آنجلینا جولی در یک بازدید غیرمنتظره از اوکراین و ملاقات با کودکان – WSVN 7News


LVIV، اوکراین (AP) – فرماندار منطقه Lviv در تلگرام اعلام کرد، آنجلینا جولی هنرپیشه هالیوود و انسان‌گرای سازمان ملل روز شنبه به طور غیرمنتظره از شهر لویو در غرب اوکراین بازدید کرد.

به گفته ماکسیم کوزیتسکی، جولی که از سال ۲۰۱۱ فرستاده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در امور پناهندگان بوده است، با آوارگانی که در لویو پناه گرفته‌اند، از جمله کودکانی که به دلیل جراحات ناشی از حمله موشکی به ایستگاه راه‌آهن کراماتورسک، تحت درمان هستند، آمد. اوایل آوریل

به نظر می رسد این حمله در شهری در شرق اوکراین عمداً جمعیتی متشکل از زنان و کودکان را هدف قرار داده است که سعی داشتند از حمله قریب الوقوع روسیه فرار کنند و حداقل ۵۲ کشته و ده ها زخمی برجای گذاشت.

کوزیتسکی نوشت: «او از داستان‌های (کودکان) بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. یک دختر حتی توانست به خانم جولی در خلوت از رویای خود بگوید.

وی با بیان اینکه جولی همچنین از مدرسه شبانه روزی بازدید کرد، با دانش آموزان تعامل کرد و با آنها عکس گرفت، گفت: “او قول داد که دوباره بیاید.”

به گفته کوزیتسکی، جولی همچنین با افرادی که به ایستگاه مرکزی راه آهن در لویو رسیده بودند و همچنین با داوطلبان اوکراینی که به تازه واردان کمک و مشاوره پزشکی می دادند، ملاقات کرد.

او نوشت: «این دیدار برای همه ما غافلگیرکننده بود. “بسیاری از کسانی که خانم جولی را در منطقه Lviv دیدند، نمی‌توانستند باور کنند که او واقعاً او است. اما از ۲۴ فوریه، اوکراین به تمام جهان نشان داده است که اینجا چیزهای باورنکردنی زیادی وجود دارد.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

در خبرنامه ما مشترک شوید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید