رژیم لاغری سریع

آیووا با شکست دادن جورجیا – DL-IT وارد Sweet 16 می شود


یک جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

Lexi Donarski 20 امتیاز کسب کرد و تیم سوم آیووا اولین بازی Sweet 16 را از سال ۲۰۱۰ با پیروزی ۶۷-۴۴ مقابل گرجستان برای ششم یکشنبه شب انجام داد.

امیلی رایان ۱۵ امتیاز، ۹ پاس منجر به گل و ۶ ریباند برای هاریکن (۶-۲۸) به دست آورد و اشلی جونز نیز ۱۲ امتیاز و ۱۰ ریباند به دست آورد.

بیل فینلی، مدیر آیووا، می‌گوید: «گاهی اوقات شما چیزهایی در زندگی می‌سازید و آن را معنا می‌کنید. “ما در آن زمان آن را یاد گرفتیم. آنها آن را دارند و لعنتی شیرین است.”

ینا استیت با ۱۶ امتیاز و ۹ ریباند پیشتاز جورجیا (۱۶-۱۰) بود. بولداگ ۳۰.۶ درصد از زمین شلیک کرد و هیچ لبه ای نداشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

لکسی دونارسکی، گارد ایالتی آیووا، 21 ساله، در نیمه اول بازی دوم مسابقات بسکتبال زنان کالج NCAA یکشنبه، 20 مارس 2022، در ایمز، آیووا، گارد جورجیا، کی موریسون، 23 ساله را شکست داد.

لکسی دونارسکی، گارد ایالتی آیووا، ۲۱ ساله، در نیمه اول بازی دوم مسابقات بسکتبال زنان کالج NCAA یکشنبه، ۲۰ مارس ۲۰۲۲، در ایمز، آیووا، گارد جورجیا، کی موریسون، ۲۳ ساله را شکست داد.
(آسوشیتدپرس/چارلی نپرگال)

دونارسکی گفت: “گرجستان یک تیم واقعا با استعداد است و همه چیز با دفاع شروع شد.” ما باید خیلی سریع لحن را تنظیم می‌کردیم، مخصوصاً در دفاع، و این ما را به جلو سوق داد.»

آیووا بازی را با برتری ۱۱-۰ آغاز کرد و جونز جامپر با ضربه سر بازی را به ثمر رساند. رایان که چهار شوت از پنج شوت اول خود را به ثمر رساند، سه امتیاز متوالی به دست آورد تا هاریکنز ۱۷-۷ را به برتری برساند. ۳ جوز را به ۷-۲۱ هل می دهد.

رایان گفت: “ما می دانستیم که خاموشی امشب برای ما خیلی بزرگ است، بنابراین اجازه ندهید آنها عجله کنند.” فکر می‌کردم کار خوبی انجام دادیم که اجازه ندادیم آنها به مسابقات بزرگ بروند.»

گرجستان فقط ۳ از ۱۶ در کوارتر اول و ۸ از ۳۱ در نیمه اول (۲۶ درصد) به ثمر رساند. او همچنین در ۲۰ دقیقه ابتدایی ۸ بازی انجام داد.

آیووا علیرغم برتری ۶ فوتی جورجیا از استیت و جیلیان هولینگهد، جورجیا را در جدول رده بندی، ۳۸-۳۵ به پایان رساند.

جانی تیلور، مدیر بولداگز گفت: “آنها کار خوبی انجام داده اند و ما پاسخی دریافت نکرده ایم.” ما می دانستیم که حذف ۳ بسیار مهم خواهد بود و پیروزی در نبرد پرش مهم بود. ما هیچ کدام از این کارها را انجام ندادیم.

هنوز شیرین

آیووا برای ششمین بار در Sweet 16 ظاهر می شود که همه آن ها تحت فنل هستند. Elite Eight Cyclones آخرین بار در سال ۲۰۰۹ ظاهر شد، زمانی که آنها ۷۴-۵۳ به استنفورد باختند. آخرین سفر Sweet 16 به خارج از آیووا در سال ۲۰۱۰ منجر به باخت ۷۴-۶ به شماره ۱ کانکتیکات شد.

علامت پیروزی

آیووا با بیست و هشتمین برد خود در روز یکشنبه، امتیاز مدرسه جدیدی را برای بردهای یک فصل منتشر کرد. هاریکنز ۲۷ برد در سال های ۱۹۹۹-۰۰، ۲۰۰۰-۰۱ و ۲۰۰۸-۰۹ ثبت کرد.

تاریخچه سریال

جورجیا در هر سه بازی قهرمانی NCAA در روز یکشنبه با رکورد ۳-۰ در برابر هاریکنز وارد شد. بولداگ ها در آخرین مبارزه ۶۵-۶۰ در دور دوم مسابقات قهرمانی ۲۰۱۳ پیروز شدند.

بعد از

ایالت آیووا در بازی روز جمعه Sweet 16 در گرینزبورو، کارولینای شمالی به مصاف کریتون (۹-۲۲) رفت.