آمریکایی شکست خورده برای کمک به رفیق بیمار خود به جنگ اوکراین می رود – اخبار Raft25


کتیا هیل سعی کرد برادرش را تحت تاثیر قرار دهد. او از جیمی هیل خواست تا سفر خود به اوکراین را به تعویق بیندازد زیرا گزارش هایی از تانک های روسی در مرز دیده است. اما او به کمک همسر همیشگی خود که مبتلا به ام اس پیشرونده بود، نیاز داشت.

کاتیا می‌گوید: «نمی‌دانم اگر شکست بخورم چه کنم، باید تمام تلاشم را برای جلوگیری از پیشرفت ام‌اس انجام دهم.» برادرم جانش را فدای او کرد».

جیمز “جیمی” هیل، ۶۸ ساله، روز پنجشنبه در حمله روسیه به شهر چرنیهیو در شمال اوکراین، زمانی که شریک زندگی او، ایرینا تسیلنکو، در یک بیمارستان محلی تحت درمان قرار گرفت، کشته شد. خانواده او می گویند که او و مادرش در تلاش هستند تا از شهر خارج شوند، اما به دلیل وضعیت آنها به آمبولانس برای کمک نیاز دارند و مشخص نیست این اتفاق کی خواهد افتاد یا خیر.

خواهر هیل روز شنبه در مصاحبه ای در پیتسبورگ، رابطه برادرش با ایرینا را یک “عاشقانه زیبا” توصیف کرد، اما متاسفانه پایان غم انگیزی دارد.

کاتیا هیل گفت که بیماری ایرینا به حدی پیشرفت کرده است که او توانایی راه رفتن و استفاده بیشتر از دست هایش را از دست داده است. او گفت که برادرش، آیورث، اهل مینه سوتا، که در دریگز، آیداهو زندگی می‌کرد، ماه‌ها تلاش می‌کرد تا تحت درمان قرار گیرد تا از پیشرفت بیماری جلوگیری کند و در نهایت در فوریه ترتیب درمان را داد.

کاتیا گفت که برادرش معتقد است که دنیا اجازه تجاوز نمی دهد.

کاتیا گفت که این دو در حالی ملاقات کردند که برادرش که در دانشگاه های چندین کشور مددکاری اجتماعی و روانشناسی پزشکی قانونی می خواند، برای یک ترم در اوکراین تحصیل می کرد. او بلافاصله متوجه شد که عاشق است، آنها سال ها را با هم گذراندند و وقتی جیمی به ایالات متحده بازگشت، هر روز ساعت ها با تلفن صحبت می کردند.

در هفته‌های اخیر، با مکرر شدن بمب‌گذاری‌ها و کمبود منابع، برادرش در حال بررسی راه‌هایی برای آوردن خانواده‌های اوکراینی به ایالات متحده برای ساخت «اوکراین کوچک» در عمارت Airbnb خود در آیداهو و مونتانا بوده است. راه اندازی. . . او گفت که برادرش عاشق اوکراین بود و روزی که او کشته شد، دوستانش به او کمک کردند تا با تسلنکو و مادرش در بیمارستان بماند.

در ابتدا گزارش شد که جیمی در حالی که در صف ایستاده بود به ضرب گلوله کشته شد، اما کاتیا گفت که خانواده جزئیات جدیدی را از طریق سناتورها و دوستان جیمی در اوکراین روز شنبه دریافت کردند.

کاتیا گفت که جیمی و یکی از دوستانش که در نزدیکی بیمارستان زندگی می‌کند به منطقه‌ای رفتند که در آنجا اتوبوس‌هایی را شنیدند که منتظر بودند افرادی را که می‌خواستند از طریق یک گذرگاه امن شهر را ترک کنند، خارج کنند. قبلاً بیش از هزار نفر در صف منتظر بودند و جیمی به دوستش گفت که به بیمارستان برمی‌گردد. دوست کاتیا گفت که بمباران روسیه با خروج او آغاز شد و انفجاری که باعث کشته شدن برادرش شد باعث شد دوستش یکی از گوش هایش را از دست بدهد.

کاتیا گفت که خانواده او همچنان منتظر هستند تا مستقیماً با وزارت امور خارجه ایالات متحده برای جزئیات محل نگهداری او تماس بگیرند.

پلیس چرنیهیو و وزارت امور خارجه کشته شدن یک آمریکایی را تایید کردند، اما هویت او را مشخص نکردند. آسوشیتدپرس برای تایید جزئیات مرگ هیل با وزارت امور خارجه تماس گرفت، اما تا اوایل صبح شنبه هیچ اطلاعاتی دریافت نکرد.

هیل در ارتباط با پست‌های فیسبوک در هفته‌های قبل از مرگش، «بمباران بی‌رویه» یک شهر محاصره شده را توصیف کرد. کاتیا گفت که مشکلات فزاینده‌ای را در یک گروه پیام‌رسانی فیس‌بوک توصیف کرده و هر روز را با گفتن اینکه هنوز زنده است شروع می‌کند.

اما برق و گرما قطع شد و غذا کمیاب بود. کاتیا گفت که برای غذا و لوازم در صف ایستاده است و هر چیزی را که می تواند برای کارکنان بیمارستان می آورد.

اکثر بیماران بیمارستان به پناهگاه حمله هوایی در طبقه پایین منتقل شدند، اما ایرینا و مادرش از سرما خوشحال بودند و توانستند به درمان خود ادامه دهند.

کاتیا گفت که مادر ایرینا خبر مرگ جیمی را شنیده بود، اما او نمی خواست به دخترش بگوید. او گفت که برای تخلیه روستای زادگاهش در جنوب شرقی کیف، جایی که پدر ایرینا منتظر بود، منتظر کمک هستند، اما مشخص نیست که آیا می توانند آمبولانسی پیدا کنند یا راهی امن برای سفر پیدا کنند.

___

گزارش آسوشیتدپرس نیویورک توسط درک کاریکاری ارائه شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر