از توقف بهره برداری از پالایشگاه نفت مسجد سلیمان در هزارتوی اداری تا علاقه نماینده شهر به توانمندی های آفریقا و آمریکای لاتین.


از توقف بهره برداری از پالایشگاه نفت مسجد سلیمان در هزارتوی اداری تا علاقه نماینده شهر به توانمندی های آفریقا و آمریکای لاتین.
بر اساس گزارش ها دیدارنیوز_ خوزستان| در شرایطی که راه اندازی پالایشگاه نفت مسجدسلیمان می تواند گامی برای بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی این شهر باشد، اما نماینده آن درگیر مسائلی است که اولویت کمتری دارد.

راه اندازی مسجد نفت سلیمان با توجه به وضعیت کنونی بیکاری جوانان و آمار بالای خودکشی که یکی از دلایل آن بیکاری است، کار بسیار بزرگی است.

اما در این مورد خبر کارشکنی برخی افراد نسبت به راه اندازی پالایشگاه نفت سلیمان از هر سو شنیده می شود تا جایی که ائمه جمعه سلیمان و لالی صحبت کردند. چندین بار در مورد راه اندازی این پروژه بزرگ.

در این بین می بینیم که ورناصری، نماینده فعلی مسجدسلیمان که باید حمایت خود را از راه اندازی پالایشگاه نفت نشان دهد و از این طریق می تواند در ابتدا از سنگ اندازی جلوگیری کند – حتی در کمال ناباوری از حلقه خود خارج شود. توانمندی های سیاسی و اقتصادی آفریقا و آمریکای لاتین در قالب یک کمیته.

در شرایطی که امنیت مردم قطع شده بود و ورناصری باید تذکرات لازم را به مسئولان و همچنین تذکر لازم به وزیر کار برای تعویق راه اندازی پالایشگاه نفت می داد، اما می بینیم که وی وقت خود را صرف نمایندگی چیزهایی می کند که هیچ راهی برای مردم ندارند.

در اینجا ضرب المثلی می آید که می گوید نور خانه به مسجدالحرام می رود.