ارائه بارنز در سنا ممکن است با حضور سیاه پوستان در میلواکی انجام شود


میلواکی (AFP) – او صبح یکشنبه در کنار منبر کلیسای باپتیست مبلغان پادشاه سلیمان در صبح یکشنبه دموکرات می ایستد.

میلواکی (AFP) – ماندلا بارنز، نامزد دموکرات سنا، صبح یکشنبه در کنار منبر کلیسای باپتیست میسیونری پادشاه سلیمان ایستاد و در گروه کر موعظه کرد – آنها با لباس های آبی و طلایی پشت سر او جمع شدند.

او در مورد مسائلی که می‌دانست برایشان مهم است صحبت می‌کرد: جنایت، شغل، تورم، به نمازگزاران، بیشتر افراد مسن که صندلی‌ها را پر کردند، اطمینان داد.

این یک استراتژی معمولی برای هر دموکراتی است که می خواهد در ایالتی پر زرق و برق در ویسکانسین پیروز شود – به میلواکی بروید، با کلیساهای سیاه پوست صحبت کنید و با کلیساها عکس بگیرید. بخشی از رای‌دهندگان باید با بارنز، که در بخش عمده سیاه‌پوست شمالی میلواکی بزرگ شد و ابتدا به‌عنوان سازمان‌دهنده و سپس به‌عنوان نماینده ایالت وارد سیاست شد، همخوانی داشته باشند.

در حالی که معاون فرماندار بارنز تلاش می کند تا اولین سناتور سیاه پوست ویسکانسین شود، شانس او ​​برای رویارویی با سناتور ران جانسون برای دو دوره ممکن است به نحوه ارتباط او با رأی دهندگان در اینجا بستگی داشته باشد. آنقدر کند که همیشه در تعداد زیادی شرکت نمی کردند.

کشیش گرگ لوئیس، یکی از سازمان‌دهندگان بانفوذ جامعه سیاه‌پوستان در میلواکی، در مصاحبه‌ای گفت: “جمعیت سفیدپوست ما در وسط تقسیم می‌شود و رای دهندگان اقلیت تصمیم خواهند گرفت. هر کسی که به آن رای دهند برنده است.”

بارنز می‌داند که اکثر مردان پادشاه سلیمان در حال حاضر در گوشه او هستند و برخی قبلاً به او رای داده‌اند. این رای دهندگان قدیمی سیاهپوست مذهبی نیستند که باید نگران بسیج باشند. اینها پسران، پسران، پسران و نوه های نمازگزارانی هستند که سازمان دهندگان جامعه آنها را نسلی ناراضی و بی تفاوت توصیف می کنند.

بارنز به جمع حاضران گفت: “از شما می خواهم کمک کنید تا با افراد دیگر صحبت کنید – برخی از دوستان، برخی از اعضای خانواده، برخی از همسایگان.” اگر از هر کدام ۵ تا ۱۰ عدد جمع کنیم، می توانیم این بازی را ببریم.”

برای بارنز، که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد در یکی از معدود رقابت‌هایی که می‌تواند برای کنترل سنا حرکت کند، کمی از جانسون عقب‌تر است، این به معنای رسیدن به افرادی مانند جو لوئیس گوردون دوم است.

گوردون، ۳۲ ساله، بارنز را در کمپینی برای سلامت مادران سیاه پوست در اواسط اکتبر ملاقات کرد. وقتی دوست دخترش ماکوریا مورو به بحث پیوست، گوردون کنار دختر دو و نیم ماهه آنها نشست و گفت که “خیلی” در مورد بارنز نمی داند. او گفت از زمانی که باراک اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد، رای نداده است.

او گفت: «مانند سایرین در جامعه، ما واقعاً به رأی دادن یا نژاد یا هر چیز دیگری اهمیت نمی دهیم، زیرا احساس می کنیم به هر حال صدایمان شنیده نخواهد شد».

گوردون پس از دیدن شخص بارنز گفت که به او رای خواهد داد.

گوردون گفت: “وقتی که او آمد و او را دیدم و دیدم او یک فرد واقعی است، احساس متفاوتی نسبت به او داشتم.” او هم مثل ماست.”

در دو هفته منتهی به روز انتخابات، کمپین بارنز دسترسی خود را به رای دهندگان جوان سیاه پوست از طریق رویدادهایی در اتحادیه های دانشجویان سیاه پوست و سایر نقاط جامعه دو برابر کرد. آنها همچنین میلیون ها دلار سرمایه گذاری می کنند تا به رای دهندگان جوان رنگین پوست در پلتفرم های استریم مانند YouTube و Spotify دسترسی پیدا کنند. خود اوباما روز شنبه برای گردهمایی در دبیرستان میلواکی شمالی در شهر خواهد بود، بخشی از نمایش اسامی میهن پرستانه که آنها برای حمایت از بارنز از آنها بازدید کرده اند.

مدی مک دانیل، سخنگوی ستاد انتخاباتی بارنز گفت: ماندلا یک برنامه مبارزاتی قوی برای ارتباط با رای دهندگان سیاه پوست در میلواکی اجرا کرده است و این کار را تا روز انتخابات و بعد از آن ادامه خواهد داد.

جمهوری خواهان از آرای خود دست نمی کشند. آنها اولین دفتر خود را در مرکز شهر در سال ۲۰۲۰ افتتاح کردند به این امید که برخی از وفادارترین حامیان دموکرات را جذب کنند. بر اساس نظرسنجی جامع AP VoteCast که از بیش از ۱۱۰۰۰۰ رأی دهنده در سراسر کشور انجام شده است، از هر ۱۰ رأی دهنده سیاه پوست، ۹ نفر در سال ۲۰۲۰ از جو بایدن حمایت می کنند.

برای میشل ویلکینز، ۲۷ ساله، که در بحث سلامت مادر که گوردون در آن شرکت کرد، شرکت کرد، این انتخابات اولین بار در مدتی است که احساس می کند رای او می تواند تفاوت ایجاد کند. او گفت که حمایت قوی بارنز از حقوق سقط جنین و مادران سیاه پوست با او طنین انداز شده است.

او گفت: “ما به کسی نیاز داریم که برای آمریکایی های آفریقایی تبار بجنگد.” و نه تنها مردان، بلکه زنان نیز. به خصوص با رو در مقابل وید.”

رای دهندگان سیاه پوست مسن تر، مانند خاله ها و مادربزرگ های شاه سلیمان، گفتند که قصد دارند اعضای خانواده خود را برای رای دادن تحت فشار قرار دهند. در تظاهرات بارنز، فانی هریس، ۶۹ ساله، از واواتوسا، از فداکاری های جنبش حق رأی سیاهان صحبت کرد و آن را یک وظیفه خواند: «اجداد ما سخت کار کردند تا بتوانیم رای دهیم.

نماینده گوئن مور که سیاه‌پوست است و اکثریت میلواکی را نمایندگی می‌کند، ابراز نگرانی کرد که مسائل عمده کنونی – همه‌گیری، تورم و افزایش جرم و جنایت – بسیاری از خانواده‌های سیاه‌پوست را در معرض خطر قرار داده است که به رای گذاشته می‌شوند.

او گفت: “وقتی نگران زنده ماندن هستید، گاهی اوقات رای دادن در اولویت نیست.”

___

هارم فین هویزن یکی از اعضای آسوشیتدپرس/کمیته گزارش‌دهی برای ابتکار اخبار وزارت امور خارجه آمریکا است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که خبرنگاران را در اتاق های خبری محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل محرمانه گزارش دهند. Venhuizen را دنبال کنید توییتر.

___

برای پوشش کامل دوره های میان دوره ای در https://apnews.com/hub/2022-midterm-elections و در توییتر در https://twitter.com/ap_politics، AP را دنبال کنید.

برای آشنایی بیشتر با مسائل و عوامل مؤثر بر انتخابات میان دوره ای به https://apnews.com/hub/explaining-the-elections مراجعه کنید.

حق چاپ © ۲۰۲۲ Associated Press. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر کرد، پخش کرد، نوشت یا دوباره توزیع کرد.