احضار برخی از چهره ها برای دادستانی عمومی. از گل محمدی و شکردوست تا حسن عباسی


احضار برخی از چهره ها برای دادستانی عمومی.  از گل محمدی و سلحشور تا حسن عباسی

دیدارنیوز: قوه قضائیه از احضار برخی از شخصیت ها به دادسرای عمومی برای توضیح در مورد انتشار مطالب غیرمستند یا توهین آمیز خبر داد.

به گفته قوه قضائیه، محمود صادقی، پروانه سلاچهور و یحیی گل محمدی از جمله احضار شدگان هستند.

پس از برخی اظهارنظرهای نقل نشده درباره حوادث اخیر و همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در حمایت از اغتشاشات خیابانی از سوی برخی چهره های سیاسی و همچنین برخی از چهره های مشهور، امروز این افراد برای پاسخگویی به این موضوع به دادسرای عمومی تهران احضار شدند. مقامات قضایی

طی چند روز گذشته صحت ادعای تحریک آمیز دستکاری اسناد و مدارک از تعدادی سوال پرسیده شده است که پس از گذشت چند روز هیچ سند و مدرکی ارائه نشده و در نتیجه این افراد مورد بررسی قرار گرفته اند. برای توضیح مطالب منتشر شده به دادسرای عمومی احضار شد.

در همین راستا و همچنین هفته گذشته پنج شخصیت سینمایی برای پاسخگویی به انتشار مطالب غیرمستند و تحریک آمیز به دادسرای عمومی احضار شدند.

الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز و حنجمه قاضیانی این افراد هستند و سه نفر دیگر نیز در رابطه با مطالب نادرست مطرح شده در روزهای آینده باید پاسخگوی مقام قضایی باشند.

این گزارش حاکی از آن است که عباسی، رئیس مرکز تحقیقات تثمین که برای فوتبالیست‌ها متهم شده است، برای پاسخگویی به مرجع قضایی به دادسرای عمومی احضار شده است.