبولوفسکی متهم شده است.

steven-aubrey.jpg
استیون اوبری به دلیل تهدید تروریستی / جنایات دیگر در پرونده ایرا توبولوفسکی وکیل مقتول دالاس متهم شد.

کلانتر بروارد

اوبری از روز اول مظنون اصلی بوده است. پلیس دالاس گفت که هرگز با تحقیقات او همکاری نکرده است.

در سال ۲۰۱۶، اوبری درگیر یک نبرد قانونی با بستگان خود بود که توبولوفسکی آن را نمایندگی می کرد. این وکیل ۶۸ ساله به دلیل تهدید و آزار و اذیت ادعایی علیه اوبری شکایت افترا داد.

بنابراین، هنگامی که وکیل با بنزین پاشیده شد و گاراژ خانه او در دالاس شمالی را به آتش کشیدند، کارآگاهان قتل به سرعت روی اوبری متمرکز شدند.

کریستین لومان معاون مدیر اطلاعات عمومی DPD گفت: “اوبری مورد بازجویی قرار گرفت. او از صحبت با کارآگاهان ما خودداری کرد، اما او یکی از افراد علاقه مند به پرونده بود.”

کارآگاهان به زودی خانه اوبری را بازرسی کردند و مخازن پروپان و یک مته الکتریکی را ضبط کردند. مقامات بر این باور بودند که شخصی از طریق سوراخی که در حصار حیاط خلوت توبولوفسکی ایجاد شده بود، از او جاسوسی کرده است.

امروز، تقریباً ۶ سال پس از جنایت، DPD اعلام کرد که اوبری در شهرستان بروارد فلوریدا دستگیر شده است و متهم به قتل خواهد شد.

لومان گفت: «ما وارد پیشینه واقعی این شواهد نخواهیم شد، فقط بحث توسعه اطلاعات، شواهد و داشتن دلیل احتمالی برای این دستگیری بود.

اوبری علنا ​​دست داشتن در این قتل را رد کرده است. کارآگاهان در حال تلاش برای استرداد او و بازگرداندن او به دالاس هستند.