رژیم لاغری سریع

آلن درشوویتز گفت که خط بازجویی از تد کروز در طول جلسه استماع براون جکسون “مفید” بود.


مجموعه ای از سناتور تگزاس تد کروز (سمت چپ) و وکیل آلن دارکوویتز (راست)

وکیل آلن دارشویتز (سمت راست) سناتور تد کروز، استاد حقوق هاروارد بود.آنا پولساز/گتی ایماژ; ماریو تاما / گتی ایماژ

  • یک وکیل برجسته آلن دورشوویتز روز چهارشنبه به سناتور تد کروز دانشجوی سابقش حمله کرد.

  • در شویتس، سوالات “مضحک” کروز توسط کاتانیا براون جکسون، نامزد دیوان عالی کشور مورد انتقاد قرار گرفت.

  • در شویتس، کروز این سوال را به چالش کشید که آیا علیرغم اینکه تبار اسپانیایی دارد، می‌تواند آسیایی شود.

وکیل برجسته آلن دارشوویتز روز چهارشنبه از شاگرد سابق خود، سناتور تد کروز تگزاس انتقاد کرد و قاضی دادگاه عالی کاتانگی براون جکسون را “مسخره” خواند.

درشویتس در یک پخش زنده در رامبل، در مورد سؤالات مطرح شده توسط سناتورها در هنگام تأیید جکسون در این هفته اظهار نظر کرد.

به طور خاص، به نظر می رسد که دارشویتز به سؤالات کروز از جکسون در روز چهارشنبه در مورد وضعیت فعلی اقدام مثبت در هاروارد اشاره می کند.

کروز با اشاره به آنچه که «حساسیت چپ مدرن» نسبت به تغییر هویت جنسیتی نامید، از جکسون پرسید که آیا فکر می‌کند «همان اصل» را می‌توان برای «ویژگی‌های محافظت‌شده» مانند نژاد به کار برد.

کروز که خود را “اسپانیکایی” توصیف می کند، افزود: “آیا می توانم تصمیم بگیرم آسیایی باشم و به دلیل این تصمیم، تبعیض را در هاروارد به چالش بکشم؟”

جکسون سپس پاسخ داد که کروز نمی تواند بر اساس “سوالات فرضی” به سوالات پاسخ دهد.

سناتور درشویتز با «مجموعه سؤالات مضحک» خود عصبانی شد: «شما نمی توانید آسیایی باشید. شما می توانید از یک فرد آسیایی تقلید کنید، زندگی آسیایی داشته باشید و بخشی از فرهنگ آسیایی باشید، اما نه، نمی توانید. این کار را نکن.”

درشویتس همچنین خاطرنشان کرد که «تبعیض علیه یک تراجنسیتی» در صورتی که او به عنوان قاضی فدرال خدمت کند، «سوگیری» است. وی افزود: «مردم حق دارند نحوه زندگی خود را انتخاب کنند.

دارشوویتز به عنوان استاد سابق حقوق کروز در دانشگاه هاروارد گفت که امیدوار است سناتور یاد نگیرد که چگونه از او سوال کند.

درشویتس همچنین از سایر سناتورهایی که از جکسون در مورد حقوق تراجنسیتی ها سؤال می کردند انتقاد کرد. به عنوان مثال، سناتور مارشا بلکبرن جکسون سؤالات صادقانه ای در مورد موضع خود در مورد ورزشکاران تراجنسیتی پرسید و استدلال کرد که ورزشکاران تراجنسیتی – که او آنها را “مردان بیولوژیک” می نامد – فرصت های ورزشی را از زنان می گیرند.

درشوویتز گفت: “چیزهایی وجود دارد که می توانید تغییر دهید، نمی توانید چیزهای خاصی را تغییر دهید.” “ما قبلا فکر می کردیم رابطه جنسی یکی از آنهاست. معلوم شد که اینطور نیست!” معلوم شد که می توانید جنسیت خود را تغییر دهید و زندگی کاملاً شاد و شادی داشته باشید.

کروز چندین بار جکسون را در طول جلسات تایید در مورد موضوعاتی مانند تئوری حیاتی نژاد هل داد. او همچنین بارها در برابر دستورات سناتور دیک دوربین مبنی بر توقف بازجویی از جکسون پس از پایان وقتش مقاومت کرد. طرح دعوی در دادگاه سناتور کارولینای جنوبی، لیندسی گراهام، ۱۰ دقیقه وقت بیشتر داشت.

انتقاد شویتس از کروز با توجه به تمجیدهای قبلی او از سناتور، تعجب آور بود. در سال ۲۰۱۶، چاوز کروز را “یکی از بهترین دانش آموزانی که تا به حال تدریس کرده” توصیف کرد و اشاره کرد که کروز “استدلال های درخشانی” ارائه کرده است.

در سال ۲۰۱۴، کروز همچنین دارشوویتز را تمجید کرد و او را “دوست” و “معلم بزرگ” خواند که “از همه شاگردانش – محافظه کاران و لیبرال ها – خواست تا بهترین استدلال های ممکن را بر اساس منطق، عقل و پیشینه ارائه کنند.” . “

مقاله اصلی Business Insider را بخوانید