آخرین عضو The Monkees از FBI شکایت کرد – dl-it


(The Hill) – میکی دولنز، خواننده Monkees از FBI در تلاش برای “به دست آوردن هرگونه سوابق” با آژانس در مورد تیم ضربه و اعضای آن شکایت کرده است.

در شکایتی که توسط دولنز، آخرین عضو بازمانده گروه مطرح شد، اشاره شد که هنرمند پس از ارائه درخواست قانون آزادی اطلاعات (FOIA) برای پرونده های FBI، “تمام راه حل های اداری لازم را به پایان رسانده است”.

بخش‌هایی از پرونده FBI در مورد خوانندگان “من یک معتقد هستم” در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و شامل ارجاعاتی به لفاظی‌های ضد جنگ ویتنام و “پیام‌های پنهانی” بود که در کنسرت مانکیز در سال ۱۹۶۷ روی صفحه نمایش داده شد و در آن یک خبرچین ادعا کرد “سمت چپ”. “کردها به نمایش گذاشته شدند. بال”. نوآوری های سیاسی

مشخص است که FBI بسیاری از شخصیت های مشهور را در دهه ۶۰ و ۷۰ تحت هدایت جی. ادگار هوور، کارگردانی در آن زمان، سرپرستی نوازندگان ضد جنگ مانند جان لنون و جان دنور را بر عهده داشت.

وکیل دولنز، مارک زد، به رولینگ استون گفت که این هنرمند ۷۷ ساله و آخرین عضو گروه در ابتدا درخواست قانون آزادی اطلاعات را برای سوابق کامل FBI در ژوئن ارائه کردند. زید به مجله موزیک گفت که این شکایت پس از آن مطرح شد که FBI نتوانست درخواست قانون آزادی اطلاعات را طی ۲۰ روز کاری پیگیری کند، طبق قانون.

زید در توییتر نوشت Dollins، یکی از طرفداران Monkees از اوایل دهه ۱۹۷۰، آن را “لذت بخش به نمایندگی”.

“چرا FBI در اواخر دهه ۱۹۶۰ از این باند نظارت می کرد؟ ما متوجه خواهیم شد!” زید گفت.